Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 30.06.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Цици или ум?-Естественно -ЦИЦИ!нови  
Автор farmer (същия:))
Публикувано04.03.12 07:57



Все ми се искаше да не е така ама.....
Почти половината от младите жени предпочитат да имат по-голям бюст, отколкото по-голяма интелигентност, показват нови шокиращи изследвания, предаде БГНЕС.
Експертите обвиняват за това манията на подрастващите да приличат на знаменитостите.
1/3 от момичетата между 18 и 25 предпочитат голяма гръдна обиколка пред голям ум.

Проучването,предизвикало тревога, показва още, че една четвърт от анкетираните смятат, че по-големите гърди ще ги накарат да се чувстват по-щастливи. 60 на сто участничките вярват, че мъжете ще са по-заинтересовани от тях, ако имат пищен бюст.


От тук

Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит

Тема Re: Цици или ум?-Естественно -ЦИЦИ!нови [re: farmer]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано04.03.12 09:46



А ти Фарми, като мъж какво ще кажеш?



Тема Re: Цици или ум?-Естественно -ЦИЦИ!нови [re: farmer]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано04.03.12 10:33



Кой им създаде този житейски поглед?.....ние самите май





Тема Re: Цици или ум?-Естественно -ЦИЦИ!нови [re: farmer]  
Автор Kлep* ()
Публикувано04.03.12 10:48



Какво има за чудене и дивене? Ами каквото мъжете, такива и жените.
Живо отражение на действителността ни.
Като започнеш от "първите" мъже на държавата, които непрекъснато говорят видиме, чуеме, отидеме... и т.н. Интересно дали с този начин на говорене си мислят, че ще ги приемемЕ за столичани и нЕма да си помислимЕ, че са некви си проЗти там от прованса...
Тъпа, гадна чалгаджийска държава станахме. Така че уголемените цици и удълженият пенис са просто символиката ни. Няма да е зле знамето да бъде, пачка от стотачки, прашки, големи цици и пенис.
Прощавайте за откровението ми и моля не ме започвайте с апострофи като :ти какво правиш за да се промени. Истината и, че нищо не правя извън семейството си. Старала съм се и се старая там да дам нещото на подрастващите. Дали съм успяла не знам, но съм се постарала. Ако всеки това се опитва да направи все ще е нещо пред нищото.



Тема Re: Цици или ум?-Естественно -ЦИЦИ!нови [re: kurkudup]  
Автор Kлep* ()
Публикувано04.03.12 10:51



Хайде да се обзаложим че предпочита Фармито умна с цици.





Тема Re: Цици или ум?-Естественно -ЦИЦИ!нови [re: Kлep*]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано04.03.12 10:53



На една страна сме, трябва да търсим друг за обзалагане...



Тема Re: Цици или ум?-Естественно -ЦИЦИ!нови [re: tia9]  
Автор Kлep* ()
Публикувано04.03.12 10:54



След като пратихме на конкурса на евровизията чалга-иконата, достойна за индийски конкурс за песни, какво има да се чудим. Ама няма лошо де. Нека се представим пред ората такива, каквито сме си-кенеф.



Тема Re: Цици или ум?-Естественно -ЦИЦИ!нови [re: Kлep*]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано04.03.12 10:58



Върви мъж (жена) по улицата и се захласва по ума на преминаващите))) Нова певица на небосклона и гледат ума и)))Скоро обсъждаха една дама с невероятен глас))коментарът беше....невероятно, че е пробила въпреки стандарта, та така с възмущението ни





Тема Re: Цици или ум?-Естественно -ЦИЦИ!нови [re: farmer]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано04.03.12 11:00



80 процента от чалгаджийките са качествени народни певици......пеят каквото се продава. Защо? Защо пеят чалга, слагат бюстове, надуват устни до....карикатурни образи?



Тема Re: Цици или ум?-Естественно -ЦИЦИ!нови [re: farmer]  
Автор Бзмпмин ()
Публикувано04.03.12 11:09



То има ли мъже, които да не посрещат жените, само по циците?


... не знам по какво ги изпращат - там може и по ума!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.