Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 29.06.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Дайте ми съветнови  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 15:36



На 39 години съм. Наскоро срещнах мъж, който е на 26 години и се разбираме отлично. Той иска да се обвържем и дете. Връзката ни не е само сексуална, но и емоционална, с висше образование сме и двамата, имаме еднакви хобита и интереси. Даже за пръв път мога да споделям с мъж толкова много, всеки има някакво невероятно усещане за другия. Аз имам друг партньор, на моята възраст, с когото никога не съм се разбирала така и който системно пие. Дилемата ми е как да постъпя, тъй като аз отказах на 26-годишния обвързаност, под предлог, че тази връзка е невъзможна и ще се развие зле във времето, но той настоява. Само да кажа, че той е много сериозен младеж, не пие, не пуши, а пък аз съм пушачка, иска да откажа и аз. Аз съм младолика, а той изглежда по-сериозен за възрастта си.
Моля ви, кажете имате ли опит в тази насока, преживели ли сте подобни връзки и как се се развили с времето, затова се обръщам към вас. Предварително благодаря.



Тема Re: Дайте ми съветнови [re: Bяpa]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано18.02.07 16:53



Не мога да ти дам съвет,любовта е нещо много лично и фино...Ето, ти го обичаш, затова си му отказала, въпреки че може би е най - подходящият за теб съпруг.Знам няколко примера за двойки, с подобна разлика - доживели до дълбоки старини заедно, с внуци.Дори видях, че любовта им е продължила да бъде истинска през годините - нежна и затрогваща.
Ти трябва да слушаш единствено сърцето си, по-добър съветник от него няма.
Желая ти да успееш да вземеш ясно и категорично решение.
И откажи ги тези цигари....

Това го казвам, въпреки че аз не мога да ги спра в никакъв случай.

Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: Дайте ми съветнови [re: lili2OO7]  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 17:47



Действително си права, че всеки случай е уникален, но аз се страхувам и от отхвърляне от близки и познати, в случай че разберат действителната възрастова разлика, освен това ме е страх, че с времето нещата биха станали по-различни, аз не мога да забавя стареенето, колкото и да ми се иска, а козметични корекции не бих си причинила. В крайна сметка на толкова съм, на колкото съм. Не знам дали няма да се комплексирам за в бъдеще на тема възраст, понеже е невъзможно да прогнозирам кога и как ще остарея във времето. Та чуждия опит би ми бил от полза. Абсурдно е да споделя с близки, защото се срамувам, че могат да ме обвинят, че го използвам, а и него могат да овбинят с различни доводи.



Тема Re: Дайте ми съветнови [re: Bяpa]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано18.02.07 18:02



Да, от близките очаквай война - и от двете страни.Струва ми се, че с времето те ще свикнат с разликата в годините ви.Трябва да си готова да защитаваш любовта си, пък и той - също.Що се отнася до стареенето...неминуемо е.Сега ще те разсмея: знаеш ли, че когато човек обича, старее по-бавно?..не се смей - вярно е и не те лъжа!
Не можеш да си представиш как ме очудваха тези възрастни хора, за които ти говорех - сигурно любовта помежду им, свободата на мислене, трезвото разсъждаване ги крепеше, защото вече бяха болни...около 87 г .

Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!



Тема Re: Дайте ми съветнови [re: lili2OO7]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 22:18



Не плащаи данък обществено мнение.Прави каквото ти харесва,но не забравяи, 4е нещата коренно ще се изменят , когато осъмвате заедно под един покрив. Тръпката ще избледнее. Даите си взаимно шанс за известно време,лудуваите заедно по 24 4аса и не мислете в на4алото за деца. Времето ще покаже какво да правите. До тук с теорията на вероятностите, сега да стъпим на твърдо и да си кажем истината. Много ми е трудно да ти го кажа, но не го приемаи ли4но, все пак искаш съвет. Аз съм на 46 год. и не мога да си представя жена ми да е на 60год. Както искаш така го разбираи.Дано не съм те засегнал, 4е не ти написах това, което ти се е искало да про4етеш.

Желая ти много късмет.



Тема Re: Дайте ми съветнови [re: Bяpa]  
Автор5O r. (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 22:31



объркала си клуба





Тема Re: Дайте ми съветнови [re: 5O r.]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 00:56



Въпросът и е сериозен и пита хора с опит, каквито надявам се в този клуб не липсват. А ти като искаш я прати в клуба на 20 годишните, да попита жените как се 4увстват с гаджетата си на 6 , 7 годишна възраст.



Тема Re: Дайте ми съветнови [re: Bяpa]  
АвторHaдeтo (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 09:20



То съвети за това не се дават, но понеже искаш...
По-добре недей, щом имаш колебания и притеснения, значи нещо те спира. То ще те спира и занапред, и ще винаги там, между вас.



Тема Re: Дайте ми съвет [re: 111]  
Автор5O roд. (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 09:39



Голям опит нема що! Щом си го докала/ли ди виртуала!
Хайде стига.....сме/сте се раздавали така "благородно"....пък и почаваме/те..





Тема Re: Дайте ми съветнови [re: 5O roд.]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано19.02.07 10:03



Да разбирам ли от думите ти, че "виртуала" е мръсно място?И какво му е лошото?...Ако успееш да го запазиш чист, може да се превърне в реалност - условностите са много.
Аз не живея с мисълта, че ще променя навиците на някого даже и виртуално.Но и не допускам някой да промени моите.

Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.