Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:10 02.07.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хей!...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано18.07.09 12:50



И тоз път минах метър...Обажда ми се комшийката от село : ''диверсантът се прибра.'' От снощи всички го чакаме, аз, семейството ни и цялата маала той да се прибере - 36 часа пътуване. Татко.





Тема Re: Хей!...нови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано18.07.09 16:11



Поздравления!


Радвам се, че всичко е наред и притеснението ви е отпаднало.
Наистина много е било пътуването му.



Тема Re: Хей!...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано18.07.09 19:12



Иска ми се той да е като другите дядковци, наредени по пейките в градинката...Той не иска обаче, все натам го влече. Слава Богу...всичко мина добре, че то в тия горещини за път ли е.

При теб как стоят нещата, още ли си в напрежение? Дано вече е на оправяне и там.



Тема Re: Хей!...нови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано18.07.09 22:29



Има дядковци и Дядковци.


Днес бяхме с едни Дядковци на брега на Дунава по работа - посрещнаха ни страхотно - уловиха сом и го опекоха. Аз, както изобщо не обичам риба, бях възхитена - беше супер. Живеят си страхотно хубаво в това рибарско селище, ... завидях им благородно за спокойния живот.

За себе си - пих студена вода за няколко обекта, ... но да сме живи и здрави - винаги можем да намерим решения на проблемите.



Тема Re: Хей!...нови [re: dorryna]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано19.07.09 09:17



Аз лично нямам време за дращене.

А па извинявай, ма лято е, предпочитам да съм с бира в ръка под някой чадър на теферич, отколкото пред монитора. Та я раздуй клюката - кое непослушно другарче па е дърпало момиченцата по плитките, или е ритало момченцата? Давай да го изкажем на Молядругарката!



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Редактирано от HAДEЖДA™ на 19.07.09 09:20.



Тема Re: Хей!...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано19.07.09 10:02



АммЕ!...Ми то няма много за разказване.

След като успешно разгонихме и без това малкото кавалерски никове, останахме си почти девическа паралелка. После...кво, куртоазия, пристискване, прайм се и малко на културни...на интересни... то е от годинките, ама ни минава, после пак ни прихваща и така.Лошо няма, свикнахме си на мурафетите и си липсваме даже.

Като я няма Молядругарката / е, отвреме на време наобикаля дружинния, цапва ни по един зад врата и си излиза, ама ние и него нафутахме / се редуваме - дежурства - сега съм аз - и веднага те питам : ти от март ли фана бирката, чадо?



Тема Re: Хей!...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано19.07.09 10:07



Как така си покрай Дунава и не ти харесва риба? Що тъй си мисля, че рибарите я продават ей така по улиците и винаги можеш да туриш нещо в тигана. При вас дали подухва и ветрец, щото тук и листо не помръдва.





Тема Re: Хей!...нови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано19.07.09 11:51



Ами не харесвам риба, защото има кости, ... тя и котката ми - също.


Видях и инструмента, с който ловят сомове - предизвиквал някакво пльокане, а този звук ги привличал. На улиците не съм виждала да продават риба - само в магазините, но не навсякъде има прясна, току-що уловена, а цените са почти еднакви. Знам, че в Германия прясната риба е много по-скъпа и повече я ценят отколкото замразената. Така, че докато не са се усетили търговците - яжте прясна рибка.
Тук едва-едва подухва, но горещ ветрец - прането, дето тази сутрин го прострях на балкона - вече е изсъхнало.
Хубаво е да се излиза поне през почивните дни сред природата - човек се зарежда с положителна енергия.



Тема Re: Хей!...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор Silverado (добродушен)
Публикувано19.07.09 13:44



КЛЬОНК се казва приспособлението. Не сте останали без внимание, ма темите са само за вас си, та само се четат отстрани.





Тема Re: Хей!...нови [re: Silverado]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано19.07.09 18:15



Благодаря за точното наименование на приспособлението.


Струва ми се обаче, че това, което видях - беше метално, ... но не съм много сигурна.

Ами предложете тема, в която да се включат всички, които четат отстрани. Като идея - мога да предложа: снимки от града, в които всеки живее - с кратко обяснение към тях.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.