Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 04.07.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема значинови [re: Бaтko]  
Автор Anina_ (позната)
Публикувано21.03.10 14:31



за мен проблемите са два!Кой да каже на бащата-смятат, че трябва да съм аз-другите не смеят. Вторият-младежа не иска и да чуе за живот в Бг и не проговаря и дума български. За мен това е показателен проблем.Другото-подробности на фона на горните два






Тема казвай - и толкова!нови [re: Anina_]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано21.03.10 14:46



снемай от себе си отговорността!

а че младежът не желае да проговори на български - е силно лош факт!


ЕВРОПРОСТАК


Тема Re: значинови [re: Anina_]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано21.03.10 19:59



Младежа .... въпросното пишлеме си е поредното безотговорно нафукано лайно, каквито могат да се срещнат и сред турците, българите, сърбите, албонците и дори американците ....

Ти до не би да не си била млада!? ... И не ти ли е ясно, работа с приказки не се върши! Пък и какво толково е станало - в края на краищата е важно човек да се чувство щастлив - другото е от лукавого



Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: казвай - и толкова!нови [re: ceлянинъt]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано21.03.10 20:04



а че младежът не желае да проговори на български - е силно лош факт!

Може да е куха лейка и да не може!

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: значинови [re: Бaтko]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано21.03.10 21:28



Не издържам вече .

Аз ще кажа на бащата по възможно най-деликатен начин. Ще го направя доброволно.



Тема Re: Проблемнови [re: Anina_]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано22.03.10 13:41



Според мен ТЯ трябва да каже на баща си. След като е толкова силно влюбена, нека се изправи с любовта си пред него. Никой друг не е длъжен да го направи. САМО ТЯ. Това за нея ще е своеобразен тест. Дали е толкова вкюбена, колкото всички вие си мислите. Тя трябва да опита и да научи, кое е по-важно за нея - дали любовта и или семейството, от което произхожда. Не я прокривайте и не я освобождавайте от нейните си лични отговорности.

Така, както ми описваш нещата, не може и вълкът да е сит, и агнето - цяло. Не и пречете да направи своя избор. Не помагайте не малодушието и, като поемате върху себе си нейните отговорности пред нейното собствено семейство. Може би за нея житейският урок е именно в това - да скъса с малодушието. Може би един конфликт ще подейства много здравословно и отрезвително на момичето и ще му помогне да осъзнае наистина кое за нея е по-вяжно в живота. И доколко връзката и с този младеж е съдбовна.

Елате си узнете лордот!!!


Тема Re: значинови [re: kurkudup]  
Автор Kлep* (непоправима)
Публикувано22.03.10 14:04



Курки, я си стой настрана, да не изкарат теб виновна!Праи се на ни лук ял, ни лук мирисал.Този човек си има съпруга и дъщеря, доколкото си спомням.Те трябва да преценят какво да направят, защото иначе ако Анина му каже, може да излезе в очите на всички като недобронамереност./клюка, клевета/ и Бог знае още какво друго.



Тема Re: значинови [re: Kлep*]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано22.03.10 16:09



Клерчик, аз по принцим съм виновна. До скоро и за двете световни войни сега и за глобалното затопляне. Още една виновност няма да ми натежи на дисагите.

Предложих си услугите. Скромно и невинно.



Тема Re: значинови [re: kurkudup]  
Автор Kлep* (непоправима)
Публикувано22.03.10 16:29



Абе настрана бе булче!Нали знаеш, че когато атовете се ритат, магаретата страдат!Яваш и възгейч!





Тема Re: значинови [re: Kлep*]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано22.03.10 16:46



Сладурка! Да живеят атовете!!!

Кажи къде са магаретата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.