Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 16.04.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Четири висши образования  
Автор мaйcтopцy (непознат )
Публикувано26.10.07 20:25



Чета във един в-к, че Виктория Петрова от БТВ, на 28 г, имала 4, /читири/ висши образования. Ако сложим по четири години най-малко, значи 16, и какво излиза, че това вундеркинче е започнало висшето си образование на 12. Аз лично не съм чел по вестниците, нито съм гледал па ТВ да са съобщили някога за него! Вие как мислите, докога ще ни баламосват!





Тема Re: Четири висши образования [re: мaйcтopцy]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 22:50



Айн Циркус

Абе, тва да не би да са били школи като рабфак едно време - нещо като магистратурки от по една или една и половина години. Дето разни полулегитимни Вуз-чета ги предлагаха срещу апетитни такси. На нищо не се учудвам вече ...

Журналистите се подкрепят едни други и, като пишат за своего брата, се опитват да величаят до възбог ...





Тема Re: Четири висши образования [re: Enthusiastin]  
Автор мaйcтopцy (непознат )
Публикувано30.10.07 14:59



Ама вижте каква жена е само - направо те смразява!





Тема Re: Четири висши образования [re: мaйcтopцy]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 16:58



Ми мен не ме смразява, аз съм жена, а не мъж, че да ми въздейства със снимка. Голям праз.





Тема Re: Четири висши образованиянови [re: Enthusiastin]  
Автор мaйcтopцy (непознат )
Публикувано01.11.07 15:55



Едно време е имало един РАБОТНИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ, /рабфак/, а сега - под път и над път. Например "Московский индустриален институт", или "Американски университет", или "Нов свободен университет". Е, тия все пак са малко по-сериозни, а други, които само дипломи издават?



Тема Re: Четири висши образованиянови [re: мaйcтopцy]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 10:48



Пример: скандалът със Славянски университет ... За другите от споменатите не зная.





Тема Re: Четири висши образованиянови [re: Enthusiastin]  
АвторMMM (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 13:18



на наши приятели детето го приеха в бургаския свободен/частен/у-тет.Радост,хвалби,но....донесоха и показаха теста,с който е кандидатствало.И аз се смаях.Е,не е за дебили,но нивото е подигравка.От къв зор децата да учат и тъпчат главици със знания?!И то и моето ще станат висшисти!Китапа го има-после-според връзките,нали?!Е,Бог не би могъл да ни е на помощ!И тез марсианци де се шляят?



Тема Re: Четири висши образования [re: мaйcтopцy]  
Авторan (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 14:01







Тема Re: Четири висши образованиянови [re: an]  
АвторEнтycиacтин (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 19:56



Ега ти - прекалено е нафукана. Известността й се услажда. И факта, че я забелязват като хубавка - също така. Скоро и със завъртяна глава можем да я видим.



Тема Re: Четири висши образованиянови [re: Eнтycиacтин]  
Авторзopkoтo oko (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 11:58



Правех всичко каквото поискаше редакторката от мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.