Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 30.05.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема момичетата преписват повече -нови  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано12.03.10 12:40



това е положението...
установих тия дни, че в изминалите четири-пет години колегите ми - асистентите са хванали да преписват само момичета - пет-шест...
не, че не се преписва - преписва се - то и ази съм виждал девойки със странен поглед в очите и косо поглеждайки в коленете си... въпреки, че се правя на отнесен...
сигурно и момчетата преписват - на засега - повечето преписвачки са момичатата...

за тяхно добро мога да кажа, че и безусловните, пълни шестици, които ти прави кеф да ги напишеш - заради показаните знания - са основно на момичата...

да обобщя:
- повечето преписващи са момичета;
- повечето пълни и заслужени шестици са на момичета...

другояче казано - момичетата се взимат по-насериозно в ученето...
та така!


ЕВРОПРОСТАК


Тема Re: момичетата преписват повече -нови [re: ceлянинъt]  
Автор (не позна)
Публикувано12.03.10 12:53



И аз от опит да кажа : пищовът (в случая=телефона) стои на коленете,когато кучето-пазач приближи,много по-лесно е да се плъзне леко нагоре,и да се скрие под полата...






Тема Re: момичетата преписват повече -нови [re: ceлянинъt]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано12.03.10 12:56



Нашият професор смеейки се един ден каза:идват на изпит неподготвени,как да им пиша и тройка?
От това лекар няма да стане никога.Други направили едни пищови..... преписват,че даже и се забравят

.Ама само затова,че са си направили труда да си направят пищов,все нещо им е влязло в главите,и заради това тройката не им мърда



Тема Re: момичетата преписват повече -нови [re: ceлянинъt]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано12.03.10 13:04



Жени-няма никакво обяснение за тях.


Аз ако се разплача три дена не мога да се оправя след това, а те докато плачат и изведнъж се смеят?!
Не зная кое е нормално?

Редактирано от ПЪTниk на 12.03.10 13:06.



Тема Re: момичетата преписват повече -нови [re: ПЪTниk]  
Автор RUMlR (Стар Боляр)
Публикувано12.03.10 13:53



При нас навремето в МЕИ Ленин имаше един член кор.проф.к.т.н.инж. Николай Наплатанов.

Преподаваше Теория на автоматичното регулиране...

Учебника му се състоеше от 5 тома по 500 страници. Пълни с формули. Не можеш да ги прочетеш, разбереш - камо ли да научиш 30 въпроса за изпит.
То и на него му беше ясно.
Обаче беше решил въпроса с преписването кардинално.
Носиш си учебниците и влизаш с тях. Теглиш въпроса - и той ти казва:

- Намери темата по въпроса в учебниците, извади най-същественото от нея и ела с листа да дискутираме.

И то си проличаваше кой ги е отгръщал щото знае кое къде е....Пише каквото мисли че е важно и после на дискусията си личи дали разбира и колко или не...



Тема Re: момичетата преписват повече -нови [re: RUMlR]  
Автор RUMlR (Стар Боляр)
Публикувано12.03.10 13:55



Пътник, това беше за селския ама няма да се поправям, тъкмо да ти напомня че имаш да ме водиш на риба...





Тема Re: момичетата преписват повече -нови [re: ceлянинъt]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано12.03.10 14:30



И не само в учението се вземат насериозно момичетата, Селски... навсякъде май както гледам тези около моя син.
Освен това са и по-находчиви в използването на пищови.
За мой ужас в гимназията сина за малко да остане на изпит по химия. Подхващам го аз да помагам - не отлепя твърде, предлагам накрая да направим пищови. Той с искренно удивление пита как щял да ги извади, нали ще го види даскалицата.


Може би си ни е заложено изначално, че нали от нас започва Новия живот? Требе сериозно да се отнасяме към това. Та оттам ииии... позахласнем се, че бух... на всяко гърне мерудийка.

На земята лежат само... килимите.

Редактирано от Гyнди на 12.03.10 14:31.



Тема Re: момичетата преписват повече -нови [re: ceлянинъt]  
Автор Kлep* (непоправима)
Публикувано12.03.10 14:38



Само веднъж съм преписвала и ме хванаха.Изпитът се провеждаше в катедрата.Добре че беше разбран човек, та не ми анулира сесията, ами тихичко ми взе листовете, заедно с пищовите и каза, че ще се явя пак.Да, ама втория път като влязох, ми даде подписани листове от него предварително.Голям срам брах.Винаги, когато го срещнех, изпитвах неудобство...Абе срамна история.А материята не беше никак трудна.Това ми е преписването през цялото следване.И сега, когато ви го пиша, пак си припомних колко неприятна ситуация беше.



Редактирано от Kлep* на 12.03.10 16:48.



Тема Re: момичетата преписват повече - [re: RUMlR]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано12.03.10 16:26



при нас в 4 курс имаше още по-зле, единия въпрос беше "домашен" - избираш си предварително един въпрос от конспекта и си го развиваш в къщи преди изпита - и понеже не върви да го препишеш от учебника, та ходиш по библиотеки, търсиш статии ... ужас беше, преподавателят искаше да научи нещо ново по въпроса за да те пусне на изпита ...

после за известно време бях пазач на изпити, там прилагаха друга тактика, след теглене на въпросите даваха на студентите за 10 минути да си извадят читанките и да погледнат - едно 50% от участниците надаваха ужасени възклицания като намереха въпроса си в учебника и директно се отказваха





Тема и аз от опит да кажа -нови [re: Kи]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано12.03.10 16:37



да, точно такива девойки съм забелязвал - гледат си съсредоточено в коленете...
ама сега кво - да им бъркам под полите ли?


ЕВРОПРОСТАК



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.