Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 28.05.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Днес ми е ден занови [re: Гин]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано19.11.11 19:44



Още не ми е готово жилището...., но ако дойдете януари поне половината ще е спретнато и можем да пием ракийка и винце при мен





Тема Re: Днес ми е ден занови [re: Ю50]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано19.11.11 19:46



Ще скрия.. Мога и да пратя ако се забавиш...





Тема Re: Днес ми е ден занови [re: kurkudup]  
Автор Гин (G.G.Q.)
Публикувано19.11.11 19:47



Брррррррррррррр. Ногу студено януари, бре. Чакай пролет да пукне.



Тема Re: Днес ми е ден занови [re: Гин]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано19.11.11 19:47



И за теб ще заделя...

Ако кажете колко души ще дойдете и повече ще заделя...



Тема Re: Днес ми е ден занови [re: Гин]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано19.11.11 19:48



Ще е студено навън... на масата с ракийка и винце, никак няма да е студено...





Тема Re: Здравно осигурителни главоболиянови [re: Ю50]  
Автор Ю50 (същата)
Публикувано19.11.11 19:49



Аз съм една най-обикновена ламя. И всичко щеше да е наред, ако не ми се случиха здравно осигурителни главоболия.

Ден първи:

Заболя ме гърлото. Отидох на лекар. Той каза: „Отвори си широко устата!“ Отворих я. „Гърлото ти е огън!“, едва успя да каже лекаря , преди да стане на пепел… Май говореше буквално!

Ден втори:

Гърлото ме боли още по-силно. Отидох на друг лекар. Той започна с преслушване на гърдите. „Вдишай дълбоко и издишай!„….Вдишах, издишах! Опс… И този лекар изгоря…

Ден трети:…Предпазлив лекар ми назначи витамини . В аптеката нямаше никакви витамини! Хапнах една златна ябълка и трима братя…

Ден четвърти:
Днес се събудих с главоболия! Отидох в аптеката и казах на аптекарката: „Имам главоболия!“ Тя ми каза: „Всички си имаме главоболия!“ Тъпачка! Не виждаше ли, че имам три глави? Изядох я. Да ми беше дала аналгин, вместо да се заяжда!

Ден пети:

Главите ме болят, та две не виждам. Обаче аз имам три глави, значи „главите ме болят, та три по две- шест не виждам!“ Е, след тази аритметика вече ще ми се пръсне главата! Няма ли някой смелчага, да ми отреже главите!?

Ден шести:

Отидох за главоболията до окръжната болница. Върнаха ме, защото не съм била дошла по клинична пътека…Е, имам крила , много по- бързо ми е да прелетя, отколкото да вървя по пътеки!

Ден седми:

Какво да се прави, боли ме, хванах някаква пътека, и отидох до болницата пеша. Обаче пътеката, по която съм дошла, не била клинична. Ама, как да не е клинична? Колко хора станах клинични случаи, като ме видяха да вървя срещу тях!

Ден осми:

Дойде юнакът, който отдавна искаше да ми отреже главите: Посрещнах го с искрена радост: „Добре си ми дошъл, режи ги!“…Обаче юнакът така се втрещи от изненада, че хвана първата клинична пътека.

Ден девети:

…Главоболията продължават. Пратиха ме на психиатър. Приеха ме веднага с диагноза „раздвояване на личността“. Но аз си държех и на трите глави, затова претендирах за диагноза „разтрояване на личността“. Решиха, че се натягам за пенсия по болест и ме изхвърлиха.

Ден десети:

Не ме убиха тримата братя, не ме уби и юнака, но българското здравеопазване може и да ме убие…. Гледа на мен като на животно, вместо като на гражданин. А аз може да съм ламя, но съм българска ламя- български гражданин и си имам всички здравно осигурителни права. Но изглежда правата ми са само на приказки.







Тема Re: Днес ми е ден занови [re: kurkudup]  
Автор Гин (G.G.Q.)
Публикувано19.11.11 19:49



Няма да е много. По бутилка на човек. И ще ти остане да черпиш за Великден.





Тема Re: Днес ми е ден занови [re: Гин]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано19.11.11 19:49



То с това кълчене си пази кожата...





Тема Re: Аминови [re: Гин]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано19.11.11 19:49



Щом се чуе гюрюлтия то се знае, че сме ние





Тема Re: Днес ми е ден занови [re: Гин]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано19.11.11 19:51



Чакай да остане, ако не заделя........

А ние с дядото не пием...




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.