Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 02.07.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: dorryna]  
Автор flida ()
Публикувано10.01.09 22:12



Права си,няма отърване от теца.Може би затова не настоявах много.Климатика го използвам само през лятото,защото и парно и той-плащам ток и парното на съседите.
Сега се води дело срещу топлофикацията,искат наем от нея за абонатните станции в блоковете,а също така и за тръбите,които минават през апартаментите.Ако спечелят този ден ще бъде един щастлив ден за българския народ.Чакам с нетърпение резултата.





Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: flida]  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано10.01.09 22:33



И аз разбрах за това дело, дано успее, сигурна съм че ще успее, ала за сега трябва да внимавам да плащам пустите му мощности, че да не ме сецнат пак с лихвите. А ти също можеш да си се отопляваш само на климатика.
Сега ти казвам лека нощ. Надявам се утре пак да се срещнем тук, а очаквам и другите.



Редактирано от dorryna на 10.01.09 22:34.



Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: dorryna]  
Автор flida ()
Публикувано10.01.09 22:36



Лека!







Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: dorryna]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано10.01.09 23:31



Привет на всички,
В криза сме, винаги сме били така.
Ако аз бях потребител на централно парно и не ми изнася, наистина щях до сега да изрежа тръбите и да съдя /по всички начини/ топлофикация за нанесини щети в жилището ми, НО, тези които си траят наистана заслужават това което топлофикация им прави, и в този случай казвам :" Евала на топлофикация"- с такива така се прави.
Гледам отстрани и си мисля, толкова ли сме станали безразлични, че като някой ни каже, че ще ни резна главата и ние му я подаваме , ама до кръста да ни резне...толкова ли сме станали безразлични, че като някой ни разплаче децата и ние плачем заедно с тях, вместо да плачем всички заедно, имам предвид, знаете какво имам предвид, все пак да поясня, ние, онези нашите и техните деца... за които разбират.
Винаги съм бил такъв и такъв ще си отида....и съм щастлив, че рядко ми се налага, но съм изпитан, не говоря празни думи...
Но, не трябва така, Българинът е върха, прекланям му се...
Тук съм, чета ви, но наистина нещо се умълчахме.





Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано11.01.09 00:18



Отдавна не съм ви поздравявала с Лили Иванова, ... а тук е с Нели Рангелова:







Тема Re: Добро утро!нови [re: dorryna]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано11.01.09 10:15







Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: ПЪTниk]  
Автор flida ()
Публикувано11.01.09 10:15



Не мога да отрежа тръбите и да оставя болните хората над мен без парно.
Ние ,имам предвид целия блок след като дълго време се борихме/имаше ревизия,следствие ит.н./ взехме решение да не плащаме.Никой до сега не се е предал,въпреки заплахите от страна на топлото.Сега чакаме резултата от делото.
Ами Пътнико за съжаление трябва да си признаем,че една част са обхванати от пълно безразличие,други от страх.А от какво ги е страх ,може би насадени навици ли,не знам.Всеки дърпа своята черга.
Не очаквам да се сбъдне мечтата "единната нация и единен народ".



Тема Re: Добро утро!нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано11.01.09 11:13



Добър ден! Блеснало е слънце, но по-добре да си го гледкам иззад прозореца.

Младите да си ходят навън като им се иска така.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Авторнeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.09 11:24



Един поздрав за всички и от мен.





Тема Re: Защо няма никой тук?нови [re: ПЪTниk]  
Автор dorryna (минаващ)
Публикувано11.01.09 11:27



Уважавам правото ти на избор, Пътник, ако ще се чувствуваш по-добре вържи им се. За съжаление при мен се случи така, че трябваше да плащам по 180 лв. на месец, когато заплатата ми беше 400. По това време за зла моя участ и по невнимание мое ме поощипаха и по друг повод , та се наложи по най-егоистичния начин да помисля за бъдещето на отрочетата си и да се заема с това задължение. Еми толкоз ми е вътъка като мисля за нещата в частност.
Завиждам ти на учеността...щото си е цяла наука да им следиш топломерите, за да си сигурен, че не са те метнали, или пък че не си се метнал сам, неспазвайки условията за ползване, признавам че нищо не разбрах още тогава и най-вече кога да ги спирам и кога да ги пускам и т.н. Момчетата си бяха любезни и възпитани, обясняваха всичко, ама на мен като не ми влиза в главата...Добре де, не крия че си имах алтернатива






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.