Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 24.04.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема хора и.... пътищанови  
Автор пpeпyckaщa (непознат )
Публикувано22.09.07 12:33



Преди време влязох в клуб40-50 и се ужасих от конфликти,дразги и непристойно поведение.Така и не разбрах какво делят там или може би вечно ще живеят, та могат да си позволят да опитат и това поведение. Е,повечето се познават,но за личен разтовор си има поща или телефон. Регистрирах се тук ,защото съм над 50 и смятам че всяка жаба трябва да си знае гьола.Но беше твърде пусто,като че ли всички клубари по това време бяха м-у 40-50.И....днес като влязох ми се замае главата от агресията. На мен също не ми харесват сърцераздерателни теми от сапунени сериали.Не ги чета и дотук свършва проблема.Опитах се да подам ведра тема за спорт-отзива беше твърде тих.Та се чудя защо е нужно да се плюе,като просто може да се говори за нещо приянто...





Тема Re: хора и.... пътищанови [re: пpeпyckaщa]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 15:47



Чак да си се ужасила... Ами този клуб - темата "искам" - виж там. Една жена на 36 г. /така се обави/ дошла и ме изяде с парцалите, защото съм по-толерантна към желанията на хората в нета. Голяма работа, може и да не ги приемам тези неща от живота, може и да не ги правя, но нямам право да критикувам всички за мечтите и желанията им. А те се заяждат като кифладжии на женския пазар ... И тук го има това. Просто по-малко участници говорят тук. А що се отнася до клуба на предишната възрастова група - и там има мили хора. Стига да ги предразположиш. Е, някои доста са гръмогласни във хвалебствията за самите себе си, но нейсе ... Болест на растежа. Но аз ходя в различни клубове - е, не в детския де ...

Защото на едно место доскучава. А и са доста вяли изказванията понякога, дори злобнички, както ти добре си забелязала - изнервеният стил на живот в БГ ни го докара това. До скоро.



Тема Re: хора и.... пътищанови [re: пpeпyckaщa]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано22.09.07 18:35



Извини ме за откровеността, препускаща, но изказването ти изглежда...меко казано - незряло.Може би ти е докривяло нещо, затова...Дано вече си се съвзела.


Целувам те, хайде усмихни се



Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: хора и.... пътищанови [re: lili2OO7]  
Авторпpeпyckaщa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 12:07



Е, докривя ми че гимнастиката ни поредна година бе изтласкана извън стълбичката на медалистите,но ще се справя и ще го приживея

.С годините човек си създава среда и начин на общуване, махленските заяждания не са приятна гледка или ..... непреодолим начин на общуване С тази широка усмивка ,връщам три сърдечни целувки



Тема Re: хора и.... пътищанови [re: пpeпyckaщa]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 13:09



Препускаща и Лили2007 - много сте ведри. Така си е. Само че защо не се присъедини към тази група тук и някой мъж, по-ведър. Те като че ли са със запечатани уста ....





Тема Re: хора и.... пътища [re: пpeпyckaщa]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано23.09.07 16:55



Благодаря.



...ама нали са получили по една квота за догодина в Пекин? Нищо, ще продължават да се борят момичетата, един ден ще успеят.За да са безупречни се иска много работа.

Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: хора и.... пътищанови [re: Enthusiastin]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано23.09.07 16:58



Ентусиастина, аз пък ти се радвам за твоята веселост и непринуденост.



Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: хора и улицинови [re: пpeпyckaщa]  
Автор52roдишнa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 18:17



Заглавието на темата ми напомни за тази песен от филма с Невена Коканова - а имаше хубави филми и добри артисти............!





Тема Re: хора и.... пътищанови [re: lili2OO7]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 18:20



Лили2007, благодаря! Взаимно е! И аз им се кефя на гимнастичките ни.





Тема Re: хора и.... пътищанови [re: lili2OO7]  
Авторпpeпyckaщa (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 19:45



Ех...,като си припомним как навремето бях ме водеща сила и диктувах ме и стил и мода и трудност, малко тъжничко става ,но пък....времето е пред нас и удоволствието също :)) Ще чакаме олимпиадата.Само кавгите да спрат м/у треньорите и всичко ще е наред.Имаме много кадърни деца с голям потенциал.Въпреки всичко,съчетанията на ансамбала ни срашно ми харесаха,ако не бяха допуснали изтърванията.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.