Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 04.07.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Маскараднови [re: Duchessa]  
Автор eмkaтa (член)
Публикувано31.08.09 14:56



Права си,че не се чувствам много комфортно в това пространство.Значи се връщаме в средновековието към баловете с маски!ОК!Значи маскарада ще е пълен.





Тема Re: Маскараднови [re: Kлep*]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано31.08.09 14:57



Ми... маскарадът.
Дукесса рече само една нощ - до изгрев слънце, де.
То тогава що ми е моя маска - копвам си чужда и хайде на бала. Тъй де, от тез ... с дръжка (де ше ги дава Дукесса).
Ма не съм много наясно с дворцовия етикет, че аз маам предимно с вилата (сеното по ливадите), кат една съща селянка. Нема я Дукесса да рече, дали е допустимо или...





Тема Re: Маскараднови [re: eмkaтa]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано31.08.09 14:58



Ми... пОкажи си дръж... упс маската и нема се маскирваме, па ти.





Тема Re: Маскараднови [re: Kлep*]  
Автор eмkaтa (член)
Публикувано31.08.09 15:00



Ако проблема в една снимка то той е решим.Но каква е гаранцията,че като си си показал снимка си честен в писането и общуването с другите?Май ще я караме само с маски да ни спокойно-както си е било за по-голямата част от вас тук.



Тема Re: Маскараднови [re: eмkaтa]  
Автор Kлep* ()
Публикувано31.08.09 15:05



Емка, прочетох те по-горе, но ще ти отговоря тук.Давай снимката и слагай маската, щото само след секунди те каня на танц!!!!

Хайде, сериозно ти говоря-каня те!!!Не ми ли вярваш, а?




Тема Re: Маскараднови [re: Гyнди]  
Автор Kлep* ()
Публикувано31.08.09 15:07



ми като си по битовото-къф тий проблема?!?!Ми маскирай съ кат селянка бе човек!!!Ади!Чакам!





Тема Re: Маскараднови [re: Duchessa]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано31.08.09 15:07



Уфф, сори, ама съм ви подминала, Дукесса.
То празници беха вчера, подхванати от завчера, та още недовиждам...
И сега на въпроса ви.
Аз много търся, кат свиня в тикви, значи ровим, се с едничката надеждичка за 'перличка'.





Тема Re: Маскараднови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор eмkaтa (член)
Публикувано31.08.09 15:12



Направо ти завиждам,че имаш възможност да четеш всичко.При мен е доста ограничено времето и карам по тънката лайсна-какво хвана!Темата зацикли и то според мен поради различията ни,което е нормално.Ще си караме кой как иска и това е.Един с маска друг без-карай да върви купона.





Тема Re: Маскараднови [re: Kлep*]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано31.08.09 15:13



Не така, бре и ти!
Дукесса рече - казваме си кой с ква маска и тогиз влАзяме у салона.





Тема Re: Маскараднови [re: Kлep*]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано31.08.09 15:13



Рогцта и копитцата в петък ги поизцапах малко с двама ел. техници, дето ми сложиха два кабела по 1,2м дълги на окачения таван. Направих им по едно кафе, че гледам се умориха и им се приспа по обедно, ... а те взеха, че решиха в понеделник да дойдат отново, да ми боцнат 3-те халогенни лампички. Ноооо, ... не нам с таким пунтам, ... та затова сега си ги почиствам (рогцата и копитцата).






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.