Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 26.04.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Искам! Ми то всеки иска ....нови [re: lili2OO7]  
Автор36 roдишнa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 16:25



Съжалявам,но грешиш-тя не го обича-просто го търпи заради"благосъстоянието",както пишеш и ниското ниво.И няма как да не го защитава пред обществото-нали иначе ще се лиши от онези дребни"благинки",породени от това,същото благосъстояние и ниското ниво-в България тези неща са в тясна връзка и тясна зависимост едно от друго.Дебел врат-празна глава-пълен джоб,а жените им ги завиват в овчи кожи,за да им изтеглят синините-стар изпитан метод.И те винаги заявяват,че са паднали,ударили сами-не е изключено,но е слабо вероятно за съпругите на дебеловратковците.Но за съжаление и на много други категории хора.НО както е казано"жената не ти е роднина",но зачестяват случаите на посегателство и върху собствените им майки.С две думи-в България "тероризмът"е широко разпространен сред мъжкото съсловие ....Прекалено широко..........

-за съжаление!



Тема Re: Искам! Ми то всеки иска ....нови [re: 36 roдишнa]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано20.09.07 16:45



Не, не, той не е мутра. Добре са материално, защото работят.Тя също работи, а родителите й са подготвили апартамент за внучето от сега.И те са заможни. След като давах, давах съвети от рода ''викайте полиция в такива случаи'' или му кажете, че аз ще се обадя в полицията, щом го видя в това състояние...и двете ги отхвърляха....Тогава застанах откъм цъкащото общество, ами свършиха ми съветите

И свекървата и снахата не крият нищо, но пък и не искат да се обърнат към някоя институция или асоциация за закрила в подобни случаи.

Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: Искам! Ми то всеки иска ....нови [re: lili2OO7]  
Автор36 roдишнa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 16:58



Знаеш ли-ще ти прозвучи невероятно,но щом живеят по този начин-значи така им харесва.Човек,на който животът му е нетърпим-намира начин да го отхвърли или промени.............А пък може би и да е-"Пази боже сляпо да прогледа".Щом има родители,които са подготвили апартамент на внучето-значи има къде да отиде,а щом не отива,значи й харесва да живее така-невероятно,но факт...............



Тема Re: Искам! Ми то всеки иска ....нови [re: 36 roдишнa]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано20.09.07 17:02



И аз до този извод бях стигнала, нямах друго обяснение.



Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: Искам! Ми то всеки иска ....нови [re: lili2OO7]  
Автор36 roдишнa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 17:24



Хора разни-пъстър свят и всеки е различен от другия--може би затова е интересен живота-всеки ден нещо те очудва и нямаш обяснение за него,макар ,че сме свикнали да казваме,че нищо не може да ни очуди-през призмата на преживянато,дълбоко в себе си се дивим на най-различни неща!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.