Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 27.09.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Добро утро !  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано31.01.11 11:24



Къде се изгубихте, толкова много задачи, че неможе да се отбиете в клуба за миг.
Едно кафе за Вас от мен, с много любов





Живота не се оценява по броя вдишвания
а по спрелите дъха ти мигове


Тема Re: Добър вечер !нови [re: nepopravima]  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано31.01.11 19:20



къде се загубихте.


Започвам да се притеснявам за вас.
Да не сте баннати
Утре всички да сте на линия, че и аз ще се разсърдя


Лека и спокойна .

Редактирано от nepopravima на 31.01.11 20:04.



Тема Re: Добър вечер !нови [re: nepopravima]  
Автор Kлep* ()
Публикувано31.01.11 19:59



Ти пък банати! Бананнати сме!


Много хубав клип на Неда Украден!

Редактирано от Kлep* на 31.01.11 20:00.



Тема Re:Лека нощ!нови [re: Kлep*]  
Автор Kлep* ()
Публикувано31.01.11 20:05







Тема Re: Добър вечер !нови [re: Kлep*]  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано31.01.11 20:08



на мен също


лека

Живота не се оценява по броя вдишвания
а по спрелите дъха ти мигове


Тема Re: Добро утро !нови [re: nepopravima]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано31.01.11 21:28



- Здравейте, на всички!



Синът ми беше за малко на гости и нямах много свободно време, та за това не влизах тези дни.



Тема Re:Лека нощ!нови [re: Kлep*]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано31.01.11 21:32








Тема Re: Добро утро !нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано01.02.11 10:07



Щастливка, вярвам сте си изкарали чудесно.





Живота не се оценява по броя вдишвания
а по спрелите дъха ти мигове


Тема Re: ДЗАКнови [re: nepopravima]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано01.02.11 17:01



Започнах работаболничните свършиха,
Затова и несъм влизала от няколко дена в клуба.
Не съм банната,но никога не е късно да ме баннат



Тема Re: И умната еЙ,нови [re: Юлия 5O]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано01.02.11 17:09



който не може да носи на пиене, да ФнИмАвА, че ......





Тема Re: ДЗАКнови [re: Юлия 5O]  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано02.02.11 09:58



Добре дошла маце.
Виждам, че си заела стратегическа позиция.


Хубаво е че, вече си започваш работа с нови сили, дерзай
Аз обхождам града в търсене на работа, дано успея защото в къщи е пълна скука.

Живота не се оценява по броя вдишвания
а по спрелите дъха ти мигове


Тема Re: И умната еЙ,нови [re: Юлия 5O]  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано02.02.11 10:04



споко, ний си имаме мярка - чашка, дамаджанка, тубичка, кой каквото има подръка


Човештинка бе, ко да се прай.
Между другото статистиката показва, че битовия алкохолизъм в българия се е повишил.

Живота не се оценява по броя вдишвания
а по спрелите дъха ти мигове


Тема Re: И умната еЙ,нови [re: Юлия 5O]  
Автор Kлep* ()
Публикувано02.02.11 11:27



Е, бива си го твойто клипче, но ето ти и още снимков маТРЕАЛ:





Тия явно са от третия тип-нито от радост, нито от мъка, ами направо ОТ СУТРИНТА!



Тема Re: Добро утро !нови [re: nepopravima]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано02.02.11 11:49



Да, много съм щастлива като е тук, ... но за съжаление там са повечето му приятели и работата, която му доставя удоволствие и много по-високи доходи, ... но такъв е животът! Нека е там, където се чувства по-добре!








Тема Re: ДЗАКнови [re: nepopravima]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано02.02.11 12:01



Успех в намирането на работа - дано е лека и доходоносна!





Тема Re: И умната еЙ,нови [re: nepopravima]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано02.02.11 12:09



"битовия алкохолизъм в българия се е повишил.",

... то и аз от една година така я подкарах - всяка вечер по една чашка червено винце след вечеря, ... и до 30-тата минута ми се доспива вече!





Тема Re: И умната еЙ,нови [re: Kлep*]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано02.02.11 12:11



- даже и без да дочакат да изтрезнеят!



Тема Re: И умната еЙ,нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано02.02.11 12:14



Една чашка червено винце е полезно.





Тема Re: И умната еЙ,нови [re: Юлия 5O]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано02.02.11 12:34



... то затова почитателите на битовия алкохолизъм са се увеличили, вероятно.







Тема Re: И умната еЙ,нови [re: Гинec]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано02.02.11 12:39



- Ами и аз така ги прочетох съветите на докторите в Гугъл и ги изпълнявам, ... за съжаление винцето не е домашно, но в една чашка химикалите да се надявам, че са малко вредни.



