Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 28.06.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Клубен купоннови  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано17.01.09 13:04



Мила Люмикс,

Приветсвувам предложението ти за клубен купон, винаги ми се е искало да познавам лично хората, с които контактувам.
Вузхищавам се на вниманието и любезността, с които обграждаш всеки събеседник тук, аз не бих могла да го правя, даже и от хорска срама.

Понякога тайничко ти завиждам на перфектността да бъдеш винаги в час и да си общителна по най-приятния начин.Сякаш чувам топло-звънливия ти глас, затова ако ме черпиш кафе, то ще бъде най-ароматното,
Пловдив...ех, Пловдив! Това е градът на младостта ми...нали се сещаш, студентски години, там се омъжих, там родих и големия си син.Много роднини имам там.Винаги бих могла да отскоча до Пловдив и един -два дни не биха ми стигнали.
Но, клубен купон...не, не и на този етап. Просто не искам да си променям виртуалните възприятия за всеки един от клубарите, не искам да променям представата си за вас, харесвате ми такива, каквито ви възприемам тук и сега.

Редактирано от dorryna на 17.01.09 13:06.



Тема Re: Клубен купоннови [re: dorryna]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано17.01.09 14:55



Но мила Дори, явно влагаме различен смисъл в понятието клубен купон. Организирала съм вече доста такива. И винаги е прекрасно. Не винаги присъстващите пият, не винаги хапват обилно, не винаги танцуват, но винаги е приятно да се запознаем. Сядали сме с клубари само на кафенце, пастичка, сладолед или биричка с пържени картофки, а не сме успявали да усетим как от отлетява времето. Само, когато желаещите да присъстват са от по-далеч се налага да им се организира нощувка. Някои сами си организират повече от един ден, за да успеят да разгледат красивия Пловдив.
Просто това са приятелски срещи, които обобщено се наричат клубен купон!





Тема Re: Клубен купоннови [re: dorryna]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано17.01.09 15:01



Ето малко мои снимки от една приятелска среща.
това е градът


а това ресторанта

а така изглеждаше масата




Тема Re: Клубен купоннови [re: lumixx]  
АвторKлep (Нерегистриран)
Публикувано17.01.09 15:06



Лу, прекрасни снимки.Убедена съм, че Дорина ще ревизира мнението си...





Тема Re: Клубен купоннови [re: dorryna]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано17.01.09 15:07



а тук съм с един приятел на клуба




Виждаш ли колко сме щастливи?



Тема Re: Клубен купоннови [re: Kлep]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано17.01.09 15:11



Клер, ще се опитаме да я убедим, но нищо не става хубаво, ако няма човек вътрешна нагласа и желание.





Тема Re: Клубен купоннови [re: lumixx]  
АвторKлep (Нерегистриран)
Публикувано17.01.09 15:16



Да се надяваме, че ще я убедим.
Много хубава снимка-изглеждаш щастлива, а също така и много хубава, защото всъщност си си такава!!!





Тема Re: Клубен купоннови [re: Kлep]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано17.01.09 15:25



По принцип съм щастлив човек, защото не страдам за това, което нямам, а умея да се радвам на това, което имам.
В случая наистина бях щастлива - 5-6 дами на клубна среща в моя град. Изкарахме си невероятно и ни остана спомен за цял живот.
Нищо не трябва да отлагаме в този живот - толкова неочаквано кратък се оказва че е!



Тема Re: Клубен купон!нови [re: Kлep]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано17.01.09 15:33



Видя ли как деликатно отминах въпроса за хубостта. :) :)
Хубостта зависи от очите, които гледат, за това ти благодаря!
В този клуб, поне за мен, няма вече тайни по отношение на визията и ако това е важно бих споделила, че всички сте прекрасни!


Само Митето е потаен!



Тема Re: Клубен купоннови [re: dorryna]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано17.01.09 15:36



Поздрав за всички!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.