Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 04.07.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Това в Корея какво е според вас?нови [re: sachog]  
Автор Kлep* ()
Публикувано21.12.11 21:17



Ни съм Бона беееееееееее. Вече ти го писах.

Лека.



Тема Re:Голямата скръб не стихва.нови [re: Kлep*]  
Автор Kлep* ()
Публикувано29.12.11 14:59



Ей, много хубу тъжат тези хора шъ знайте. Едно такова чак и на мен ми иде да заплача, обаче отвън ми иде, не отвътре. И гледам, гледам всички плачат и се тръшкат, само престолонаследникът се държи мъжСки. Ама то щото добре се храни момчето сигурно. Всички тънки като солетки, само той охранен. Чак очичките му се зашили хептен.



Тема Re:Голямата скръб не стихва.нови [re: Kлep*]  
Автор dorryna (винаги новак)
Публикувано29.12.11 16:33



я ги остави тез да си плачат... Нали и ние от там идваме - педесет години държахме една мумия в центъра на сф, че и имаше опашки да я гледат. аз не съм го виждала, ама пък съм висяла на подобна опашка в москва.



Тема Re:Голямата скръб не стихва.нови [re: dorryna]  
Автор Kлep* ()
Публикувано29.12.11 16:55



Този в Москва все още ли е там? Аз не съм имала това "рядко щастие" да видя нито единия, нито другия. Не съм искала всъщност да видя нашия вожд, а в сесере не съм ходила.
Иначе тези гнусотии които се вършеха по тошово време ме отвръщаваха във всичките им разновидности като открити партийни събрания, младежки бригади, забрана да се посещават църквите, политически учебни години, манифестации и прочие други разни "мастурбации".


Сещам се обаче на Брежнев на погребението, че направиха кът с негови "творби" и пред него на пост стояха младите комунистЧЕТА. Гадост и низост. Обаче това което виждам в Корея, наистина не вярвам на очите си и на ушите си Тия хора се страхуват от лагери. Туй от хитлерово и сталиново време по-страшно. Но и там ще падне комунизЪма и стой та гледай как тези кланящи се палячовци станали най-маститите капиталистчета, както станаха у нас.



Тема Re:Голямата скръб не стихва.нови [re: Kлep*]  
Автор dorryna (винаги новак)
Публикувано29.12.11 17:06



ааа, аз мумията в москва съм я виждала, за първи път в живота си виждах мумия, веднага се попитах що стоях толкоз време в студа, ама какво пък, иначе нямаше да съм видяла такова нещо. В наши дни много се ядосвам, ако някои ме попита дали не сме били република на сесере

Представи си, хората си мислят за нас това... Сега тези младежи как не могат да разберат, че вълкът козината си мени, но устава - не, та са тръгнали подир червения байрак!



Тема Re:Голямата скръб не стихва.нови [re: dorryna]  
Автор Kлep* ()
Публикувано29.12.11 18:39



Байректарите ни са червени - до един, без изключение, затова и младите........



Тема Re:Ох, ох, олекна ми....нови [re: Kлep*]  
Автор Kлep* ()
Публикувано29.12.11 19:29



.....отмениха задължителния плач по партийна линия....за цяла корея днес точно в 12 часа по корейско време. И аз се чудя защо вече 7 и кусур часа плача, пък не ми е тъжно.

Егати и цирка!!!!



Тема Re:Ох, ох, олекна ми....нови [re: Kлep*]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано29.12.11 19:44



Южнокорейските медии съобщиха, че по улиците на севернокорейските градове войниците са на всеки 4 метра и затова “покрусените” поданици на Ким не смеели дори да си избършат сълзите.


Ясно е, защо реват като заклани горкичките!



Тема Re:Ох, ох, олекна ми....нови [re: lumixx]  
Автор Kлep* ()
Публикувано29.12.11 19:50



Ужасно!





Тема Re:Ох, ох, олекна ми....нови [re: Kлep*]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано29.12.11 20:13



Тези хора дори нямали телевизия, интернет, телефони!
Това е кошмар, а сме в 21 век!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.