Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 22.05.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не ща... писна минови  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано11.03.13 00:14



да гледам картинки, да отварям линкове с музика, които или не се отварят тук, щот забранено или не се зареждат, щот па съм се оказала в намква си ... дупка.
И съм на път да намразя и поезията...
Абе неща копи-пейст, бре...възможно ли е???
В кви памуци сте обвити бре - думица няма за тва, което става у нас по улиците.
Ми те германците повече споменаха, а тука само за поповете писано.
Ми неща попове, през шубрака, че у космоса...
Живнах, живеймиса...кат умра, ку щат и да ми спестят попа...
Ай кой може да говори тъй де... да пише - тука да отвори...

Видях ... и забравих,
Прочетох... и запомних,
Преживях ... и разбрах!

Редактирано от Гyнди на 11.03.13 00:17.



Тема Re: Не ща... писна минови [re: Гyнди]  
Автор megan1803-177887 ()
Публикувано11.03.13 09:56



Здравей, Жане! Това е отворен клуб и всеки пуска това, от което се интересува. Някои се впечатляват от снимки, други от стихове, трети от музика, четвърти се интересувт от църковни водачи, пети от политика и т.н.
И в крайна сметка навсякъде се предлата нещо, което се "харчи".
Лично аз съм правила опити да пусна теми от ежедневието-недоволство от управление и начин на живот, но отзвукът е бил нулев. Възможно е аз да не съм задала темата по правилния начин, или да не съм предизвикала интерес, но...
Впечатлението ми от това, което става по улиците е, че само големите градове могат да предизвикат трусове, или да направят революции, пък било то нежни, или не дотам. Или в малките градове е останал "некачествен материал-робски душици", или сме възпитали неправилно децата си и те освен от чалга, дискотеки и трева не се интересуват от нищо друго. Жал ми е да пиша това, но май е така-за огромно мое съжаление.
Два митинга имаше тук и на двата бях, при това болна от грип с кашлица и температура. На първия бахме около 200 души, на втория-пет-шесттотин. За третия изобщо не разбрах, че е бил организиран тук.
Но давай, пиши, опитай с някаква тема. Ако имам мнение по въпроса, ще го изразя.
И хубав ден и седмица желая-успешна и слънчева.



Тема кВо запали ..... мотореткатанови [re: Гyнди]  
Автор Ю50 (същата)
Публикувано11.03.13 13:26



Много негативно си настроена към околните

не се изнервяй бе човеко .... .

Та да ти река , ако всеки ден си сред болни, и умиращи хора, ако всеки ден си у моргата ...... ама то какво да ти обяснявам, или да се обяснявам, или пък най- малко да се опитвам да се защитавам ......
Това е свободно пространство ...... успокой топката.
Нали германците са ни отразили, това е достатъчно

Радвам се, че си живнала, но ако имаш някакви там ..... неща, които те нервят, и не можеш да понасяш ЕлА щЕ Фкарам в моргата, и набързо ще си промениш и мирогледа, и светогледа, и там кВоТо ти душа поиска.

ПИТАШ

В кви памуци сте обвити бре - .......

ОТГОВАРЯМ

Моите памуци са бели, топли и удобни!

Хайде със здраве!
Лягам си, че довечера съм пак у МОРГАТА.




Тема Re: Не ща... писна минови [re: Гyнди]  
Автор megan1803-177887 ()
Публикувано11.03.13 14:50



"Всеки ден може да срещнете разочаровани коментари от рода на " ...е и какво направихме сега, кучетата си лаят кервана си върви"
Е, па как се спира керван, който 23 години не е спирал? Айде да бъдем реалисти. Това е богат мощен ...силен и хитър керван, лесно няма да се даде.
Хубавото сега обаче е, че кучетата се разлаяха, защото допреди месец спяха. А керванът се движеше на където си иска. Ако кучетата са много и лаят здраво могат да направляват кервана да върви в изгодна за кучетата посока.
А когато някоя камила съвсем не чува, бива нахапана и тогава кервана е принуден сам да си я изхвърли. Камилата кирил йорданов си замина, доста здраво нахапана. За сега кучетата са малко и лаят в различни посоки, но и това ще се оправи стига лаенето да не спира. С тренировки всичко се оправя. Във всеки случай в момента керванът е стресиран и под напрежение. Това е пак една малка победа. Трябва да продължаваме да засилваме лаенето и да гледаме да се вписваме в общия хор, дори когато той не ни е много по вкуса"



Е, пак е копи-пейст, но да ви попитам споделяте ли написаното, или не?



Тема Re: Не ща... писна минови [re: megan1803-177887]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано12.03.13 19:05



+1

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: Не ща... писна минови [re: Гyнди]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано12.03.13 19:07



Eee... клуб 40-50 политика и актуални събития колкото щеш:))



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Не ща... писна минови [re: megan1803-177887]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано12.03.13 19:18



Подкрепям



Тема Re: Не ща... писна минови [re: Lira Emerald]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано12.03.13 19:19



Да, бистрене на политиката





Тема Re: Не ща... писна минови [re: megan1803-177887]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано12.03.13 20:40



Много правилно. Дето пише в една голяма книга има време за всичко, има време за сеене има време за жънене и т.н. та има време за политика има време и за попове и за поезия и за музика и за копи пейст та всеки да си чете и коментира каквото му харесва. Съществува понятие - ТОЛЕРАНТНОСТ, което се намира в този клуб и което много ми допада.



Тема Re: Не ща... писна минови [re: megan1803-177887]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано13.03.13 00:51



Добра нощ, Клер, надявам се е вече при теб!


Това е отворен клуб
Беше ... обаче вече се самозатвори. Но ти си забелязала де, няма ти откривам Америката аз сега - само виж колко хора зачезнаха.
И точно, правилно си написала, липсват теми от ежедневието, липсва общуването с тези безкрайни копи-пейст творения... кат гарагашки га цвъкат - пльокне картинка или стихче и зачезне...

Видях ... и забравих,
Прочетох... и запомних,
Преживях ... и разбрах!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.