Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 22.05.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Не знам за каква тема е подходящо, та го пускамнови [re: golyamata_beti]  
Автор Kлep* ()
Публикувано22.02.11 15:42



На някой като не му е приятно има възможност да избира-да мижи ако желае.

"Ако е грях, то този грях е вечен,

безсмъртен като смъртното ти тяло.

И като моето, което те обича,
...
което тръпне, чака и което...

Събличай се! Полека се събличай,

греха да видя и да го усетя,

в копнежа му да изгоря докрая...

На този свят горчив и толкоз мрачен

по-сладко чудо от това не зная:

жена, която се съблича в здрача...

Събличай се и ми свети със вечност...."









В голотата няма нищо срамно. Дори е прекрасно! Е, говоря за перфектно тяло в подходяща възраст естествено. Дадох примери по-горе.

Редактирано от Kлep* на 22.02.11 15:45.



Тема Re: Не знам за каква тема е подходящо, та го пускамнови [re: golyamata_beti]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано22.02.11 16:22



Уау!
Думи немам!



Добро или лошо - изборът е личен

Тема И аз не знам ей това къде да го пуснанови [re: golyamata_beti]  
Автор Kлep* ()
Публикувано22.02.11 16:53







Тема Re: И аз не знам ей това къде да го пуснанови [re: Kлep*]  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано23.02.11 10:31



Интересни клипчета



На Бети клипа определено не ми харесва, когато си отишъл на представление на илюзионисти и ти поднасят това грубо, пошло и вулгарно изпълнение , определено не ми харесва.
На Клерчик клипчетата ми харесват, на подходящото място, с подходящите хора, направени със стил, малко загадъчност ми харесват.
Но свят всякакъв, да гледа който му харесва. Но не виждам мъжки мнения.



Тема Re: Не знам за каква тема е подходящо, та го пускамнови [re: golyamata_beti]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано23.02.11 10:49



Това от мен. дали е еротика, или пошлост, или без значение какво - ВИе преценете.





Тема Re: И аз не знам ей това къде да го пуснанови [re: nepopravima]  
Автор Kлep* ()
Публикувано23.02.11 11:27



Според мен не е вулгарно, а забавно. Обаче зачитам правото ти на мнение, различно от моето и на Бети.


Търсиш мъжки мнения, ама ти пък къде видя мъже тук?!?!



Тема Re: Не знам за каква тема е подходящо, та го пускамнови [re: Юлия 50]  
Автор Kлep* ()
Публикувано23.02.11 11:45



Юли, уважавам правота на човек да избира как да живее, дали да прави стандартен секс, орален секс, или каквото и да било друго, но смятам, че интимните отношения/сношения

/ са за двама ли, трима ли, четирима...., но не и за масова "употреба".
С две думи надявам се и вярвам никога да не видя моето, или на близки хора дете да е участник в подобни "сцени". Това е мое мнение. Може би целят популярност като се стараят да скандализират "обществото", или им е платено добре, или нещо друго, което не разбирам лично аз.
Но в крайна сметка всеки да живее така, както намира за добре, щом така им харесва...



Тема Re: Не знам за каква тема е подходящо, та го пускамнови [re: Юлия 50]  
Автор golyamata_beti (karmen)
Публикувано23.02.11 15:10



Все ми се струва, че това е само за снимки, а не е истинско. Много лошо се научиха, че лоша реклама няма. Това ги кара да си пускат подобни снимки в нета та чрез скандала да станат по-известни.

Факт е, е много момичета успяха по този начин да постигнат доста неща....значи върши работа. Всъшност това показва какво е нивото на българските властимащи мъже.

"По-умния винаги отстъпва" -
Това обяснява господството на глупостта в света."



Тема Re: Не знам за каква тема е подходящо, та го пускамнови [re: golyamata_beti]  
Автор Kлep* ()
Публикувано23.02.11 16:20



Според мен властимащи, властнямащи огромна част от мъжете все са си увредени. Когато обаче са облечени във власт/разбирай и пари/, могат да се "проявят" и да се "поддадат" на съблазънта от кариеристки/актриси, фолкпевици и прочие все отбор юнакини/.



Тема Re: Не знам за каква тема е подходящо, та го пускамнови [re: Kлep*]  
Автор golyamata_beti (karmen)
Публикувано23.02.11 18:33



АбЦИлЮтно си права. Това и аз имам предвид. Споменах "властимащите" във всяка област, защото от останалите нищо не зависи, но в момента в който имат власт си проличава същата слабост.
Аз съм възмутена от последната мода разни фолк певици да стават водещи в телевизията, както и разни манекенки и миски да правят политическа кариера.



"По-умния винаги отстъпва" -
Това обяснява господството на глупостта в света."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.