Тема Re: ДЗАКнови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано02.02.11 12:58



тенкю, от твоите уста в божийте уши



А вечерната чашка червено вина е балсам за душата.
Айде и ние да сме с по един порок, цигара - редко в много добра компания мога да пална, по мъже не ходя

Живота не се оценява по броя вдишвания
а по спрелите дъха ти мигове


Тема Re: ДЗАКнови [re: nepopravima]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано02.02.11 13:05



Ха дано - за работата!



... и защо се ограничаваш с пороците, ... примерно с мъжете? Цигарите не са ли по-вредни от тях?



Тема Re: ДЗАКнови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано02.02.11 13:26



лично за мен, споменах че много рядко паля, но се пошегувах като го споменах като порок. Има хора които немогат без тях, но всеки решава за себе си, щом му създава някакво спокойствие и уют, по голяма работоспособност коя съм аз да го оспорвам.

Заложено е генно в човека, какъв е шанса да почине от рак на белия дроб, личен опит.



Живота не се оценява по броя вдишвания
а по спрелите дъха ти мигове


Тема Re: Споделетенови [re: nepopravima]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано02.02.11 16:17



моля как я търсите,къде ,с какви средства,при какви условия,с какъв успех?!
Използвате ли специални похвати и какви(ако не е тайна)?!
Щото аз от половин година я търся

и започнах тотално да се изчерпвам. Замислила съм се да потърся съвет от специалист,нооо не съм сигурна,че и това ще помогне. За съжаление не съм рядък специалист,макари добър такъв,за още по-голямо съжаление безработицата в района според моята лична статистика е най-малко 30%и все по-голям дял се пада на висшистите...Обявяваните работни места се свеждат до търговски представители ,сервитьорки, консултант -продавачи тук таме някоя чистачка(която също обезателно трябва да има поне 2 години стаж по специалността)
Вече изцяло съм в очакване на чудото,защото всичко друго опитано от мен, не даде резултат
Та ако можеш да ме отвориш в някой трик, или нещо ново за което не се сещам -казвай, че се изморих вече
Предварително благодаря!

От бърсане на прах, няма спомени!

Тема Re: Споделетенови [re: ДPaka]  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано02.02.11 19:48



Ех разсмяхте ме.


Използвате ли специални похвати и какви(ако не е тайна)?!
Специални похвати на моите години немога да приложа.
Но първо тръгнах от обявите в интернет, звъннах на две три места като офис администратор, всичките вече бяха заети, там се задържат стари обяви трудно се засичат новите и те за няколко часа вече са заети.
Специално в София има съблазнителни обяви за детегледачки в семейства от чужбина, но лошото е че те обезателно имат изискване за западен език, а аз не владея такъв.
В моя град също търся, цялата ми кариера е минала като секретар, владея перфектен машинопис десетопръстна система 340 чисти удара в минута, стенография, но вече не я ползвам, компютърните ми познания са много добри, електронни пощи т.н. Да вмъкна и като допълнителни умения всичко свързано с човешките ресурси и нормативната уредба свързана с тази дейност.
Та с тези си умения в момента пробвам при адвокати като асистент, ще търся връзки в адвукатурата, там също имам шанс защото те търсят точно такива умения. Бързина в писането и то на живо в момент на дела.
Това е, но при мен не е въпрос на живот и смърт, просто ми е скучно в къщи, търся разнообразието.

Та при това търсене един от адвокатите, голяма скица, беше с въпросната прическа, сладур.

А ти решаваш в зависимост от уменията и знанията, икономическите длъжности се търсят но трябва дасе работи по нея защото в противен случай си аут, нормативната уредба се променя с дни и трябва да си в час.
Дано попаднеш на подходяща обява.

Живота не се оценява по броя вдишвания
а по спрелите дъха ти мигове


Тема Re: Споделетенови [re: nepopravima]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано03.02.11 11:29



Ами...успех ти желая и аз!
При мен също не е на живот и смърт(слава Богу!), но след половин година ударен труд в обгрижване на домашното население (предимно мъжко)на което това допада свише, нямам никакво желание повече да се класирам в графичката "домакиня"

.
Изкарвам си по някой лев от разни дребни проектчета,но не е достатъчно занимателно,а и доходоностно. Квото да си говорим - финансовата независимост лично за мен е от много голямо значение. Както и ти обаче правилно забеляза,всичко което съм знаела, докато съм работила-много бързо остарява като нормативна уредба и въпреки двата езика ,които знам-шансовете ми не са никак големи,защото университетите бълват ежегодишно стотици и стотици младежи,голяма част от които също искат да работят. Освен другото английският им е като майчин и са ужасно нахъсени,както и наивни по отношение на правата и задълженията си. Не е за пренебрегване и възможността да бъдат моделирани по желание на работодателя ииии ами...кой се занимава с 50-годишни(и около)

От бърсане на прах, няма спомени!

