Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 21.06.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Търся си мъж  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 11:22



Търся си мъж- приятел, с приятен външен вид, интелигентен, искрен, материялно осигурен, да ми подсигури спокоен и нормален живот, за предпочитане да може и да не му става. Възраст - над 45 години.

За себе си мога да кажа, че съм над 45 години, атрактивна, искрена, интелигентна, с добър харакер и умея да готвя и подържам ред в домакинството. Обичам да пазарувам, да чета и да се глезя.

Оставете е-майл за връзка.



Тема Re: Търся си мъжнови [re: lna]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано01.10.07 20:51



Не можах да разбера, ти надеждна домакиня ли си или - безнадеждна?

Господата ги няма тук.





Тема Re: Търся си мъжнови [re: lili2OO7]  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 09:41



Ти освен да си критична и параноична друго можеш ли?



Тема Re: Търся си мъжнови [re: lna]  
АвторMъж (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 16:03



Инче,батьовата,такъв мъж го има само в сапунените сериали и в розовите романчета.Нашенецът мирише на серт тютюн,ракия и пот под мишниците-псува и бие жена си-виж за любовниците не зная-визирам един не малък процент от случаите в българските бракове.Затуй,кузум,търси си любовник-те са такива каквито ги описвош,а не мъжете-собствените

...........



Тема Re: Търся си мъжнови [re: Mъж]  
Автор159 roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 16:13



Инче, Ласт Романчо -от 60 до160 се врече.





Тема Re: Търся си мъжнови [re: lna]  
АвторHeдoyмявaщ (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 16:19



Какво означава "да може и да не му става"бе Инче?!Нещо си сбъркала -хем да може ,хем и да не му става?!Моля те изясни се,защото аз мисля,че отговарям на изискванията ти,но тук ме караш да се триумя.



Тема Re: Търся си мъжнови [re: Heдoyмявaщ]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 19:17



На теб май ти харесва първата част от изискването "да може и да", а пък не четеш сериозно втората част:)))



Тема Re: Търся си мъжнови [re: Mъж]  
АвторДpyr (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 17:28



Къф любовник бе? На любовниците още им става и напират да ... ъъъъ ... кво беше?



Тема Re: Търся си мъжнови [re: Инa]  
АвторEбльo (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 18:19



И какво ще стане ако те ебе помалко. Не съм чул някоя да е умряла от това.
А сетих се! Да не му става навсякъде- само ти да му го вдигаш



Тема Re: Търся си мъжнови [re: lna]  
Авторпpeпyckaщa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 19:58



Опитах се да преброя сайтовете за запознанства, но не успях :)) Та защо не опиташ да си направиш профил там и да завържеш,топъл и непринуден разговор.И ако си сложиш снимка , на която изглеждаш добре,нещата на половина са готови.Успех!!!





Тема Re: Търся си мъжнови [re: пpeпyckaщa]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 23:27



Препускаща, тази така наречена Ина никога не би си сложила снимката в интернет, защото е омъжена и се опитва да прави кариера. Тя звучи точно така. Търси си просто любовник жената, ама като как да си запази реномето. Такива с лопата да ги ринеш. Не смее в сайт за запознанства да се регистрира, защото там по-бързо ще я разпознаят. Тук никой не си поставя за цел да разобличи евентуални изневери. Но, нейсе. Свят широк.





Тема Re: Търся си мъжнови [re: Enthusiastin]  
Авторbila na site (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 06:37



Може да не е омъжена, а просто разочарована от такива сайтове. Аз се записах веднъж, сложих и истинска снимка, не на някоя ТВ звезда, и зачаках.
Резултатът беше - няколко младежи търсещи спонсорка (изглежда защото писах, че живея в чужбина), няколко македонци и араби надяващи се за българско гражданство.
Опитах се да пиша на няколко по-прилично изглеждащи мъже на моята възраст, но не получих даже отговор. Изглежда те бяха или женени, или съвсем не такива, за които се представяха.
Повечето мислят, че женените мъже по Нета си търсят само любовници. Уви, поне това да беше, но изглежда те искат само да се забавляват на компютъра в работно време. Да имаш любовница се иска енергия, време и средства, което повечето български мъже след 50 изглежда нямат.
Така нямах нито един, които отговаряше поне отчасти на МОИТЕ данни, не изисквания, защото това може доста да се разминава.



Тема Re: Търся си мъжнови [re: bila na site]  
АвторEлпидa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 15:31



А ти омъжена ли си?



