Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 28.04.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Търся си мъжнови  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 11:22



Търся си мъж- приятел, с приятен външен вид, интелигентен, искрен, материялно осигурен, да ми подсигури спокоен и нормален живот, за предпочитане да може и да не му става. Възраст - над 45 години.

За себе си мога да кажа, че съм над 45 години, атрактивна, искрена, интелигентна, с добър харакер и умея да готвя и подържам ред в домакинството. Обичам да пазарувам, да чета и да се глезя.

Оставете е-майл за връзка.



Тема Re: Търся си мъжнови [re: lna]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано01.10.07 20:51



Не можах да разбера, ти надеждна домакиня ли си или - безнадеждна?

Господата ги няма тук.





Тема Re: Търся си мъж [re: lili2OO7]  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 09:41



Ти освен да си критична и параноична друго можеш ли?



Тема Re: Търся си мъжнови [re: lna]  
АвторMъж (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 16:03



Инче,батьовата,такъв мъж го има само в сапунените сериали и в розовите романчета.Нашенецът мирише на серт тютюн,ракия и пот под мишниците-псува и бие жена си-виж за любовниците не зная-визирам един не малък процент от случаите в българските бракове.Затуй,кузум,търси си любовник-те са такива каквито ги описвош,а не мъжете-собствените

...........



Тема Re: Търся си мъжнови [re: Mъж]  
Автор159 roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 16:13



Инче, Ласт Романчо -от 60 до160 се врече.





Тема Re: Търся си мъжнови [re: lna]  
АвторHeдoyмявaщ (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 16:19



Какво означава "да може и да не му става"бе Инче?!Нещо си сбъркала -хем да може ,хем и да не му става?!Моля те изясни се,защото аз мисля,че отговарям на изискванията ти,но тук ме караш да се триумя.



Тема Re: Търся си мъжнови [re: Heдoyмявaщ]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 19:17



На теб май ти харесва първата част от изискването "да може и да", а пък не четеш сериозно втората част:)))



Тема Re: Търся си мъж [re: Mъж]  
АвторДpyr (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 17:28



Къф любовник бе? На любовниците още им става и напират да ... ъъъъ ... кво беше?



Тема Re: Търся си мъж [re: Инa]  
АвторEбльo (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 18:19



И какво ще стане ако те ебе помалко. Не съм чул някоя да е умряла от това.
А сетих се! Да не му става навсякъде- само ти да му го вдигаш



Тема Re: Търся си мъж [re: lna]  
Авторпpeпyckaщa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 19:58



Опитах се да преброя сайтовете за запознанства, но не успях :)) Та защо не опиташ да си направиш профил там и да завържеш,топъл и непринуден разговор.И ако си сложиш снимка , на която изглеждаш добре,нещата на половина са готови.Успех!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.