Тема Re: ДЗАКнови [re: nepopravima]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано03.02.11 13:09



Е, то и аз до преди година и нещо пушех дневно по 2-3 цигари, но се стресирах ужасно като ги видях как изглеждат и чух как кашлят болните и това ме отказа окончателно от този порок, ... но имам други пороци, които не ми се изброяват.

Наистина, гаранция в живота за нищо няма. Според мен, по-важно е да сме живи и здрави с пороци, които не вредят на околните.



Тема Re: Споделетенови [re: ДPaka]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано04.02.11 11:09



"ами...кой се занимава с 50-годишни(и около)",

... и аз съм убедена в това, но не само за работата, а и за другите неща в живота! Та се надявам най-вече на себе си, ... колкото - толкова.

Като погледнеш реално - за какво му е на работодател възрастна жена? Младите почти във всяко едно отношение ни превъзхождат вече, ... а освен това те работят реално на няколко длъжности едновременно. То и за младите няма кой-знае какъв избор да си намерят подходяща работа сега, затова от провинцията се стичат в София или в чужбина.



Тема Re: Споделетенови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано04.02.11 13:27



И аз го казах не само по повод на работата


А иначе от едно известно време( може би все пак във връзка с кризата,а може би - не), забелязвам че възрастта на значимите личности в живота ни - политици, лица от тв и киното, водещи на предавания, социолози и всякакви други -ози, а също така продавачките в магазина,на гишето в държавната институция,в банката -абе навсякъде където се обърнеш, катастрофално пада. Все повече хората с които се сблъсквам по един или друг повод в обществените ми взаимодействия и до голяма степен завися от едно или друго тяхно решение , са на възраст около 30 и това вече звучи съвсем естествено. А когато недай си Боже повдигнеш въпроса или потърсиш някакви права свързани с дискриминацията на възрастта, те те поглеждат очудено - тази пък "баба" какво иска. Баба ма друг път.Първо съм само на 46 и второ дори и на повече от 40 не изглеждам...и въпреки това. Онемявам и оставам някак втрещена - Боже, какво се случи с живота ми ?!

От бърсане на прах, няма спомени!

Тема Re: Споделетенови [re: ДPaka]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано04.02.11 15:31



Баба съм, на повече години от теб и се срамувам да кажа....

Бе няма отърване ....от....Писна ми вече...



Тема Re: Баба ли, какванови [re: kurkudup]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано05.02.11 09:34



баба те гони мари сестро

нали те познавам, и то лично.ОсТаЙ годините, много по млади от теб ще ти завидат като те видят



Тема Re: Споделетенови [re: ДPaka]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано05.02.11 09:36



Не само с твоя живот, ами с живота на всички след 40 се случва това.Няма справедливост няма.
Ама то колелото се върти, нали знаеш

Туй за малко успокоение



Тема Re: Споделетенови [re: Юлия 5O]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано05.02.11 14:59



Аз, и да се скъсам от работа вече, е ясно, че моя пенсия няма да взема, защото със стажа съм много изостанала, ... май ми трябват 10г. А доста от хората над 40г са така, заради безработицата и хаоса през последните 20г.



Тема Re: Споделетенови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано05.02.11 15:19



Спокойно, въпроса ще се уреди с времето.
Затова съм доволна, че макар и не голяма стигнах до пенсия.
А се радвам за вас заради внуците, искрено ви завиждам.
Ако имах поне едно внуче да се грижа за него щеше да ми изпълни сърцето и душата, дано и тази мечта се сбъдне някога, знае ли човек.
Да, за работата, в повечето случаи предпочитат млади хора, но все пак зависи от естеството на работа, така че все още се надявам



Но и там съм виждала куриози от рода: търсим момиче до 25 г. с висше образование и 5 години стаж по специалността, което е абсурд.

Живота не се оценява по броя вдишвания
а по спрелите дъха ти мигове


Тема Re: Споделетенови [re: nepopravima]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано05.02.11 15:53



Да сме живи и здрави и да се надяваме да се сбъднат желанията на всеки от нас!


Аз също още нямам внуче, ... а си мечтая от няколко години, ... но всяко нещо - с времето си.

Има много сайтове за търсене на работа - дано успееш!



