Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 21.05.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Момичета, помагайтенови  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано07.04.13 20:13



Не знам вече какво да опитам. Много ми е отслабнала имунната система и често настивам- гърло, хрема.... Това е всеки божи месец, без да пропущам. Всеки път звъня на личната и всеки път ми изписва различни антибиотици. Като че ли вече организмът ми е получил зависимост от тях. Отказвам да й се обадя, защото пак ще има нов антибиотик, а не ми се иска да се тровя с тях. От миналият месец , когато пак ме хвана настинката, приложих самолечение. Тогава не вдигнах температура и успях да се възстановя. Но този път, най-напред ме хвана гърлото. Наливах се с чайове. Гърлото що годе се оправи, ноооооо, тази сутрин носът ми потече, хремясах. Една приятелка ме посъветва да си слагам в носа тампони, напоени с ракия. Така и правя. На всичкото отгоре, вдигнах и температура и пих капки Вивитон. Изпратих сина си до аптеката да ми купи Колдрекс-макс грип. Довечера ще изпия едно прахче. Ще ми се утре да съм кукуряк, защото съм на работа, а работата ми е свързана с деца. В болнични не ми се излиза. От миналият месец започнах да приемам смес от лимони, мед и орехи за засилване на имунната система. Малко повече от месец я приемах,/ вече я свърших / като си мислих, че няма повече да настивам-да, ама не. Вече в чудо съм се видяла.
Та, момичета, давайте съвети как да си засиля имунната система?
Отивам да гледам новият бг. филм по бтв .



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: dama spatia]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано07.04.13 20:51



Купи си от аптеката SAMENTO 600 милиграма. Струва 37 лв., но ще ти стигне за месеци или година. Като почувстваш, че не си добре, пий по една капсула на ден до 5 дни (аз го пия само два дни). Укрепва имунната система. Ние с майка ми не сме се разболявали доста години. Имаме редовно саменто в къщи. Саментото е билка котешки нокът.



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: dama spatia]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано07.04.13 20:54



И аз съм така. От декември все съм на някакви лекарства. последното е този грип, който те е пипнал и теб. Три дни не станах от леглото и съм на антибиотик. Днес си направих една Тибетска рецепта, но ще е готова след 14 дни. Надявам се да има ефект.



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: Гинec]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано07.04.13 22:19



Ще попитам в аптеката. Благодаря ти, Гинес. Колко капсулки са в опаковката? Щом казваш, че месеци може да изкара, сигурно са някъде към стотина. Преди 2-3 месеца нашата мед. сестра от работата ми препоръча да пия витамини, но не центрум, а едни немски- A-Z / от А до Я/- немските. Пих и тях, но и те не ми помогнаха.

P.S.Тези витамини съдържат 27 билки.

Редактирано от dama spatia на 07.04.13 22:20.



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: kurkudup]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано07.04.13 22:23



Аз не съм на легло и дай Боже да не ме тръшне . За тази тибетска рецепта съставките, които се използват за нея, лесно намерими ли са?



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: dama spatia]  
Автор megan1803-177887 ()
Публикувано07.04.13 22:32



Тайлол хот-три пъти на ден три дни и това е. Много е приятно-шумящо с вкус на лимон и другото а сега де как се казваше-капкули, които се изсипват и са едни малки топченца-миниатюрни. Слагат се под езика и се стопяват. Ама ха де, как се казваше?!

Утре ще ти пиша, като попитам дъщеря ми.



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: megan1803-177887]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано07.04.13 22:41



То е като терафлу. Имам едно прахче в хладилника, но една друга приятелка ме посъветва да купя колдрекс макс грип, защото било по-ефикасно. Така и направих. След малко ще го изпия, за да са минат поне 4-ри часа от приема на капките вивотон. Утре продължавам с него / колдрекс-а/



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: dama spatia]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано07.04.13 22:45



Сега погледнах - 30 капсули са. Купувам го горе долу два пъти в годината.



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: dama spatia]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано07.04.13 23:11



Чесън и чист спирт ... Днес докато изчистя 400гр чесън у нас замириса на шкембеджийница....





Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: dama spatia]  
Автор megan1803-177887 ()
Публикувано08.04.13 09:15



Така, сетих се. Осцилококцинум и тайлол хот. От тази сутрин съм на тях, защото неочаквано в събота се разкашлях, а днес вдигнах и температура.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.