Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 04.07.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Искам да си пиша с васнови [re: Десислава]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано25.01.12 14:49



Усмихна ме, важното е, че има места на които да оставим духа си)))



Тема Re: Искам да си пиша с васнови [re: Десислава]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано25.01.12 14:50



Ние сме си за анимационно филмче))) Медун да бърза с идеите))за летящи картини





Тема Re: Искам да си пиша с васнови [re: Десислава]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано25.01.12 14:51



Нямам врагове))) втренчила съм се в себе си





Тема Re: Искам да си пиша с васнови [re: Kлep*]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано25.01.12 14:51



Винаги има място)))имаш си запазено място)))



Тема Re: Искам да си пиша с васнови [re: danaia nn]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано25.01.12 18:39



Првих картофено пюре и задушени пържолки с доматен сос и кашкавал, гарнитура пресна зелена салата

...учих с малката за бог Тангра и хан Кубрат, четох си "Величието и падението на куртизанките"...и сега съм си направила едно "Блъди Мери" и ми е тъпо за Коста Цонев...такива неща правих и правя...





Тема Re: Искам да си пиша с васнови [re: Десислава]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано29.01.12 07:58



Добро утро, Десислава!
Толкова ти е хубаво и радостно от това да използваш името си, че и мен зарази! :)
Доре дошла в 50+ и от мен. Не съм гледала "На кафе" и "Love.net", но не ми се сториха достатъчно аргументирани при отстраняванто ви. Така, че ти и Пламен сме моите фаворити! :)
За мен ти си бяла страница, защото не чета в Разведени и в ГЗС. Впрочем веднъж се опитах да чета и евентуално да изразя мнение в Разведенте, но се спрях навреме. Усетих, че мнението и ще е пречупено през призмата на семейна жена и няма да е съвсем правилно, доколкото има "правилно" и "неправилно" в житейските истини!

Използвам случая да кажа добре дошли и на другите момичета danaia nn, LlRA и ...дано не съм изпуснала някой! Мразя изчерпателното изброяване, защото винаги има опасност да пропунеш нещо или някой, но също така знам, че всеки има нужда от едно топло и сърдечно "Добре дошъл" където и да отиде!





Тема Re: Искам да си пиша с васнови [re: lumixx]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано29.01.12 08:28



Бе то, де факто съвпадения на мнения по житейски проблеми трудно има. Просто хората сме различни. Ето, примерно и ти и аз сме семейни. Но сигурно има неща, които сработват при мен, но не биха сработили при теб. И обратното. И точно както казваш, правилната думичка е 'мнение'. Прочитам го, преценявам си дали има нещо ценно за мен в него, и така.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Редактирано от HAДEЖДA™ на 29.01.12 10:36.



Тема Re: ooo...Благодаря:))нови [re: lumixx]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано29.01.12 09:39



За "Добре дошли"-те



Въпреки, че ние с Данайката сме от тия гостенчета дето носят тройна радост

Един път ни се радват , когато идваме, два пъти повече ни се радват , когато си отиваме




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.