Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:12 02.07.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Целувки от мен!нови [re: kurkudup]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано14.06.09 19:51



О, не! Добре си дошла! Чакаме те като манна небесна да влееш свежа струя в редиците ни като най-отпочинала!





Тема Re: Поздрав за всичкинови [re: lumixx]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано14.06.09 20:11



Хубави и верни неща сте казали за приятелството. Ще допълня само, че то се гради с години и въпреки това човек трябва да съобразява кога, как и за кое трябва да се обърне за помощ към приятел. И ако не я получи, то не значи на всяка цена че приятелят не ти е приятел. Знам, после е трудно да преглътнеш... казваш си ама защо той не ми помогна? Нещо се счупва. Ей този момент е много съществен, според мен - да прецениш и от позицията на човекът срещу теб и, приемайки я или не, да можеш да продължиш отношенията си с него. Защото животът е един. Същото важи и за обидата. Когато ме обидят, питам се : ами аз какво направих, за да има човекът такова отношение?

Люмикс, не съм съгласна с теб, че възрастта ни е преклонна.

Зрели сме, да...уж, ама може да се каже, че да. И точно това ни кара понякога да се държим като малки деца - дай си ми куклите, на си ти парцалките. Просто трябва да се приемаме тук такива, каквито сме.



Тема Re: Целувки от мен!нови [re: kurkudup]  
Автор dorryna (ентусиаст)
Публикувано14.06.09 20:15



еййй, голямо пътешествие направи. Ама как ще те забравим, нали има и снимки тук.





Тема Re: Поздрав за всичкинови [re: dorryna]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано14.06.09 22:20



Дори, нали видя след "преклонната възраст" какъв мигач съм ударила


Иначе не виждам противоречие с казаното от теб и моите думи за приятелството.



Тема Re: Поздрав за всичкинови [re: flida]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано14.06.09 22:28



Много интересен популярен филм, но отнема време







Тема Re: Поздрав за всичкинови [re: lumixx]  
Автор flida ()
Публикувано14.06.09 23:11



Благодаря,че се сети за него!


Аз гледах първо руската версия,а сега вече го има в замундата с български титри.
Много се надявам повече хора да имат търпение да го гледат и да проумеят колко е тежко положението вече.



Тема Re: ЗА ВСИЧКИ ОТ КЛУБЧЕТО!нови [re: Юлия 48]  
Автор Kлep* ()
Публикувано16.06.09 15:18



...колкото и да оредяха редиците ни за съжаление, ето ви нещо от мен:





с пожелание за приятна вечер и нежна нощ!



Тема Re: ЗА ВСИЧКИ ОТ КЛУБЧЕТО!нови [re: Kлep*]  
Автор eмkaтa (минаващ)
Публикувано16.06.09 15:38



Това да оредеят редиците има някаква причина?Просто трябва всеки да каже за какво се бори и какво го дразни тук!Аз си имам дразнител,който от самото начало започна да ме учи какво да правя,все едно аз съм някакъв глупак!Да ама не!И тук напоследък се получиха някакви недоразумения между мен и една от девойките! Но и това ще го преживеем!







Терминатор.



Тема Re: ЗА ВСИЧКИ ОТ КЛУБЧЕТО!нови [re: Kлep*]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано16.06.09 15:52







Тема Re: ЗА ВСИЧКИ ОТ КЛУБЧЕТО!нови [re: eмkaтa]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано16.06.09 15:54








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.