Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 19.04.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Искам!  
АвторTeo (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 19:51



Искам да правя секс с жена между 50 и 60 години. Аз съм на 45 години, чистоплътен и дискретен. Никога не съм го правил с по-възрастна жена от мен. Желанието ми не е от днес за утре. Търся добре изглеждаща жена, също чистоплътна и дискретна, с терен в София или Враца. Ако има желаещи да пишат тук. Ще се уговорим по мейла. Никакви финанси!



Тема Re: Искам!нови [re: Teo]  
Автортя e (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 22:03



mi200558@уаноо.сом





Тема Re: Искам!нови [re: тя e]  
АвторTeo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 16:56



Невалиден мейл адрес!



Тема Re: Искам!нови [re: Teo]  
АвторTeo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 20:29



Хайде по-смело де! Искам само веднъж да опитам! Само веднъж!



Тема Re: Искам! Само веднъж?! Ами ако ти хареса ?нови [re: Teo]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 20:34



mi200558@yahoo.com !!!!!!!! valid !!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Искам! Ми то всеки иска .... [re: Teo]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 20:40



Аз как го разчетох адреса. Пробвах го - валиден е. Освен да е на някой мъж, а не на жена... Но е валиден. За сега ....





Тема Re: Искам! Само веднъж?! Ами ако ти хареса ? [re: Enthusiastin]  
АвторTeo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 20:49



Да, така е! Написано е "сом" вместо "com". Благодаря!



Тема Re: Искам! Ми то всеки иска .... [re: Enthusiastin]  
Автор36 roдишнa (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 16:36



Тео,ами "тя "каквато е на царицата,такава е и на магарицата.Но все пак ти герантофил ли си, та на 35 години си търсиш добре изглеждаща "баба"?!И какво значи добре изглеждаща?!Изясни се,ако обичаш...........





Тема Re: Искам! Ми то всеки иска .... [re: 36 roдишнa]  
АвторAбe oнaзи (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 17:48



Търсещият е на 45 години, поне така пише. Ти да не завидя на зрелите мадами за интереса от малко по-млади мъже? хе хе хе Ми то искаме си, я! А иначе ти като жена доста грозно се изразяваш, циничнико някак. А за секса може и елегантно да се говори. Ако една жена не е чистоплътна на младите си години, а изглежда добре, дали ще я пожелаят Всички мъже? Как мислиш?





Тема Re: Искам! Ми то всеки иска .... [re: Aбe oнaзи]  
Автор52roдишнa (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 18:52



Регистрирах се преди време в един сайт за запознанства, сложих си снимка и писах, че желая кореспонденция с мъже над 52г., но за съжаление ми се включваха само от 20 до 30г и ме убеждаваха колко добре е да са с по-възрастни
жени - единият младеж на 23г ми изпраща повече от месец картички с покани - за мен - такива връзки не са нормални, но който търси - си намира......все някога!
Не успях да се изтрия от сайта, но поне си махнах снимката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.