Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 28.06.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Обяванови  
Автор dorryna (винаги новак)
Публикувано09.11.09 19:54



Обявявам награда истинска, не виртуална, за този, който ме накара да откажа омразните цигари. Обаче не се сещам за вида и размера на наградата.

Вие какво ще кажете?

Не само заради предстоящото увеличение на цените... е, добре де и заради това, ама много, много ми пречат и на здравето, и на убавината, и на работата... както и да го погледна, все неудобство е този гаден навик.
После ще трябва да се науча да си глътвам по мъъъничко алкохол, ма мъничко - ''напуна си муцката един път'' и тва е. Викам си сигур ще налучкам пътя на дълголетието.





Тема Re: Обяванови [re: dorryna]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано09.11.09 20:04



Много време те немА - явно не успя да се научиш да сгъваш цигарки, та тая пораженческа тема пльокна.
Ей ти една идейка:
Наемаш си едно циганЕ, плащаш му да те следва неотлъчно по петите и де те свари да палваш- пляяяс шамар...
Ем пари ше даваш, ем бой ше ядеш... нема начин да се не откажеш.



П.П. Не ми требе награда, стига ми " да каже нявга народа... " - те затва се нАпнах да помагам.

Редактирано от Гyнди на 09.11.09 20:05.



Тема Re: Обяванови [re: Гyнди]  
Автор dorryna (винаги новак)
Публикувано09.11.09 20:23



Божкей, аз си мисля че е оптимистична тема, ти ми викаш ръц! Щот ако не съм в кеф, то комшиите си мислят да не съм запалила нещо, а ето че сега ме е осенила мисъл за отказване даже.
Идеята за циглето си я бива, ма аз като съм опърничева, от сега ти казвам, шъ съ крия и пак...тъй че и бой не само че не помага, ми е хранителен за един отвратителен навик.Ми че аз нали помня когат бях ученичка...


Помня оше, че веднъж като бях в болница, не пушех няколко дни от страх, пък после си викам, я да запаля да видим дали няма да ми стане нещо...
Питането ми е съвсем сериозно и затова и матриални благодарности ще отправя, обаче като не знам кой от какво се блазни, не смея да предложа.
Ми вий как сте, що сте, здрави ли сте? - като сте тук ще да ви е наред всичко, викам си.



Тема Re: Обяванови [re: Гyнди]  
Автор dorryna (винаги новак)
Публикувано09.11.09 20:26



По едно време написах и писмо до Дядо Коледа да ми донесе машинка за тютюн, дано я ползвам за украшение само.





Тема Re: Обяванови [re: dorryna]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано09.11.09 20:30



Баси, значи съм най-големия темерут, щом и в болницата не ги отказах, въпреки диагнозата. Побърках докторите да ме откачат от маркучите, та да си седна на кафе с цигарка. Ку се мре, барем да си поживея по сърце им виках.


Накрая кандисаха и се правеха, че не забелязват как едва се крепя с тубите дренаж и пуша в тоалетната, а сестричка една ми носеше от тяхното кафе, щот вечер й сгъвах марлички.
Иначе си права, докат се явяваме тука, нема страшно. Пък и след това, де... страшното за кой остане след нас.
Всичко наред няма никой, чадо... ама всеки прави опити за това.



Тема Re: Обяванови [re: dorryna]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано09.11.09 20:32



Аааа, сакън.
Никви украшения - препращаш ми я на мене за коледен подарък.
Ку притуриш и тава баклава - нема ти върна пратката, ама ич.





Тема Re: Обяванови [re: Гyнди]  
Автор dorryna (винаги новак)
Публикувано09.11.09 20:44



Оооо, ама сега нали не пушиш? Че те утепвам, ако продължаваш!!!
Каква теория си изгради, за да ги откажеш?

Ама ти и в болницата бартер, а?

Хитрушаааа!
Виж ся, за след това няма да говорим, щот темата ми е оптимистична. Ако не беше, щях да пусна една друга дето... след много години срещнах една ''дама'' и като се поразговорихме с нея...не искам да ти говоря, ама на нея хич не й е страшно, страшното беше за мен, че се изумих как може една жена на 60 да превъртитолкова, та само секс е в акъла й и това как изглежда, друго няма.



Тема Re: Обяванови [re: Гyнди]  
Автор dorryna (винаги новак)
Публикувано09.11.09 20:49



Малееей, утепах те! да не би да пушиш?!!!


Виж, баклава...ок, мъ на живо, щот и без това у дома само аз ям сладки работи. Никой не ми ги яде.И що събирах орехи?! Май напук на Марийка, щот тая година немА възможност да ми ги гепи.



Тема Re: Обяванови [re: dorryna]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано09.11.09 21:01



Ще се боря за приза, но може и без награда.

Ако ги откажеш, ще бъде чудесна награда.



Тема Re: Обяванови [re: kurkudup]  
Автор dorryna (винаги новак)
Публикувано09.11.09 21:21



Благодаря ти за пожеланията.

Напълно съм убедена, че този...навик, да не казвам ''пристрастеност'' мога да го премахна, защото познавам хора, които от раз са ги отказали. Търся онази думичка или довод, които ще ми въздействат на мисленето, не страх, не икономии, нещо друго, не знам, търся го...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.