Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 02.07.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: нeпoзнaтa]  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано11.01.09 11:30



Благодаря, благодаря!

Ми така де, поне да си послушаме музика. Направихме манджата, пенка си пере, сега е ред на малка пауза преди обед.



Тема Re: Добро утро!нови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано11.01.09 12:27



И моята Пепи изпра, но не може да простира, та ще се наложи да изляза на балкона. Добре е, че има поне слънце.





Тема Re: Добър вечер!нови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано11.01.09 19:25







Тема Re: Добро утро!нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано11.01.09 20:16



Как беше оная, дето на жената й дай много деца, да цепи дърва и да носи вода отдалече, за да не мисли за глупости.

Пък то, ние и за глупости не мислим вече



Тема Re: Добър вечер!нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано11.01.09 20:17



Ми в тая зима кво друго да правим?





Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: flida]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано11.01.09 20:23



"Не мога да отрежа тръбите и да оставя болните хората над мен без парно. "
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Да, точно за това говоря, това използват онези дето ви дерат кожите.
Отопляването на болните хора над теб не е твой проблем, то е на топлофикация, който ти го е прехвърлил, защото те познава и от това прави бизнес.
За това говоря.
Още, наивно е да си мислиш, че топлото и живота на болните над теб хора зависи от теб и е твоя отговорност.
Нещо е сбъркано, разбираш ли това?
И в същото време ти добре знаеш това което сега ти казвам, има нещо друго свързано с теб и мисленето ти...дали това не е твоето оправдание?
Има и друго, без да се обиждаме, и аз съм в този кюп...СТАДОТО.. всички така и аз така...което е закон за оцеляването... в смисъл в едно ято птици кацнали на земята, щом една птица изпърха и излети, всички литват и това не дава възможност на стрелеца ловец да простреля много птици...което е НОРМАЛНО , като закон за опазване на вида...в същото време, разликата между животното и човека е в съзнанието, какво трябва да се направи и какво не бива да се направи, човек знае добре тези неща и не действа по инстинкт...така че и оправданието ни оправдавам..
Но, нещо не е наред, съгласна ли си с мен за последното?
Доживаля си, единна нация и единен народ сме в безразличието, апатията и заблудата си.

Редактирано от ПЪTниk на 11.01.09 20:26.



Тема Re: Добро утро!нови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано11.01.09 20:25



За мъжа я знам така - мъжът не трябва да остава без работа, защото започва да мисли за глупости.


Жените имаме по-малко свободно време - та за това с глупостите сме след тях.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано11.01.09 20:29



Кефиш ме, че си мислиш, че аз като мъж мога да мисля!
Нали съм в групата на мъжете.





Тема Re: Добро утро!нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано11.01.09 20:32



"Жените имаме по-малко свободно време - та за това с глупостите сме след тях."
.................................................................................................................................
То нали Господ на бодлива крава рога не дава


Та за това и време не ви е дал...нали... ако ни завиждаш на нас мъжете за многото свободно време...



Тема Re: Добро утро!нови [re: ПЪTниk]  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано11.01.09 20:34



Ми като сте и за собствените си глави и за глави на семейства как няма да мислите

за други глави не говоря, нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.