Тема Re: Споделетенови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано05.02.11 16:15



Изобщо и не мисля за времето когато ще трябва да се пенсионирам.Аз съм изостанала с 4 години.Спряла съм да се интересувам, за годините, и стажа за пенсиониране, вече му изгубих края.Имаше някакви точки, години, после май годините се вдигнаха, изобщо се обърках окончателно.Пък и не се знае, дали ще стигна до пенсиониране, затова и не мисля за него.
Когато му дойде времето, ако изобщо дойде, и не съм работоспособна, ще взема пенсията на съпруга ми, ако до тогава не ги премахнат вдовишките пенсии.
На времето майка ми се пенсионира на 50 год.Еххххх, колко хубаво би било ако и аз бях се пенсионирала миналата година



Редактирано от Юлия 5O на 05.02.11 16:18.



Тема Re: Споделетенови [re: nepopravima]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано05.02.11 16:18



И внуците ще дойдат, само трябва да почакаш, всичко с времето си, и когато му дойде времето.Ще се радваш на внуци, ще се радваш, бъди сигурна!





Тема Re: Споделетенови [re: Юлия 5O]  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано05.02.11 16:28



По НОВА телевизия дават интервюто с Леда Милева - 91 година.
Изглежда великолепно за годините си, излъчва спокойствие и аристократизъм.


Живота не се оценява по броя вдишвания
а по спрелите дъха ти мигове

Редактирано от nepopravima на 05.02.11 16:33.



Тема Re: Споделетенови [re: Юлия 5O]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано05.02.11 16:38



... то пък и едни пенсии дават - с тях може да си платиш само или тока с водата или парното, ... а иначе предизборно обещаваха много, та и аз се излъгах да гласувам, ... но сега - майната им на всички!!!





Тема Re: Споделетенови [re: nepopravima]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано05.02.11 16:45



Леда Милева, със нея съм израснала, а и на внучка ми съм чела стиховете и
Сещам се за" Работната мецана"," Зайченценцето бяло"



Тема Re: Споделетенови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано05.02.11 16:46







Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор Kлep* ()
Публикувано05.02.11 16:57



От 2012 започва увеличаване на стажа за пенсия с по 4 месеца на година до достигането му до 37 години. Сега е 34 години.
Увеличаването на възрастта започва от 2020 година с по 6 месеца на година до достигането на 63 години. Сега е 60 години. Това за жените. За мъжете не се заслушах, защото не ме интересува точно пенсионирането им и не обърнах внимание.
Недостиг на стаж може да се закупи, като се внесат наведнъж/от тази година вече/ осигуровките за липсващия стаж до 37 години. До миналата година се разсрочваха вноските за липсващите осигуровки. Това за жените. Точковата система отпадна от тази година.
Надявам се да съм ви била полезна.


А иначе аз днес мога да се похваля с това, че пипнах грипа и от снощи съм с лаеща кашлица, но без температура и с леко дращене на гърлото. Мисля да не му се давам и до утре да го отпъдя и даже да отидем на разходка в планината/но това е все още само идея/

Редактирано от Kлep* на 05.02.11 17:02.



Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Kлep*]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано05.02.11 17:29



Клер, благодаря ти за информацията!



Аз след 4г., живот и здраве, мога да стана на 60г., ... но трудов стаж ще ми трябва още 10г., ... та хич не се напъвам вече за моя пенсия, но успях да се класирам миналата година за наследствена 110лв, ... и заработвам все по нещо допълнително.

А ти вземай мерки, че да няма теглилки! Медът и лимонът са много полезни, ... а също - греяна ракийка и греяно винце. Сещам се и за гореща пилешка супичка, че е много полезна против грипните заболявания. Пожелавам ти бързо и пълно оздравяване в най-кратък срок!

Аз днес си направих една разходка до Лидъл, че имам нужда от движение, ... та си купих едно френско и едно испанско вино, а за мезе Ементал и Гауда, ... по-късно ще ги пробвам, че виното бързо ме приспива, а е още много рано.



Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Kлep*]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано05.02.11 17:36



За грипа, топло, и много течности.Следи си температурата, ако започнеш да вдигаш потърси джипката.Краката в топла вода със сол,греяно вино, с чер пипер.



Както е тръгнало, аз може и да не се пенсионирам



Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Kлep*]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано05.02.11 18:03



Против грипа пия сребърна вода. Купих си специален уред и си я правя у дома. Иначе в аптеката 100гр. струва 2,90

Разрежда се 1:4.



Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор Kлep* ()
Публикувано05.02.11 18:29



Благодаря! Много мило! Допаднаха ми мерките, които ми предложи против теглилките.





Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Юлия 5O]  
Автор Kлep* ()
Публикувано05.02.11 18:33



Благодаря за вниманието!

Грятото вино съвпада и в рецептата на Беки. Ще пробвам всичко, само туй с джипката не ми допада, защото веднага ще ми изпише антибиотик, но ако се наложи...



Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Гинec]  
Автор Kлep* ()
Публикувано05.02.11 18:35



Сподели ако обичаш за уреда и за сребърната вода. Не бях чувала до сега. Знам за жива вода от уред, но за сребърна-не.



Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Kлep*]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано05.02.11 19:00



Същия уред я прави и жива. Сега ще потърся от нета.



Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Kлep*]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано05.02.11 19:01



Сайтът е в ремонт. Съжалявам.





Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Kлep*]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано05.02.11 19:02



Курки е дистрибутор. Веж тя дали може да ти прати нещо да прочетеш.



Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Kлep*]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано05.02.11 19:06



Пратих ти го на скайпа. Това е новия модел. Аз имам стария.



Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Гинec]  
Автор Kлep* ()
Публикувано05.02.11 19:52



Благодаря ти! Отивам да го прегледам.





Тема Re: Добро утро !нови [re: nepopravima]  
Автор вoлнa птицa (новак)
Публикувано06.02.11 09:39



И от мен един поздрав на всички 50+ годишни с млади сърцаhttp://www.youtube.com/watch?v=2vNLid6MhOo



Съжалявам, не може да се отвори, уж всичко направих както си му е ред.

Редактирано от вoлнa птицa на 06.02.11 09:40.



Тема Re: Да кажа това, което знам:нови [re: Kлep*]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано06.02.11 10:57



Мога да ви уредя с уреди за сребърна вода...

Оздравявайте! Пролетта наближава.



Тема Re: Добро утро !нови [re: nepopravima]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано06.02.11 10:58



Добро да е утрото на всички!



Поздравче за вас:





Тема Re: Добро утро !нови [re: вoлнa птицa]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано06.02.11 10:59



... за съжаление - и при мен не се отваря, .... а копирала ли си го цялото?



Тема Re: Добро утро !нови [re: вoлнa птицa]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.02.11 17:06



това е твоя линк



Тема Re: Добро утро !нови [re: Гинec]  
Автор вoлнa птицa (новак)
Публикувано06.02.11 19:49



Много благодаря, ученото си е учено.





Тема Re: Добра ти вечернови [re: вoлнa птицa]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано06.02.11 19:53



волна птицо,благодаря за клипа


Много ми хареса ника ти, страхотен е!



Тема до волна птицанови [re: Юлия 5O]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано06.02.11 19:59



и на мен ми хареса този волен ник. Добре дошъл/а/!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от kurkudup на 06.02.11 19:59.</EM><

Редактирано от kurkudup на 06.02.11 20:00.



Тема Re: Добро утро !нови [re: вoлнa птицa]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.02.11 20:00



Добре дошла. Ще те научим на чалъмите.





Тема Re: Споделетенови [re: nepopravima]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано08.02.11 14:47



Дай Боже всекиму!
Нооо това си е награда за малцина.Те пък с нещо друго са си я заслужили и платили



От бърсане на прах, няма спомени!

Тема Re: И ...нови [re: Kлep*]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано08.02.11 17:33



как е хавАта?





Тема Re: Добро утро !нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор Kлep* ()
Публикувано23.02.11 09:43



Добро утро! Едно кафенце за вас:



И за добро настроение:





Тема Re: Добро утро !нови [re: Kлep*]  
Автор nepopravima (optimiska)
Публикувано23.02.11 10:21



Добро да е







Тема Re: Добро утро !нови [re: nepopravima]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано23.02.11 10:44



На всички по три целувки от мен!





Тема Re: Добро утро !нови [re: Юлия 50]  
Автор Kлep* ()
Публикувано23.02.11 12:08









Тема Re: Добро утро !нови [re: nepopravima]  
Автор Kлep* ()
Публикувано23.02.11 16:33









Тема Re: Добро утро !нови [re: Kлep*]  
Автор golyamata_beti (karmen)
Публикувано23.02.11 20:24



Как си се сетила за тази невероятна песен? Навремето слушахме предимно италианска музика , а сега никъде не се слуша освен тук.
Благодаря ти , че ми достави това удоволствие.

"По-умния винаги отстъпва" -
Това обяснява господството на глупостта в света."



Тема Re: Добро утро !нови [re: golyamata_beti]  
Автор Kлep* ()
Публикувано23.02.11 22:06










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.