Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 18.06.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЧРД на Голямата Бетинови  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано09.06.13 21:15







Тема Re: ЧРД на Голямата Бетинови [re: Гинec]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.06.13 13:34



ЧРД! Да е жива, здрава и късметлийка!





Тема Re: ЧРД на Голямата Бетинови [re: Гинec]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано10.06.13 19:16





Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: ЧРД на Голямата Бети [re: Гинec]  
Автор гoлямaтa Бeти (golyamata_beti)
Публикувано11.06.13 22:47



Момичета, шейсетака майката си трака

И сега май ми е време да се прехвърля в следващия клуб
Благодаря ви за хубавите пожелания !!! Дано да ви дочакам да влезете и вие в мойта категория

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: ЧРД на Голямата Бетинови [re: гoлямaтa Бeти]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано11.06.13 23:08



Юбилярка, значи

Ти по-добре си остани в този клуб, но от време на време хвърляй по някое око и на съседния



Тема Re: ЧРД на Голямата Бетинови [re: dama spatia]  
Автор гoлямaтa Бeти (golyamata_beti)
Публикувано12.06.13 10:54



Аз така преди 15г започнах в клуб 40-50 ....и до сега хвърлям по едно око там :) Има там и други набори , но поради това, че се чувстват млади не напускат групата за нищо на света. :) Важното е да се чувстваме добре на всякъде и при младите и при старите ..и при наборите :)

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: ЧРД на Голямата Бетинови [re: гoлямaтa Бeти]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано12.06.13 11:43





Честит Рожден Ден, макар и на патерици, здраве и щастие

много относително това възрастово деление, там където са приятелите си е най-уютно, затова и по инерция все още пиша и чета повече в 40-50, макар че и аз като теб съм се засилила към по-горния, наборче

дет се вика, едно време бяхме млади и хубави, сега сме само хубави

пък ще дойде време, когато ще си останем и само "и"



Тема Re: ЧРД на Голямата Бетинови [re: гoлямaтa Бeти]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано12.06.13 14:06



Да ти кажа, Бети, година и половина долу-горе четях само в този клуб. Като че ли не се престрашавах да пиша, защото не знаех как ще ме приемат хората тук. Искаше ми се да пиша, а все не набирах смелост. Започнах най-напред с плахи опити, като поствах мнения. Изненадах се много приятно, когато срещнах добронамереност, отзивчивост, разбиране. Това ми даде спокойствие и кураж и постепенно започнах да давам мнения и да поствам теми. Хората тук са изключително добронамерени и коректни. В този клуб се чувствам като в свои води.

С една дума, чувствам се добре



Тема Re: ЧРД на Голямата Бетинови [re: dama spatia]  
Автор гoлямaтa Бeти (golyamata_beti)
Публикувано12.06.13 21:26



Наистина тук всички са много добронамерени. При първата следваща среща ако дойдеш да се запознаеш тет а тет с тях ще останеш приятно изненадана. Прекрасни дами с които срещата се превръща в празник. Аз нещо много рядко влизам в последно време, но щом стане въпрос за среща съм на линия. Зареждат ме с добра енергия която ме държи дълго след срещата. Ще се радвам да те видя и теб на нашите малки празници.

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: ЧРД на Голямата Бетинови [re: гoлямaтa Бeти]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано13.06.13 22:10



Не се и съмнявам в преценката ти за всички тук. Доколкото си спомням се споменаваше за някаква среща в скоро време, но за сега ми предстоят доста неща, които трябва да свърша. Предстои ми на 3-ти юли да правя година на съпруга си. Предстои ми крупен ремонт на хола, който с Ники бяхме запланували да направим още миналата година. И ако не беше починал, сега щяхме да забравим за ремонта. Миналата година искаше да сменим дървената дограма с pvc, след което смяташе да хваща майстор, който да шпаклова стената, да боядиса, както и да сложи таван. Нищо от това, което беше замислил не се изпълни, защото постъпи болница и след 2 седмици почина. Тогава реших, че аз ще довърша всичко , което той искаше. Едната задача вече е изпълнена. Миналата седмица дойдоха и взеха мерки за прозореца, а днес вече дограмата е факт-сложена е. Намерих майстор, който ще прави ремонт в хола. В неделя, живот и здраве, ще дойде, за да ми каже какво да купя , какво да предоставя, както и колко ще ми струва всичко. След това тръгваме със сина да купуваме всичко каквото ще е необходимо и след годината - започваме. С много задачи съм се нагърбила. Надявам се да се справя






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.