Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 09.06.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пенсиониране - на 68г.нови  
АвторMacлapoвa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 09:11



Как ви звучи?





Тема Re: Пенсиониране - на 68г.нови [re: Macлapoвa]  
Авторeвpoпeйcko бaбe (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 09:37



Европейски.С Европейски пенсии от 3000-4000 Евро.Да,но който оцелее?!





Тема Re: Пенсиониране - на 68г.нови [re: Macлapoвa]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано27.02.07 11:08



Просто ми свършиха думите вече, стоя безмълвна...



Дали ще ми дойде ред да се пенсионирам, кой знае...

Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: Пенсиониране - на 68г.нови [re: Macлapoвa]  
Авторdiva (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 11:53



Znaesh li kak mi zvuchi! Kato legalna miarka da ne se izplashtat pensii. Mnogo hitro! Pri toia gaden i truden jivot koi shte dojivee do 68 god i to v takova sustoianie che da moje da se poradva na pensiata si pone oshte 5 god.Vij kakva e srednata produljitelnost na jivota u nas!I koi e toai rabotodatel koito 6te iska da ostavi na rabota razni starci veroaitno bolni,umoreni, iztre6teli ot problemi i ostanali dosta nazad v kvalifikaciaita si. Osobeno pri taia nerabote6ta ikonomika i bezrabotica.Pogledni na koe miasto po standart sme v EC .Posledno!!!!!



Тема Re: Пенсиониране - на 68г.нови [re: Macлapoвa]  
Автор дeдo_Aндpo (познат бе!)
Публикувано27.02.07 13:06



Ей

.

А ще видите дедо ви къв ще им го пъхне на края на март (тука се въздържа от една тежка, тежка псувня на сръбски, че повече обхваща).

Хмммммммм

Ненаграбили се идиоти!.

На дядо сладурът.

Тема А на тебе...нови [re: Macлapoвa]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано27.02.07 13:30



Аз произхождам и по двете линии от семейства, в които се живее от 90 до 120 години.


- Това на тебе как ти звучи? - А на Масларова?

- А Масларова, ще ли е жива още - да ми плаща пенсията докато се преселя във Великите Ловни Полета?

- На мене си ми е гот... След като ме пенсионират на 68, ще им цицам от НОИ още 22 годинки най-малко...

А наздраве!

Елате си узнете лордот!

Тема Re: Пенсиониране - на 68г.нови [re: дeдo_Aндpo]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано27.02.07 13:48



Ваша милост, Дедо Андро,

Не косете се!



Щото ние живееме на Балканите и едеме кисело млеко... Това е много зловеща субстанция, която предизвиква масово дълголетие.

Нали се сещаш какво ще стане ако сите се запънем да ядеме от тая субстанция (тук зловещо потривм костеливи ръчички...)

Смятах да не живея до 100 години, ама държавата събуди заспалия ми шопски инат... И се надявам и с вас, Дедо Андро, да е така...

Много реверанси и почитания:
(не)искрено Ваша:
Дукеса


Елате си узнете лордот!

Тема Re: Пенсиониране - на 68г.нови [re: Duchessa]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано27.02.07 14:13



Дукеске, извинявам ти се, че ти отговарям наместо Дедо Андро...

По въпроса за кисел'то мляко : хич не е така зловещо съединение, както в младините ни. Я пробвай да го оставиш два дни извън хладилника, ще се развали ли? Няма. Тогаз?! Много си е натамън даже със законите и то.



Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Да, ама...нови [re: lili2OO7]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано27.02.07 15:12



Зловещо си е, зловещо, ако си го приготвяш у дома... Щото аз така си права...



Елате си узнете лордот!

Тема Re: Пенсиониране - на 68г.нови [re: Macлapoвa]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано12.03.07 18:49



Уважаема Госпожа Масларова


В един друг клуб много те псувах, за което искам да ти се извиня и да ти предложа мъдро решение на общия ни проблем.
Това с 68 години действа предизвикващо на хората и ги кара да те псуват като започнат от, че до до
Поради мисленето Ви, че сме ви избрали да ни ръководите защото ние сме прости да се ръководим, изработете методика да се пенсионираме на 25 години възраст, при задължителен 5 годишен трудов стаж. Така ще сме на първо място в света по социална политика, но понеже сте ограбили парите на народеца и твърдите че ги няма докато ги перете, то тихичко отстрани допълнете, че за пенсиониране са необходими двеста точки по действащата така и сега пенсионна система
Имате ли някаква представа как ми звучи това че имам необходим трудов стаж и навършени години, но ми липсват18 точки и че над 50000 работили и внасяли пари са като мен?????
Пък да не ти разказвам как си преживява със средна пенсия, това го може само мъдра като вас жена
А това за роднините ти, как ти звучи?
И не ми отговаряй защото не съм от интелигентните и ще псувам много.


Пътищата са проходими!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.