Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 08.07.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: таканови [re: Mинyтa]  
Автор Kлep* ()
Публикувано21.05.09 11:35



Ами, хич и не си го помисляй!!!


Какво ти разреждане в най-хубавата възраст!!!Хем желана, хем обичана, хем знаеща, хем можеща, хем превъзходно изглеждаща!!!
Недей да разреждаш-ние ще те извиним за рядкото присъствие поради тази причина!!!



Тема Re: таканови [re: Mинyтa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.05.09 12:09



Какво чакаш, съдействай му така както ти мислиш, не е нужно да му казваш, той сам ще разбере.
Сигурна ли си , че и той не мисли същото?
Четеш ли в очите му?



Тема РОТФОРНТнови [re: Duchessa]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 12:14



ех, аз се чудех откъде се знаем с Вас, а то от Гражданската война , ама не помня къде беше.

Май в Испания...
ААА, какво говориш - няма нужда да ги тупаме , щот те прах не са хващали. Постоянно ги развяваме. Да се знае и помни. Много здрави излязоха - нямат късане и избелване. Ама то е щот ги перем с бензин.

И с портретите нямаме грижа, щот то при нас не вирее муха - толкова е безопасно.

Но к'во нещо е съдбата. На една и съща улица, от различни страни -к'ва разлика в обноските и маниера.

В сегашните времена - да не смее да човек да пресече до отсрещния тротоар
не се знае какво може да му се случи.





Тема Тъй, тъй...нови [re: Mинyтa]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано21.05.09 13:05



... От Испания се знаем... Ах, какви кастанети беха, какви стилети, какви страстни андалузки танци под песента на куршумите... А сега? ...

Некакви дето не са помирисвали семтекс се обръщат към НАС с "товарищ". Не можа ли поне "девочка", ами направо в мъжки род... Пфю...

А вашия клуб отсреща ми хваща окото... Прозорците ви ката нощ светят, кипи труд (перете знамената) и творчество! - Я какви хубави лозУнги сте си накачили...

За мухите може и да си права... Вие сте пролетриат, храните се само с идеи, па те - душици, не могат гладува... Та се пренесоха вкупом в нашия клуб...

При нас пък всички са господари и нема кой да чисти. Затуй мухите са много доволни... Живеят си като в двореца на Луи 14-ти! Напоследък въведохме нов правилник - всеки нов член требе да влезе със свой екип. Екипът включва готвачка, перачка и чистачка. Иначе ще плъпне епидемия...

Ти за свинския грип чу ли? - Ние вече се погрижихме да спасиме страната от него. Овреме изедохме де що имаше прасе... С най-изтънчени сосове полято, сребърните ни прибори неуморно тракаха цяла зима... Сега си почиваме от тежкия труд...

Бихме пратили кавалерите да наберат малко пресна коприва и див чесън в гората, ама те като видят гора се връщат в естественото си състояние...

Вие можете и да ни наберете малко див чесън и коприва? - Ще ви се отплатим богато! Имаме два бидона бензин, а и газена ламба може да ви подариме!

Можеш спокойно да пресечеш улицата, ще предупредя охраната да не те закача! Паролата да знес е "Кувертюра на турнюра!" На бездомните кучета дай първия том на "Капитала". Докато го четат - ти ще си на другия тротоар...
Втория том пази за връщане (ако ти се привръща, де...)

Елате си узнете лордот!!!

Редактирано от Duchessa на 21.05.09 13:12.



Тема Re: Днеснови [re: Mинyтa]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано21.05.09 13:05



Да не би товариш_сер_гей да ти е колега



Има хорица, дето си живеят с миналото и не сс мръднАли ни на йота

БтУ, чета в момента една книжка,
автора е убеден, че ние, хората ,
живеем в съзнанието си пове4е,
отколкото в действителността и това изкривява тотално
цялата ни същност.
според него единици са тези, които успяват да са това,
което са
Аз прибавям и виртуалния свят на нета,
който ептем ни зомбира.

Така, че, банда - навън, навън, навън към природата и човешкото общуване!!



Тема Re: Днеснови [re: Mинyтa]  
Автор Юлия 48 (упорита)
Публикувано21.05.09 14:01



ТовариЩ,ДругаркО,еХХХХХ спомени





Тема Re: Днеснови [re: Юлия 48]  
Автор eмkaтa (минаващ)
Публикувано21.05.09 14:23



Спомени ама някои драпат да стане пак така.





Тема Re: Днеснови [re: spunk]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 15:50



Сещам се за историята с Мойсей, дето ги разкарвал 40 години из пустинята, докато не умре и последният, роден в робство.
Комунизмът беше замислен като едно прекрасно намерение, но се получиха безобразни резултати.

Едно време си спомням, баба ми като ме водеше по седенки(Дернек) с др. баби се събираха и си приказваха , като същевременно всяка нещо вършеше(плетеше, предеше, режеше стари дрехи за парцали).
("Дернек" - събрани на едно место хора без работа, които си приказват каквото си щат! )
И сега форумите из ДИР-а.
И така ние си общуваме виртуално , докато нещо реално си вършим(готвим примерно с микровълновата, перем с пералнята, мием с съдомиялната)
Не съм съгласна, че ни зомбира.
Всяко нещо, което е с мярка и наместо, помага, по един или друг начин.



Тема заплюй менови [re: Kлep*]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 16:02



против уроки.
Ама пропускаш и обратната ми страна.

Лъжа и нарушавам и други Божи заповеди.

Но се стремя поне първата да спазвам.

Заради вашето извинение си измислих тази причина

. Нали ти казвам, че съм добра лъжкиня и фантазьорка.



Тема какнови [re: spunk]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 16:08



се казва книгата?

аз пък наскоро прочетох "Да убиеш пресмехулник", тъй като навремето я пропуснах.
С една дума, какъв вкус остави тя в мене -ДОБРОТА.

а за съзнанието и реалността си мисля, че нашата реалност се определя от съзнанието ни.
Но не зная дали съм чела твоята книга.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.