Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 20.04.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Разказченови  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано17.09.07 16:07



За да поизгладя имиджа на клубчето, ще разкажа една притча, която прочетох скоро и ми хареса. Моля дамите-феминиски, прочитайки края да не ме осъждат, преди да са размислили.
Фотографски екип снима на брега на Малдивските острови.Три прекрасни блондинки дефилират пред обективите. Изведнъж от морето се появява цунами и помита всичо след себе си.
Всички от групата се разбягват по колите, само блондинките се отправят към вътрешността на острова, към гората. Не след дълго пред тях се изпречва пълноводна река, която не могат да преминат, блокирани са напълно.
Изтерзана, първата блондинка пада на колене и се моли:
- Господи, дал си ми красота, но сега те моля, избави ме, защото не искам да умирам толкова млада.Направи така, че да съм десет пъти по-умна, а в замяна вземи красотата ми.
Бляска светкавица, красавицата се превръща в грозна старица, но пък близо до нея се спуска лиана и жената преминава на отсрещния бряг.
Втората блондинка, виждайки чудото, отправя и своята молитва:
- Господи, благодаря ти дето съм красива, но искам да живея, направи така, че да съм сто пъти по-умна, пък ми вземи красотата.
Пак бляска свткавица, блондинката погрознява, но в замяна се спуска сал, с който тя преминава отсреща.
Третата хубавица не чака, а пада на колене:
- Господи, вземи красотата ми, но направи така, че да съм хиляда пъти по-умна, за да се спася.
Бляска светкавица, строен млад мъж спокойно се отправя към спуснатия наблизо мост.





Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: Разказченови [re: lili2OO7]  
АвторБибepoн (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 20:03



Не е нужно да си "дама-феминистка", за да осъдиш идеята, която се прокрадва в това...разказче. Достатъчно е само да си ЖЕНА.



Тема Re: Разказченови [re: lili2OO7]  
Автор:))))))))) (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 20:12



Добре, че от миналата седмица не съм блондинка - щях да се засегна







Тема Re: Разказченови [re: :)))))))))]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 23:25



www.vbox7.com/play:0e16e492 Е, аз пък съм си и жена и при това все още блондинка /не по рождение, де/. Ама не се отричам от това. Тази приказка си е направо посичане до кръста. В действителност, надявам се никога да не ми се налага да се превръщам в младо гадже парче, мъжле. Защото съм /ай хев бийн толд со/ и .. привлекателна, и ми сече пипето. Е, дано важи за всички посестрими. Дано не влезе да прочете тази приказка някой злобничък клубар от мъжки пол, само ще ни разнася. Приятно слушане на песента. Е, млад рус мъж я изпълнява хи хи хи





Тема Re: Разказченови [re: Enthusiastin]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано18.09.07 18:45



Блондинки или не, винаги сме му намирали колая...пък реки - колкото щеш.



Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: Разказченови [re: lili2OO7]  
Автор:))))))))) (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 18:58



Дали в този клуб сме само жени - блондинки?





Тема Re: Разказче [re: :)))))))))]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано18.09.07 19:10



Според мен единственото важно нещо в този момент е, че сме тук.



Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: Разказченови [re: lili2OO7]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 20:32



Права си, Лили. Най-важното е не окраската на косата, а какво носим в умовете и сърцата си. И освен това сме тук и споделяме и не сме безразлични и без мнение. Мдаа, аяз съм си иначе светло кафява, косата ми де, друг въпрос е какво повелява модата и това пусто русо! Русо гладно нема - викал шопа. Хе хе хе ... И освен всичко не ми спира устата, да мели .... Абе, не съм феминистка. Чак пък .. . Умерена съм.





Тема Re: Разказченови [re: Enthusiastin]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано19.09.07 16:06



Различаваме се по това, че аз не съм модерна - не боядисвам косата си / сега не ме питай що, щото не мога да обясня/.Многото бяло в нея блести на слънце, затова се движа по сенките...

....вчера си откъснах кестенче.



Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: Разказченови [re: lili2OO7]  
Авторquot;MЪЖAГAquot; (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 16:28



ХЛЯБ И СОЛ ДА ЯДЕШ НО,

РУСА ЖЕНА ДА Е..Ш !!!!!!!!!!!!



ЯСНО?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.