Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 30.06.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Защо няма никой тук?нови  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано10.01.09 18:36



Къде сте, бре хора! Студено ли ви е, да не би да ви е нещо не в кеф, та се умълчахте?

Няма вече музика, приказки, закачки, караници, един друг се изпоразгонихме май... Ако е заради кризата...ей, колко кризи сме преживявали, а? Я се стегнете и си елате тук!



Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: dorryna]  
АвторKлep (Нерегистриран)
Публикувано10.01.09 19:59



Аз съм тук, но за малко - поздравявам те с това клипче:


надявам се да ти хареса.

Много е жалко това, което се случи тук.Толкова беше оживено....
Отсъстващите ужасно липсват-дно да прочетат и да се появят отново
ВСИЧКИ -БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ!!!!



Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: Kлep]  
Автор flida ()
Публикувано10.01.09 21:18



Явно кризата постресна.


Започваме да пестим,печката ли да пуснеш,защото няма парно,компютъра ли...
Ето сега Абрамович също трябва да избира-Челси ли да продаде или яхтата ,много ми е мъчно за него.
Какво да ви пусна,дали нещо според настроението или нещо тонизиращо?




и нещо за душата





Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: Kлep]  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано10.01.09 21:23



Много ти благодаря за поздрава, Клер.

Виж...не винаги се случват хубави неща, и в живота е така. Важното е да можем да прощаваме, да не се страхуваме от нищо и да умеем да отстояваме себе си / не знам дали в този ред/

Трябва да можем да продължаваме напред.

подкрепям те: ВСИЧКИ, БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ да продължат участието си тук, защото и на мен ми липсват.



Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: dorryna]  
Автор flida ()
Публикувано10.01.09 21:27



Хей,поздрава беше и за теб!


Няма да униваме,нали!
Дъжд вали,но нас не ни пука





Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: flida]  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано10.01.09 21:29



ха - ха - ха! Флида, аз съм на дърва, ма пусти и те не топлят много, що тъййййййй! А пък лъжат още при доставката...най-малко половин кубик са ме метнали, ама кво пък - нали и дърварите имат деца, нека ме лъжат. А и в магазина се обръщам на другата страна, да не гледам колко ме удрят в кантаря, а после ги стряскам със сметката, щото през това време си я правя на ум.





Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: flida]  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано10.01.09 21:32



При мен няма дъжд, ама е голям студ и е пълнолуние.

ма то и при теб ще да е пълнолуние.Тенкю за песньовките



Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: dorryna]  
Автор flida ()
Публикувано10.01.09 21:38



Същото е,"вълци вият в полето".Студ,луната се изцъклила,газова криза-няма парно,финнасова криза-всичко поскъпва.
Как да не запееш.


Надявамсе,че няма стигнем до тук:





Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: dorryna]  
Автор flida ()
Публикувано10.01.09 21:50



Ти разби всичко детско в мен.


Така агитирах в къщи да резнем парното и да минем само на дърва,защото според мен те са най-доброто отопление,а ти сега уби и последната илюзия.



Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: flida]  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано10.01.09 22:04



Да, ама сега не сме зависими от тец-а.Аз се чудя какво да правя с жилището на децата, дето на времето го купихме с парно, ама и те се отказаха от централно отопление, молби до тец, мец, отказах го и там.Направиха си локално отопление, с печка на дърва, дето има...уф, не знам как се казва, но топлата вода обикаля целия апартамент.Та. Помислих си аз, че окончателно съм се развела с тец-а, но се оказа, че по-лесно бих се развела с моя благоверен.И до ден днешен плащам общи мощности, а миналата година ги бях позабравила, та платихме с лихвите после.

Евалла на оня плодивчанин дето без да му мисли много отрязал тръбите на тец-а, освен да продадеш жилището, друго отърване от тези кръвопийци няма.Ма не ги искам, бееее! Даже и с климатик е по-топло и по-евтино.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.