Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 06.06.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какъв човек  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано07.03.12 12:41



трябва да си,че да кажеш това -
В ГЕРБ смятат, че в по-голямата си част безработните младежи у нас са от „маргиналните" групи. Това стана ясно от изявление на депутати от партията


Нали това са нашите деца и внуци?!
Не съм видяла да има работеща структура в България за насочване и помощ при безработица. Всичките измислени програми са само за пране на едни европейски пари, без никаква реална полза.
При устройване на работа на завършващите положението е същото - те просто не са ничия грижа,освен на самите себе си и близките си.
Боже, Боже...



Тема Re: Какъв човекнови [re: ДPaka]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано07.03.12 13:10



Удобно обяснение на безработицата, интересно дали групата над 50 (също голяма група) е от същия контингент.



Тема Re: Какъв човекнови [re: ДPaka]  
Автор Kлep* ()
Публикувано07.03.12 14:16



Боже, Божееееееееееееее, какво доживях да прочета.


Тези хора заслужават освен презрение и нещо много повече..............!!!

Относно програмите за безработица-пълен въздух под налягане са всичките.
Ако тези пари бяха оползотворени правилно и бяха разкрити действителни работни места, със сигурност сега щяхме да цъфтим, а не да сме на опашката на Европа по всички показатели за стандарт!

Отврат! Пълен отврат! А днес четох пак за комунисти и НЕкомунисти. Смешен плач!



Тема Re: Какъв човекнови [re: tia9]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано07.03.12 16:23



Е,че как! Не си ли чела...и там същите простотии присъстват -ниско образовани, без квалификация и опит...дрън-дрън-дрън-дрън...глупости. Както казваш -намерили си оправдание удобно





Тема Re: Какъв човекнови [re: ДPaka]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано07.03.12 16:24



Дааа и за тези дето работели и над 70.....то и така хората не искали да се пенсионират. Да над 70 и аз искам в борд, а те защо да искат да се пенсионират))



Тема Re: Какъв човекнови [re: Kлep*]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано07.03.12 16:28



Мани!
Гледам да ги пропускам тези глупости доколкото ми е възможно,защото за мен е пълна липса на каквато и да е нормална мисъл да се разделят хората по някакви такива партийни,етнически,възрастови и какви ли не още признаци. не е важно кой какви принципи изповяда (според мен),а под каква форма ги изповяда. Нооо ми е под достойнството и интелектуалния потенциал да влизам и обяснявам на разни себевлюбени подобни неща.
Зарежи!





Тема Re: Какъв човекнови [re: tia9]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано07.03.12 16:32



Хе-хе-хе там пък като ги зачета глупостите просто...ама такива абсурди, че загубвам дар слово. и така убедително го крещят от медиите ,сякаш си вярват и те на малоумията ,дето ги бълват





Тема Re: Какъв човекнови [re: tia9]  
Автор Kлep* ()
Публикувано07.03.12 16:33



Аз мога над 70 до към 80 и нещо да речем да съм депутат, ако вземете да ме изберете.))))))))))))))



Тема Re: Какъв човекнови [re: ДPaka]  
Автор Kлep* ()
Публикувано07.03.12 16:35



Зарязала съм ги.

Но елементарно, Уотсън, това бяха определения и деления в зората на "демокрацията, защото после се показа и доказа, че няма кво да се дели-те едни и същи.



Тема Re: Какъв човекнови [re: Kлep*]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано07.03.12 16:38



А така...че може и полезна да бъдеш даже, за разлика от някои по-млади такива


не отричам ,че на 70 може да има лектори,съветници и някакви такива подобни,от които би могло да има някаква полза,но...при динамичното развитие на днешния свят...те просто ще се преброят на пръстите на ръцете ми ...за цяла България.
А може и свободни да ми останат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.