Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 25.09.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ВСИЧКО ДО ТУК МИ ХАРЕСА....НОнови [re: ПЪTниk]  
Автор Kлep* ()
Публикувано18.05.09 22:01



Уважаваш, а?

Ох, как само ми звучи този израз!!!Напомня ми за преминаване на българо-турската граница:уважаване-обиждане..
Пътник, нали знаеш, че хляб и сол само да ядеш, ама руса жена да ....!Сещаш се, нали?
Ама блондинките в голямата си част са руси плюс изрусени, както казваше едно време Парцалев ли беше, или Калоянчев?
Радам се, че ги уважаваш!От сърце!
Съдията пита един мъж защо се развежда, а той отговаря, че не си схожда полово със съпругата си.И изведнъж глас от залата:"Претенции, целият град си схожда с нея, само той не!"



Тема Re: ВСИЧКО ДО ТУК МИ ХАРЕСА....НОнови [re: Kлep*]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано18.05.09 22:45



След онзи виц вече в този клуб не мога да използвам обръщението "Уважаема" в истинския му смисъл


И се чудя как да се обръщам към теб, ако "Клер" не ми е достатъчно да изразя уваженито си към теб?



Тема Re: Момичетанови [re: spunk]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано18.05.09 22:49



Забавих се с отговора, защото ходих да си взема очилата за да прочета вица.
Хубавото на тази възраст е че докато отида да си взема "кастанетите" и забравям за къде точно съм се запътил и като се върна в леглото бабата забравила вече темата и почваме отначало.
Така забавяме свършването, нали се досещаш.





Тема Re: Момичетанови [re: ПЪTниk]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано19.05.09 09:22



....ти не си старец, като те гледам май си по - млад от доста млади



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Момичетанови [re: ПЪTниk]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано19.05.09 09:36



кое, кое ??





Тема Re: ВСИЧКО ДО ТУК МИ ХАРЕСА....НОнови [re: ПЪTниk]  
Автор Kлep* ()
Публикувано19.05.09 09:40



Ползвай каквото решиш обръщение-всичко приемам.Шегувам се с всички ви и приемам и от всички вас всичко!Пък съм и блондинка/за сега, но отчасти/ и кой знае дали ще мога всичко да схвана/колко удобно оправдание само,-нали?!/

Слънчев ден ти желая и усмихнат да е, ама много!



Тема Re: Момичетанови [re: Джoaннa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано19.05.09 11:01



Така казват и другите, но аз не съм сигурен дали моето не е от старческото вдетеняване.


Че как да старея като има такива като теб готини?



Тема Re: ВСИЧКО ДО ТУК МИ ХАРЕСА....НОнови [re: Kлep*]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано19.05.09 11:04



Благодаря за доверието, каквото и обръщение да ползвам то си остава само едно външно обръщение, а към теб ще се доверявам на усета ти за вътрешното у мен





Тема Re: Момичетанови [re: spunk]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано19.05.09 11:05



Как кое кое?



Тема Re: Момичетанови [re: ПЪTниk]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано19.05.09 11:11



Така забавяме свършването




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.