Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 30.06.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Знаете ли, че...нови  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано19.07.09 20:11



Средноучил си уроците западноевропеец не знае къде е река Дунав.
Също така този, с когото бихме искали да се равняваме по интелект, възпитание и начин на живот не знае къде е България. Средния американец - също. На нас най-много ни липсва самочувстие, оттам идат всичките ни беди.

Собствено проучване.





Тема Re: Знаете ли, че...нови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано20.07.09 09:16



Съгласна съм, че много българи имат висок коефициент на интелигентност, ... но защо вече почти нищо не се произвежда у нас, ... защо сме с най-ниски доходи в ЕС?



Тема Re: Знаете ли, че...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано20.07.09 09:29



... като допълнение - един младеж преди 4-5г се яви случайно (научи за него предния ден) на тест на МЕНСА - имаше тогава резултат 98% - I.Q. 152, ... сега завършва магистратура и работи като програмист с 300лв, ... та не ги упреквам, че търсят по-добър стандарт на живот.



Тема Re: Знаете ли, че...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано20.07.09 20:15



Не само заплащането е причина да бягат, а и всички останали условия.
Аз пък се чудя нашите телевизионери от коя европейска или другоконтинентална медия са изкопирали това да представят шоу, реалити, концертни и др. програми с гласуване на зрители. Кой може да направи сметка, ако реша да гласувам повсеместно дали ще ми стигне заплатата. Напомня ми официална просия, рекет... някакъв уродлив начин да измъкват стотинки от джобовете ни. Грозно е.



Тема Re: Знаете ли, че...нови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано21.07.09 16:33



Аз вече много рядко гледам телевизия, ... а като видя Слави Трифонов-ци, Азис-овци, фолк- и чалга- певачките - сменям моментално канала.
Така е, ... някои си мислят, че телевизията е място, от което могат само да печелят пари - търсят си балами, ... особено има едни игри - да познаеш съвсеееем елементарна дума, но да се обадиш на импулсен телефон, ... и върви - разбери кой е спечелил. Сега разглеждах един сайт за бизнес от дома, ... същата работа - изпрати 200лв на незнамкакваси банкова сметка и чакай да ти изпратят материали - дрън-дрън!





Тема Re: Знаете ли, че...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано21.07.09 19:28



Ми то по-добре да ги хвърлим тези телевизори.

най-много ме е яд, когато го включа нощем и пак искат да гласувам ...и то в концерт с изпълнения на Свинаров и някакви безинтересни и не дотам любопитни персони. Слави? - ами че той само се напъва вече, нито пее добре, нито сценаристите му са така остроумни, изчерпаха се. Виж какъв клип е направил, само е развалил хубавата песен:



като идея и замисъл бива, ама изпълнението...мани!


В местния ни вестник имаше писмо от жена, опарена от такава обява, търсеше други потърпевши, за да съди тези , които са пуснали обявата. Чрез сайт още по-безнаказано е, ето още един подобен. За по-малки суми.





Тема Re: Знаете ли, че...нови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано24.07.09 14:44



Харесвам сръбските песни, като тази:

,

... но направените по тях чалги - НЕ!

Много хитреци се навъждат в такива мътни времена, ... няма и кой да следи истинността на обявите и съответно да има поне глоби за фалшивите.



Тема Re: Знаете ли, че...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор Eks (Стара пушка)
Публикувано24.07.09 15:38



Тази песен няма нищо общо със Сърбия!Това е песен от Македония на македонските българи и тези на снимките са се считали за българи!



Тема Re: Знаете ли, че... [re: Eks]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано24.07.09 18:53



, ... прав си, ... а то дори си пише, че песента е македонска, ... извинявам се много - благодаря за корекцията!



Тема Re: Знаете ли, че...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 19:12



Ето чалга:



Ето и една песен, за която ти си мислиш че е чалга:



Певицата е една и съща.

Сигурно си била болна от шарка, когато сме учили за Първото българско царство, за Иван-Асен Втори...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.