Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 04.07.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нова теманови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано12.10.08 19:52



Няма как да отговоря на неправилно зададени въпроси в смисъл конкретни.
На една конференция на окултистите се събрали и материалистите 50на 50%


и ми зададоха въпроса какво е понятието за думата СМЪРТ... аз знаех, че за първата половина от тях понятието е НОВО НАЧАЛО НА ЖИВОТ , а за втората половина е КРАЙ НА ЖИВОТА.
Който и истински отговор да дам все за едната половина е неверен.
Това е образен неистински пример.

Неточността на въпоса ти се състои в това, че търпимостта за която ти ме питаш не зависи от теб, а от нещо което сега не ми е известно и не присъства във въпросите ти.
Не си струва да полагаш усилия за нещо което не зависи от теб, там си безсилна.
Някои не търпят и кротушки и това не е твой проблем.

Отговора ми на въпроса ти е : Ти си перфектна, такава каквато си и не е нужно да си правиш самокритика. Ти си част от целия пъзел и без това което си, такава каквато си сега, пъзела няма да е пълен и картината ще е дефектна.
Бих те помолил на не полагаш напразни усилия да развалиш картината.
Можеш да ме поканиш наживо да те критикувам, но съм женен.




Тема Re: Нова теманови [re: Mитeтo]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано12.10.08 20:10



Замислила съм се каква свекърва ще съм в очите на бъдещата снаха - е, нея я няма още, но не е лошо да си корегирам директността от права поне в леееко лъкатушеща или заобиколна, че да не се оплаква на майка си по този начин:



Благодаря ти за оценката - дори не очаквах да е толкова висока!
Аз се бях определила в първата група

Редактирано от Бeзkoмпpoмиcнa на 12.10.08 20:14.



Тема Re: Нова теманови [re: ПЪTниk]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано12.10.08 20:37



Уточнявам въпроса - ще тренирам за добра свекърва


Обаче без треньор - самостоятелно. Дали има някъде литература по този въпрос?
За теб може да съм перфектна, но за снахата???
А мечтите, казват, последни умирали, та може да изпреваря сбъдването на твоите мечти - да не разбера, че са се осъществили.
Критикувай ме смело, но навиртуално, защото, ... ти си знаеш защо



Тема Re: Нова теманови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано12.10.08 20:58



Така и не разбирам защо ме отхвърляш невертуално


Вече въпроса е конкретен.
Ставаш за свекърва, може би само бих ти препоръчал да започнеш да пееш арии докато е време.
Другия вариант е да събираш пари и да си купиш КЕМПЛЕР май се казва, каравана в автомобил и да тръгнеш по света и така да оставиш младите самотни без свекърва.
Това е единственият начин да се разбирате добре и да се обичате истински с младите.
От сега трябва да ти е ясно че търпеливи снахи няма и че само твоята търпеливост няма да е досатъчна...освен, ако не сте мазохисти някакви...
Но пък света така е вървял и така ще върви, какво толкова...купи ли количка за внука?



Тема Re: Нова теманови [re: ПЪTниk]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано12.10.08 21:32



Тя тренировката ми ще трае по-дълго сигурно, защото нещо не му се жени - и моите мечти се отлагат някъде в бъдещето, а до тогава ще я карам на сухи тренировки - включително и за баба


Предвидила съм си трети вариант - без разпявки и без пътешествия - да ми идват на гости за кратко, дето се казва: вие уж за малко дойдохте, а много се заседяхте
Количка не съм купила, защото може да са близнаци - гледам е много модерно напоследък



Тема Re: Нова теманови [re: ПЪTниk]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано13.10.08 17:15



А има ли и средна група между окултистите и материалистите, че понякога съм вярваща, а понякога - не?


За какво си говорите окултистите на тези конференции и къде се намира новото начало на живота: в прераждането на Земята ли е; ... или в Рая, в Ада?



Тема Re: Нова теманови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано13.10.08 20:52



Чета те внимателно с бабешките ти неволи и изведнъж установих че вече съм практик в знанията си.
Предлагам ти втори вариант. Да не чакаш внуци и да се тормозиш напразно, а да си направим с теб, едно за теб и едно за мен.


А младите после ако направят и тях няма да го оставим на пътя, но ще казват на нашите како и батко!
Навита ли си.




Тема Re: Нова теманови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано13.10.08 21:01



Няма средна група, защото тъй наречените от мен окултисти са и материалисти и за материалистите е същото. А изразът ми материалист и окултист е много неточен, само го вмъкнах в примера.
Не съм бил никога на окултна конференция и не зная къде е новото начало и защо ми е нужно то като със сегашното трудно се справям. Със сигурност новото начало не е като да си сменя ника тук.
А какво е Рай и Ад, като питаш за тях?
Не, не е в прераждането, в смърта е?
Какавидата умира, но се превръща в красива пеперуда.



Тема Re: Нова теманови [re: ПЪTниk]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано13.10.08 21:45



На практика ти можеш да станеш да станеш и баща и дядо, а аз - само баба, така че ще си останеш с мечтата заедно да станем родители или прародители, нооооооо може да не е късно да пробваш с жена си. Просто ще си представяш, че това не е тя, а някоя любовница. А аз съм навита само за баба, ... но ти си женен, така че заедно не можем и баба и дядо да бъдем, но поотделно - да, и ще обменяме опит виртуално. Аз вече тренирам с оперното пеене, а ти?



Редактирано от Бeзkoмпpoмиcнa на 13.10.08 21:46.



Тема Re: Нова теманови [re: ПЪTниk]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано13.10.08 22:04




... тук си писал за окултната конференция - чета внимателно какво пишеш.
Не знам какво е Рай или Ад, защото никой не се е върнал от там и да ми разкаже. Знам, че никой нищо не взема със себе си, когато си тръгва от този свят, но е добре да остави хубави спомени след себе си - да го споменават често и с добро. Спомените остават, ... - като красивите пеперуди, може би.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.