Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 08.06.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Без коментарнови [re: kurkudup]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано09.12.08 18:59



Казах ти че започва да ти личи, ама ти не ме послуша.
Сега, вече не само аз го виждам, но и всички останали, които са чели цялата тема.
Няма никакъв смисъл да ти показвам цитати от темата, с които ти сама разкриваш вътрешното си състояние пред нас, нито пък имам намерение да те съдя. За съжаление ти си мислиш, че във виртуалното общуване всичко е скрито. Това аз наричам грешка.
С Безкомпромисна скоро имахме подобен случай в този клуб с един мъжки ник jiveesht, който впоследствие се оказа ник на жена. Та тази жена копираше твоето сегашно поведение и спретна на лични бележки такива долни интриги и лъжи, които не ми е приятно да описвам тук. Аз знах по мой си начин, но не желаех да нарушавам естествения ход на нещата, въпреки че пряко бях намесен от тази жена в центъра на интригата, дори и линк за тогава няма да пусна тук сега, защото не ми се ровичка в мизерията.
Така, тогава първа се досети Безкомпромисна и ме попита директно вярно ли е всичко това, аз и обясних, тя ми повярва, поместихме на обща мнения и доказателства и...интригантката обидено заяви че напуска форума завинаги.
Малко след това в друга тема я засякох с новия и ник и и намекнах че е засечена...и онзи ник изчезна внезапно като първия.


Защо ти го разказвам ли?
И това ще ти отговоря, защото от предната интрига загубих приятелствто си с друга жена /умишлено не споменавам ника и/, приятелство на което и сега държа. И умишлено не и се обаждам, защото зная, че когато и да е тя ще разбере в каква заблуда е забъркана и ще се върне сред нас.
Та така мисля аз по темата и написах това, което сметнах за нужно да напиша.
Не те осъждам, няма какво да ти прощавам, казал съм ти всичко, дори и в повече.



Тема Re: Без коментарнови [re: kurkudup]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано09.12.08 19:17



Ето какво си написала по темата:

“Чудно ми е и дамите които веднага се съгласиха, как ще подкрепят молитвата ти когато не знаят каква е”

“Не познавам дамите,нямам мнение.”

“Не се познавам.Доволен ли си?Оправдани ли са дамите?”

“Много лигава работа."ЦУНК-МУУУУнк"Дано не ме накараш пак да се извинявам.Мир да има пак ще се извиня.Повдига ми се от лиготии.”

“Да ви имам чувствата!Сложи си ги в джоба при жабата.”

“Бъркаш ме с Черния Петър.Самоуверен си.Нищо не знаеш .Но щом така ти харесва да си мислиш,дерзай!Ти изглежда си се поомотал с дамите на които се извинявах,че не знаеш коя каква е ”

“Умилявам се като наблюдавам как ти се радват!Красота!Така не съм се смяла вече три дни.”

“Добре се посмях.Наистина ли вярвате в този цирк?”

“Не съм съвсем сигурна,в намеренията на хората тук,но все повече се убеждавам,че някой има острата нужда да бъде ухажван и си играе играта,а други се връзват”

Няма да го коментрам, само в заключение ще кажа, че всички ние можем да ти помогнем, стига да ни се довериш.
А най- лесното нещо е да смениш ника с друг, но нали виждаш, че нищо не се получава и пак се стига до тук до където сме сега.
Повярвай ми, можем да ти помогнем





Тема Re: ДОБРО УТРО!нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано09.12.08 21:05



Развалиха ни играта, нищо друга ще си измислим





Тема Re: Без коментар, нонови [re: kurkudup]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано09.12.08 21:06



... "Няма за какво.Не съм го приела лично.Хладнокръвието ми е като на кобра.А нали вече е зима?Познай колко реагирам.А и девойките не са ми интересни.


нормална съм,ама не ми личи " ...





Тема Re: Без коментар, нонови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано09.12.08 21:11



Сега какво ще правим, не се ли страхуваш от мен, като останахме сами?





Тема Re: Новата игра ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано09.12.08 21:13



ето я!

, ... но е много дълга, не зная дали ще имаш необходимото търпение да я изгледаш до края



... как е?



Тема Re: Без коментарнови [re: ПЪTниk]  
Автор kurkudup (boss)
Публикувано09.12.08 21:18



За съжаление аз не разбирам в какво искате да ме замесите и с кого ме припознавате.Не знам и по какъв начин да докажа,че за първи път съм тук при вас.Разбирам,че се страхувате от някого,но не разбирам защо сте визирали мен.Да аз се забавлявам тук,защото съм изненадана от това,което чета.Няма да кажа защо,тъй като не ви харесва моята истина.Страхувате се от интриги.Аз не бих се страхувала от неща, които не бих допуснала.Този тон на заплаха,който за втори път тук усещам,не е добър за хора с претенции за свобода и духовно развитие.Да кажем,че сверявам часовника.Ще се откажа да присъствам тук когато реша ,че времето ни е различно.Имате претенции на отворени хора,защо не можете да приемето нещо ново?Ако не приемате моята опозиция,то убедете ме в обратното,но моля не със заплахи.Намерете подходящ тон,който би подхождал на представата която поддържате че сте.

нормална съм,ама не ми личи



Тема Re: Без коментар, нонови [re: ПЪTниk]  
Автор dorryna (новак)
Публикувано09.12.08 21:19



Според мен, нали и аз съм засегната...в случая, само малко, но нали съм си много докачлива...

трябва да се гледа малко по-философски на нещата.Не че ти давам съвети, но прави си изводите и процедирай джентълменски.
Не се ядосвай, че само ти попадаш в подобни ситуации, аз - също съм попадала, ужасно беше.



Тема Re: Без коментар, нонови [re: ПЪTниk]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано09.12.08 21:24



Гледам оптимистично и се надявам да не оставаме насаме двамата ...





Тема Re: Без коментарнови [re: ПЪTниk]  
Автор kurkudup (boss)
Публикувано09.12.08 21:27



За какво искаш да ми помогнеш.Аз нямам проблем,който някой тук може да разреши.А и аз се квалифицирам към щастливците.Да кажем ,че искам да ми можете да ми помогнете,направете го.Ако нещо те интересува или някой друг тук се интересува,питайте.Защо трябва да предполагате и да правите шахматни схеми.Питайте,аз ще ви отговоря,бъдете сигурни.

нормална съм,ама не ми личи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.