Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 26.04.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Може ли човек да обича и да е щастлив след 50 ...?  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 22:04



Аз съм на 53 години.Загубих мъжа си с когото живях много щастливо. По природа не съм песимист, но вече години ми е трудно да преодолея загубата и по тая причина ми е трудно да повярвам, че отново ще имам хубави мигове с някой мъж. Ще се радвам да прочета мненията на хора с подобна съдба, а още повече на такива , които са преодолели болката , продължили са напред и са намерили сродна душа отново.



Тема Re: Може ли човек да обича и да е щастлив след 50 [re: Mилa]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 23:25



Здравей, мила Мила!
Аз съм на 52 и също загубих съпруга си преди години. Започнах да идвам на себе си едва преди 5-6 месеца. Много ми е трудно сама да се справям с всичко. Но не съм и много убедена, че с друг ще ми е по-лесно.
И все пак, който търси - намира! Пожелавам ти да срещнеш отново сродна душа и отново да си обичана и да обичаш!



Тема Re: Може ли човек да обича и да е щастлив след 50 [re: няkoя]  
Авторюзи (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 12:21



Мила, здравей



Тема Re: Може ли човек да обича и да е щастлив след 50 [re: юзи]  
Автор Xpиcи (непознат )
Публикувано13.09.07 12:29



Здравейте всички, ако има желаещи можем да си пишем



Тема Re: Може ли човек да обича и да е щастлив след 50 [re: Xpиcи]  
АвторДpara (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 13:12



Защо изобщо е необходимо да питаш?!Слушай сърцето си-то ще ти даде най-точния отговор.Само бъди предпазлива-да не те нарани някой или просто си втълпи,че всичко лошо ,което може да ти се случи е без значение......Дерзай и У С П Е Х !!!!!





Тема Re: Може ли човек да обича и да е щастлив след 50 [re: Дpara]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 09:19



Разбира се, че може да се обича, и то как! Само едно от положителните неща, за които ме индуцира лъбовта - спрях цигарите от раз. Справих се със сериозни здравни проблеми, с депресия, с мноого неща .....

Поздрав http://www.vbox7.com/play:e015c5d1

един Ретро хит





Тема Re: Може ли човек да обича и да е щастлив след 50нови [re: Mилa]  
Автор krasiva49 (дива)
Публикувано21.09.07 11:02



Аз съм на 58 г.,и мога да дам един съвет...винаги бъдете влюбени така ще обичате..и ще намерите човека който ще ви обича:)Усмивката е тази която кара човек да обича себе си и да раздава красота..,,,да не се срамуваме от годините си...:)Когато обичаме и ни обичат сме истински щастливи...





Тема Re: Може ли човек да обича и да е щастлив след 50нови [re: krasiva49]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 11:53



Да, не мога по-ангажирано да ес съглася с такъв поглед към живота и любовта. Дано повече хора те чуят, май- че българките особено силно занемаряват емоционалния си живот след 40 - 45 години. Не е естестевно, а е и толкова жалко. Дано нещата вървят към промяна.





Тема Re: Може ли човек да обича и да е щастлив след 50нови [re: Enthusiastin]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 13:20



Занемаряват не само емоционалния си живот,а и външността си.Без добра визия не можеш да имаш самочувствие, без самочувствие не можеш да изглеждаш добре,а след като не изглеждаш добре- не можеш да привлечеш погледите на мъжете.Без мъжки погледи и предложения-няма емоционален живот,а следователно и сексуален живот-който е основата на всичко останало,което описах по-горе..........





Тема Re: Може ли човек да обича и да е щастлив след 50нови [re: MЪЖ]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 14:51



Да, че занемаряват външността си, няма спор. Не го споменах, защото тук постингите са на тема можеш ли, как да обичаш в тази ми ти възраст и т н Но що се отнася до затворения кръг, който ти описа, не е ли по-скоро омагьосан кръга? Май че първо жените трябва сами да се харесват, да са в мир със себе си, и чак тогава да влязат в употреба гимнастическите и козметични грижи и всичко останало както си му трябва. Ако не излъчваш покой и ведро настроени отвътре, ако не се обичаш първо ти самата, кой ще забележи хубавата ти усмивка и сески излъчване ... А бе, то и работата повече спори, когато си с хубава външноста, харесвана, желана и Обичана, нали? Така че, дано са повече тези жени, които разсъждават и действат /!/ като мен и някои още. Уви, в провинцията положението е съвсем ориентало-балканско. По-младите малко разчупват обръча на пердразсъдъците, но само леко ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.