Тема Re: Търся си мъжнови [re: Eлпидa]  
Авторbila na site (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 04:28



Аз съм разведена отдавна, и търсех сериозна връзка, изглежда затова така се получи с отговорите.
Аз също като Ина не държа много на секса, но обикновено на който не му става развива комплекси, които така или иначе отравят съвместния живот.
Първо, жената инстинктивно не може да уважава някой, който не е вече мъж.
Второ, такъв започва да си търси извинения и да се опитва да те унизява по други начини.
Ти не си достатъчно атрактивна, или не те бива в леглото, не си освободена да прилагаш алтернативни методи да му го вдигаш.
Нарочно се създава в теб несигурност, че той има други любовници, затова не е опрял до теб. Пред хората или се прави на много любвеобилен (но избягва да е насаме с теб), или флиртува с други жени, та после никой да не ти повярва, че той за нищо не става, и т.н.



Тема Re: Търся си мъжнови [re: Enthusiastin]  
Авторпpeпyckaщa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 19:54



Когато човек си постави цел ,няма начин да не намери път към нея - стига да не си чеши само езика.В големия град има клубове за запознанства, предлагат се, за дискретна връзка,та...любовник най-лесно се намира.Трудно е ако търсиш сродна душа с която да споделиш мислите си ,желанията си и откровеността да е красив израз на създалата се хармонията.Е,та това е красотата на житието и човешката природата .Всичко друго е суета и пак суета....на която можем да махнем хей така......





Тема Re: Търся си мъжнови [re: lna]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 10:48



и аз



Тема Re: Търся си мъжнови [re: lna]  
Автор laroshfuko (непознат )
Публикувано02.11.07 16:22



Направо си извадила късмет - аз съм твоя човек! На 56 съм ,но изглеждам на 45,само че и аз обичам ,и дървото в печката и душата в рая!
Ако си съгласна ще ти оставя поща за кореспонденция...... Пиши ми защо не искаш секс????????????????



Тема Re: Търся си мъжнови [re: laroshfuko]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 09:22



Ама защо никой не ти отговаря?





Тема Re: Търся си мъжнови [re: lili2OO7]  
Авторbastar (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 00:35



Уважема, ако отговаряш само на две условия, ще се запозная с теб а те са ; 1-вото е да искаш да учиш. 2-то е да имаш голямото желание да работиш върху себе си, да развиваш талантите заложени в теб. Бе ми, много прияятно.



Тема Re: Търся си мъжнови [re: bastar]  
Автор TЪГA (непознат)
Публикувано06.11.07 19:05



На какво искаш да научиш въпросната госпожа?


На тези години не е ли малко трудно ,човек да развива талантите си-даже и да ги има заложени в по голямо количество.



Тема Re: Търся си мъжнови [re: TЪГA]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 10:40



За мен пък това е чудесно предизвикателство. Научаването на нови неща ме вдъхновява и мотивира, повишава настроението и самочувствието ми. Само дето не съм съгласна с такива ултимативни условия.



Тема Re: Търся си мъжнови [re: lna]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 19:47



sorry g-jo,problema pri men e 4e sam super,no prekaleno mnogo iskam da pravja lubov.vseki den,nai malko po 2 pati,zatova neznam dali 6te mi izdarjite.ina4e vi obe6tavam da se po4ustvate v raja s moeto lubene.e.meila mi e/toni_men1979@abv.bg



Тема Re: Търся си мъжнови [re: bila na site]  
АвторEлпидa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 20:45



Ама ти Ina ли си?



Тема Re: Търся си мъжнови [re: Eлпидa]  
Авторbila na site (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 04:18



Не съм Ина, затова обяснявах, че мъжът все пак трябва да си може да вървят нещата.



Тема Re: Търся си мъжнови [re: bila na site]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 10:41



Хубаво и сладкодумно обясняваш, че мъжът трябва да може да си върши мъжките му неща. Ама мъжете в България а и на целия полуостров, живеят доста нездравословно и диво за съвременните условия и реалности. Не могат да спазват здравословен начин на живот, поне разумен да е, ако не изцяло здравословен. Е, като как да ги бива и там след опредлена възраст. Медицинските изследвания показват доста тъжна картина в областта на потентността и андрогенните заболявания в нашата мила страна. Все стресът бил виновен на първо място. Ама дали ...?





Тема Re: Търся си мъжнови [re: lna]  
Автормaм_Джeй (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 17:02



Обявата би трябвало да е по-конкретна, ако искате да имате успех

Не се разбира Инчето като икономка или лична секретарка търси работа



Тема Re: Търся си мъжнови [re: мaм_Джeй]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 21:05



Чини ми се, че търси работа май като танцьорка на пилон ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.