Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 30.06.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Шантав петък!нови [re: flida]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано19.06.09 18:36



Ами шантав, ... защото и аз, като тази с китарата нямаше да се справя с една ситуация, ... но добре, че Онзи Горе ми помага да не стана за резил.



Аз съм на свободна практика, ... така, че като нямам работа - дните ми са само уикенди, ... и както всяко нещо - има и положителни и отрицателни страни.

ПРИЯТНА ПЕТЪЧНА ВЕЧЕР!!!




Тема Re: ЗДРАСТИИИИИнови [re: spunk]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано19.06.09 19:32







Тема Re: ЗДРАСТИИИИИнови [re: spunk]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано19.06.09 19:44



Спункич, това е достойно за загиналата тема "Екзотични поздрави"





Тема Re: Шантав петък!нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано19.06.09 20:03



Радвам се, че всики шантавини са вече минало.

Ми то не може все хубави работи да се случват.
И аз преди малко вместо да сложа сол, поръсих отгоре със захар салатата, добре че доматите са кисели.



Тема Re: ЗДРАСТИИИИИнови [re: spunk]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано19.06.09 20:04



Ще черпиш за нова прическа.





Тема Re: Шантав петък!нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор flida ()
Публикувано19.06.09 20:35



И на мен не беше от най-спокойните,но както казваш добре,че онзи горе ни съжалява от време на време.





Тема Re: Шантав петък!нови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано19.06.09 20:51



Животът ни ще е скучен без издънки, ... важното е да ги приемаме с усмивка - подсладена, ... както салатата ти.


А между другото, немците почти всичко подслаждат, така, че си я правила по тяхна технология.



Тема Re: Шантав петък!нови [re: flida]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано19.06.09 20:56



Е, ... събота и неделя - ще разпуснем душиците, ... както казва един познат: ще скъсам синджира.





Тема Re: Шантав петък!нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор flida ()
Публикувано19.06.09 21:01



Да,обаче както казваш не сме държавни служители и не се знае какво ще излезе.
И аз съм решила да разпускам,но господ решава.





Тема Re: Шантав петък!нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано19.06.09 21:03



И аз си мислех, дъвчейки изпитателно, че има народи, които слагат захар на всичко.

Ми вчера не беше петък, пък загорях ориза, хайде хвърляй, мий и т.н., досада.
Днес отивам да си напазарувам в един парфюмериен магазин, но я нямаше продавачката, собственикът беше. Чи като залюбезничил, седни сега тук... чи какво да ти предложа, бла - бла и за да ми покаже някакъв дезодорант, толкова много ме пръсна... още воня. Ми петък.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.