Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 28.06.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Страхнови  
Автор dorryna (член)
Публикувано26.03.09 16:17



Страх ме е вече да пресичам улицата дори и на пешеходна пътека.Това е така, откакто веднъж се засилих през една ярко открояваща се зебра и ме стъписа вик: къде гледаш, ма паткооо! Обърнах се и чак тогава ме втрещиха ревящи, мучащи и свистящи чудовища, дето нямаха изнизване...като влакова композиция.
Вече заставам чинно на пешеходната пътека, връткам главата наляво и надясно, докато ми се замотае и чакам някой водач на мпс да се смили и да спре.
Сега ви моля, ако видите подобна на мен бабка, унило клюмнала на бастуна си, спрете и нека мине, това съм аз. Все пак сме си близки, нали? Дир.бг ни свързва. Пък и другите водачи ще видят и ще си кажат ''Я, тва бабе е на някой наш човек'' и ще спират и те, за да премина отсреща.





Тема Re: Страхнови [re: dorryna]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано26.03.09 17:02








Тема Re: Страхнови [re: dorryna]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано26.03.09 17:08







Тема Re: Страхнови [re: dorryna]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано26.03.09 17:11







Тема Re: Страхнови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано26.03.09 18:55



В разстояние на 2-3 месеца една колежка я блъсна автомобил на пешеходна пътека, а друг колега - на зелена светлина на светофара - те и двамата са над 65г, а на тази възраст - трудно зарастват счупванията на костите.
Наскоро един шофьор реши да ми даде предимство да пресека уличното платно, ... но другия след него така го натресе, ... стана ми много кофти, ... добре, че нямаше жертви, ... но и двете коли бяха хубави





Тема Re: Страх [re: ПЪTниk]  
Автор dorryna (член)
Публикувано26.03.09 19:54



Покрай другите битки като че позабравихме войната на пътя. Само за днес...ето виж:





Тема Re: Страхнови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор dorryna (член)
Публикувано26.03.09 20:03



...И младите, които като че изпитват удоволствие от високите скорости дават своя дан в катастрофите. Струва ми се, че нашите пътища все още не са пригодени за тези пъргави западни коли. А пък забързаните шофоьри лавират като на слалом в най-голямото натоварване.
Ами мотористите... газ и гърмеж.





Тема Re: Страхнови [re: dorryna]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано26.03.09 20:45



Не, не съм забравил. Аз съм бивш състезател по мотоциклетизъм и доста добър зад волана, но се страхувам когато пътувам, много се страхувам и добре зная, че има ситуации които не бих могъл да избегна с умениета си.
И това е от културата ни, нравите



Тема Re: Страхнови [re: ПЪTниk]  
Автор dorryna (член)
Публикувано27.03.09 16:49



Мотоцилкетизъм?! И не си казал до сега? Винаги ми е било любопитно какво е изживяването. Пазиш ли си още машината? Не че съм или била мотористка

някак си викам си какво ли има зад тези тъмни шлемове дето си ги слагат.


И за да не мислиш, че темата е голословна, ето и данни за днес








Тема Re: Страхнови [re: dorryna]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано27.03.09 21:48



Беше отдавна.
Изживяването е страхотно. Преди самия старт пулса е доста над 120, при първата обиколка започва "отрезвяването", следва вливане на човек и машина в едно, това е страхотното изживяване, като наркотик е.
Не пазя машините, подарих ги на младите...
Возила ли си се на мотор, да усетиш вятъра?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.