Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 30.06.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Хей!...  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано13.07.09 21:33



...сърдитки и сърдитковци!



Докога ще ви трае сръднята бре?! Да е грип, за 5 дни минава, да е онуй...да ме извинят мъжете...пак за 5 дни минава.

Елате бре, че аз на кого да кажа здрасте, а?





уж се уважаваме, уж се харесваме, пък ето че се разбягахме поради нищожни причини. Значи толкоз ни е харесването?! Или не сме били искрени?! Никак не съм наясно с тези неща, добре ще е някой да ми обясни.



Тема Re: Хей!...нови [re: dorryna]  
Автор eмkaтa (член)
Публикувано14.07.09 08:57



Подозирам,че тук има някаква постановка и това е причината за слабият интерес към този клуб.Може и аз да съм със хапливият ми език,но много и да съжалявам,аз съм си такъв.Вероятно на някой не му харесва,но той влияе в/у другите и те не пишат.Правят го,защото нямат собственно мнение-често срещано явление!Или темите за някакви охлюви,които се възпроизвеждат и някакъв се търкаля около тях и ни описва случаят,са по-интересни!?Вероятно-да!Е ако е така-без мен!И той ще се върне на бял кон!И пак сплетни,глупости и т.н.Не си представях този клуб за такъв-та ние сме над 50год.Не сме деца!?Май съм сгешил мястото,времето и.......!?

Терминатор.



Тема Re: Хей!...нови [re: eмkaтa]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано14.07.09 19:10



Никаква постановка не е, Емка. Ако ще се сърдим за дребни неща, представям си в реалното ежедневие как сме.

Моля те, не ми отнемай приоритета за резките изкази, ми и аз като теб, какво да правя кат си казвам всичко както си го мисля и не си давам сметка, че може би наранявам някого. Липсата на теми си обяснявам с факта, че на тази възраст сме предпазливи дори и за дребни неща, прекалено много скрупули ни владеят. Пък за този с белия кон, ми... има място за всички тук, не само за него, винаги съм го казвала. А ето, че и ти май си обсебен от нечие присъствие или отсъствие тук, по едно време беше тръгнало добре с присъствието и на двама ви.
А пък и е отпускарско време, освен това сега през лятото има за вършене толкова много неща... Ти кога ще ходиш в отпуск? И къде ще отпускаш - на морето или на планина?



Тема Re: Хей!...нови [re: dorryna]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано15.07.09 01:51



Привет от мен. Дори, ти си прекрасна!





Тема Re: Хей!...нови [re: eмkaтa]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано15.07.09 01:57



Емка, поздрав и за теб!





Тема Re: Хей!...нови [re: dorryna]  
Автор eмkaтa (член)
Публикувано15.07.09 09:46



От другата седмица ме няма за кратко.На море не ходя-много е мръсно и скъпо.В повечето случаи работя през време на отпуската/м.септември/,но не в България. Сега в тази криза вече нещата се промениха и не знам.Аз съм на повикване.Има ли работа паля колата и тръгвам.Не съм обсебен от ничие присъствие-този просто ме дразнеше!Ще видим все пак дали не е постановка?Теми има много,но тук май сте подхлъзнати и се движим в неправилна посока!






Терминатор.



Тема Re: Хей!...нови [re: lumixx]  
Автор eмkaтa (член)
Публикувано15.07.09 09:49



Трогнат съм,че е лично към мен!За съжаление нямам време и възможност да ти изпратя и аз нещо!










Терминатор.



Тема Re: Хей!...нови [re: dorryna]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано15.07.09 19:00



ЗдраФсТФуЙЙЙтЕ,кВа Сръдня?????

Аз не съм се сърдила на никой,но започнах работа,и затова нямам вече време.Но като аЛъЩИсЪм(свикна),пак ще намирам време за клуба.Пък и колежките започнаха да излизат в отпуск,и поемам и тяхните смени.Та затова и аз несъм се вясвала скоро тук.Но ви харесвам всичките,А тебе Емка най- много.
АдИ сега да Ви гУш,и
да ви нацелувам ,!
Ама моляви се,не ми сЪ иЗчЪрВяВаЙтЕ
Ха НАЗДРАВЕ!!!!



Тема Re: Хей!...нови [re: lumixx]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано15.07.09 19:47



Люмикс!
Мъ как ще съм прекрасна?! Не си ме виждала изобщо и въобще.


Ако не съм толкоз ... мързелива, щях да ти се явя най-сетне да гледаш коркодил.
Раншко ти е още за това, което ще ти покажа, но... ей тъй да се посмеем.





Тема Re: Хей!...нови [re: Юлия 48]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано15.07.09 20:04



Олеле, добре че даваш превод.


Виж сега, ама като ходиш на работа, какво те бърка поне веднъж на няколко деня да се вясваш тук, ми аз си мисля брей...какво ли стана с Юлка. Развей фистаня /полата/ за 5-10 минути тук и пак си работи, кой ти пречи.
Сигурно вече си свикнала, няма начин да не, като гледам си оправна и окомуш.

Я сега докато отмаряш, чуй това:



цунки и... вясвай се тук чат-пат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.