Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 26.05.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема изневяранови  
Автор янaв (непознат )
Публикувано18.05.07 16:27



Доживях и това чудо на 50г.да боледувам от ревност.Всъщност подозирам съпруга си в изневяра,но нямам достатъчно доказателства.Аз дори не знам какви са признаците на изневярата.Моля,помогнете!Как да позная, че ми изневерява?Не закъснява,не отсъства,но всеки ден говори с някаква жена по телефона.Не иска категорично да ми каже нещо по тоя въпрос.А болката от разпадащото се доверие е убийствена.Хора с опит,помогнете ми !



Тема Re: изневяранови [re: янaв]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 01:53



По-добре да не знаеш.Мъжете в тази възраст неминуемо минават през този етап,просто го приеми като даденост,ако искаш да запазиш семейството си.Момента,в който разбереш ,че той действително ти изневерява ще последва развод.По-добре се направи,че нищо не си заподозряла,излизай с приятелки,намери някакъв отдушник,но в никакъв случай не показвай ревността си,ако искаш да го запазиш.



Тема Re: изневяра [re: xxx]  
АвторXм.... (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 07:35



ХХХ - ти си мъж - естествено!

Но, действително - мъжете, след 40-те, прекарват някакъв период на "самодоказване".
Съветите на ХХХ също са полезни - може би са от опит, но са добри!
Твоят съпруг просто малко по-късно го преживява.

Пожелавам ти повече спокойствие и .... успех!





Тема Re: изневяранови [re: Xм....]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 13:26



Аз съм жена над 50-те.Знам какво говоря-достатъчно наблюдения имам.
Всеки избира своя път-ако тя държи да го запази,по-добре да си мълчи,но болката ще я съпровожда цял живот,ако държи на достойнството си е друг въпрос.
Тук обаче има и друг фактор-неизяснена ситуация,която е много деликатна.Дали да говори с него или не-може да го предизвика, но е възможно истината да е друга.
Бих я посъветвала да изчака докато се изяснят нещата.Ако е интимна връзка и тя си замълчи,другата ще притиска все по-силно за своето място,с което ще го раздразни ,а в същото време съпругата ще се явява човека за отмора на душата след мрънканията на въпросната дама.
Ако външната връзка е доста силна изход няма-съпругата така или иначе ще загуби.Така че и в двата случая по-добре да си замълчи и да се държи както обикновенно,но и с малко кокетство,да подобри външния си вид,малко ласкателство на мъжественоста,но без да е очебийно и досадно.
За съжаление последните години тази ситуация се явява вече като епидемия.



Тема Re: изневяранови [re: xxx]  
Авторянaв (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 21:27



Благодаря за мненията-глътка въздух си поех.И на достойнството си държа и на семейството си,но това е вече трета година.Ако не бях разбрала случайно,нямаше никога да се усъмня.



Тема Re: изневяранови [re: янaв]  
Авторянaв (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 21:57



Помогнете да разчета признаците на изневярата,все пак 28г.този брак се е крепил на доверието.Затова сега депресия,розов лишей какво ли не хванах.Но той не се среща с нея или ако го прави е за 2-3 часа в работно време на 2-3 месеца веднъж,а той е човек който обича удобствата,лукса,спокойствието,и какво толкова говори,като е много зает,нервен,работохолик,прям,дори груб,нетактичен често.Чудя се да не е изперкал съвсем и това да не е нелегален секс телефон или нещо такова?Макар че не се вписва в неговия натюрел.Той не знае,че съм в течение на тези негови разговори,защото като отказа да ми даде обяснение,аз като нормален човек не повдигам темата,но душата ми са знае какво й е.



Тема Re: изневяранови [re: янaв]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 22:49



Не се притеснявай,няма семеството,което да не е имало подобни проблеми,важното е как ще се решат.Явно твоя съпруг като всеки мъж на средна възраст има необходимост да си докаже,че се котира след жените.Казваш 3 години-вече са си омръзнали,всичко явно е по инерция,възможно е и само да си говорят.Замълчи си ,ще му премине.Приказвай по този въпрос с приятелки за да разтовариш напрежението,излизай и се весели,колкото и невъзможно да ти се струва,трябва да съхраниш нервната си система.Бъди сигурна ,че всичко ще премине.
Ако можеш да го погледнеш от забавната страна ще е най-добре.Обикновенно мъжете в подобни ситуации са смешни и жалки.



Тема Re: изневяранови [re: xxx]  
Авторянaв (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 10:14



ХХ,благодаря за съветите които ми даваш.Надявам се да получа и други,но и твоите ми помагат.Всичко знам,много четох,чак в библията потърсих опорни думи и ги намерих,но друго е като има човек с теб.И аз реших да се държа както ме съветваш,но като се събудя сутрин е кошмар,че страховете ми са истина,а не сън.До тук някак удържам ,но аз си знам.Кошмар е чувството че си предаден,че си лъган,че се руши много добре граденото толкова години и това съмнение,и тази ревност...Ако знаех със сигурност,че ми изневярява сякаш щях да се примиря,а сега все се надявам че е нещо по-друго.Дано си правя,че е към края си това.Ти как си,как живееш кажи ми нещо за себе си.Чакам те!



Тема Re: изневяранови [re: янaв]  
Авторянaв (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 20:54



Моля ви,дайте мнения!!!Хайде мъже,кажете за кризата на средната ви възраст,минава ли или разбива семейства?Имам нужда от помощ,искам да чуя и мъжко мнение,все пак има някаква универсалност в тия преживявания,колкото и да са индивидуални.Как ще реагира умната жена според вас?И ще дочака ли спокойствието в брака или ще й благодарят за толерантността само и тя ще си остане поласкана и самотна ???????



Тема Re: изневяранови [re: янaв]  
Авторatek (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 21:14



zdraveite Vanq,naistina revnostta e bolest-viq ste q otkrili i znaete kakva vi e bolestta -zna4i 4e ima lek za neq.I toi e - vqrvaite pove4e v supruga si.Davaite mu vseki den toplina i razbirane.Neka toi po4uvstva 4e e jelan ot vas.Vseki muj tursi navun tova koeto ne namira v kushti.A ako zapo4nete sledene kakvo pravi toi vseki den tova shte uslojni neshtata.Ne vi e neobhodimo da znaete dali vi izneverqva a napravete taka 4e da ne tursi udushnik izvin doma.I znaite 4e vsqka vruzka izvun semeistvoto e mimoletna- no tova zavisi nai-mnogo ot vas.Jelaq vi uspeh




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.