Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 03.06.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: ДPaka]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано17.04.13 19:34



Благодаря ти, Драчке

Прочетох материала. Замислям се сериозно за пчелен прашец. Може ли да се взема през цялата година или само определено време?



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: megan1803-177887]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано17.04.13 19:38



Пчелен клей си купих от аптеката. Сложих в смеската от лимони, мед , орехи и зехтин. В рецептата нямаше пчелен клей, но тъй като имах, сложих и от него. Малко повече от месец го хапвах това и накрая пак се разболях. А рецептата беше за засилване на имунната система.



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: megan1803-177887]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано18.04.13 15:33



Съвсем приемливо,дори приятно, макар че аз не съм критерий,защото аз и пчелния клей ползвам. Признавам,че той не е така "освежаващо вкусен"

,но върши страшна работа, особено за ранички,херпеси и други такива външни неща,а също и за гаргара при болно гърло,афти и въобще възпаление в устата и гърлото. Разбира се, разреден с вода,когато се ползва за отвътре



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: dama spatia]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано18.04.13 15:39



Значи на пчелния клей не му е това функцията.Той е силен антисептик.Неразреден, не бива да се приема, защото е много силен и може да получиш вътрешни изгаряния. Освен това , рецептите за народни средства ,засилващи имунитета не са панацея, ако по някаква причина организмът ти хронично отслабва.Те просто му помагат да се пребори,но ако неговите сили са твърде крехки и недостатъчни,ти пак ще се разболееш, но с помощта на природните стимуланти, болестта ти ще протече по-слабо и ще порази по-леко обхванатите системи.Ъндастент?!



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: dama spatia]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано18.04.13 15:42



Ами не съм чак толкова голяма специалистка,но според моите скромни познания, никой стимулант не бива да се приема постоянно,защото организмът свиква да му се помага и собствените му защитни сили се разхлабват и омекват. Стимулантите помагат, но и организмът трябва да е събрал цялата си войска и да се бори, иначе нищо няма да се получи





Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: ДPaka]  
Автор megan1803-177887 ()
Публикувано18.04.13 16:16



Тя го разрежда със спирт-мисля че ракия де и го пие при всички болежки-без изключение. Че го дава и на сина и мъжо си. Па аз и викам-чула съм от стари хора, че всичките болежки идвали от занемарено пиене. Що не си пиеш ракията чиста, без да и влошоваш качествените показатели?!

. Абе тя и здравец рупаше като заек по едно време-срещу високо кръвно сутрин на гладно. Казва така-лекарство за пиене -НИКС, виж за мазане може разни илачи. То и аз малко като нея-лекарствата не ги тача много-чакам да се пребори организма сам, ама за кръвнишко и за сърце, мисля, че там шега не бива и не трябва да се пренебрегват, защото си е страшничко.



Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: megan1803-177887]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано19.04.13 13:59



Верно,така си е.
Иначе като съм се замислила напоследък и аз взех все по-рядко да ги уважавам продуктите на фармацевтичния отрасъл. Дето вика брат ми -абе природно,природно имало вътре, ама все през химически комбинат минало...


Ще им се не види и кожодерите...




Тема Re: Момичета, помагайтенови [re: ДPaka]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано19.04.13 15:23



Да, точно това е идеята, като ме хване настинката, да не ме държи дни наред, а да мине леко, без усложнения, за ден, два.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.