Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 04.07.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Я да питам като съм в  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано03.08.06 19:06



тая възрастова група(щото аз съм на 56)как се отнасяте към по-младите от нас.
Лично аз съм много либерален и толерантен,защото си помня младините и лудориите.
А Вие как сте?


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Я да питам като съм внови [re: Xoлдън]  
АвторPyмeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 02:06



Аз пък съм под 50-те, колко не казвам, но и аз помня моите хубави и лоши неща от живота ми, и се опитвам да помагами при това не сам на малките ,но и на големите.

Кой накъде види я накъде знам



Тема Re: Я да питам като съм внови [re: Pyмeтo]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано05.08.06 19:32



И що не казваш?Да не би да е срамно.Никога не съм си крил годините.Колкото до помагането хората имат презумпция,че те си дават най добрия съвет.Така,че това е кауза пердута да помагаш с акъл.Виж паричната помощ се брои.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Я да питам като съм внови [re: Xoлдън]  
Автор3дpacти! (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 22:38



В тази възрастова група естествени са общуванията с по-млади от нас. Неминуеми и чести.Аз лично се ориентирам от правилото ,когато ми потърсят мнението,съвета ...,май че ,е и Библейски цитат- "поискай и ще ти бъде дадено"...тогава се включвам. Да,брои се паричния израз,но и там съм - "Колкото-толкова"-по филма с Джак Никълсън.
С това си осигурявам сравнително приличен вътрешен комфорт,който пожелавам на всички





Тема Re: Я да питам като съм внови [re: Xoлдън]  
Автордъpтak нa 67 (Нерегистриран)
Публикувано06.08.06 22:10



Кефя им се, и ги съветвам сега да правят всичките глупости защото след 10-20 г. ще плащат много по скъпо за тях, или цял живот ще живеят с чувството че са изтървали нещо. Със сина си имах малко стъркване по един въпрос за голямата внучка (дълга история) но после снахата ми каза че той разбрал че съм прав но го било срам да си каже. Това че като някой згази лука мен ме пита как да го каже на баща си вече е традиция.





Тема Re: Я да питам като съм внови [re: Xoлдън]  
Автор мими (ентусиаст)
Публикувано06.08.06 23:52



лудории значи ))
аз като не съм ги вършила -сега може ли ?


да?
хехехе-бързам да ги свърша
със здраве



Тема Re:миминови [re: мими]  
АвторPyмeтo (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 00:35



Аааааааауууууууууууууу, че ти кога успя да се научиш да четеш и пишеш? Ти изглежда си бебето-вундеркиндче? Виш учените до къде стигнаха, да правят такива деца!!!!!!!!!!!!! Дали да не се помъча да родя още едно дете? Няма да се мъча талкова много с отглеждането и обучението му.

Колкото за годините ми аз също не ги криех до скоро, но ми омръзна да ме лъжат и да се правят на разсеяни.За това взех следното решение на рождената ми дата всяка година да се качвам и слизам с половин година. В момента съм на 39 и карам 39 и половина. Догодина на рождинния ми ден, ще навърша 39 и половина и ще започна 39.

Кой накъде види я накъде знам



Тема Re:миминови [re: Pyмeтo]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано07.08.06 19:32



Мъдро решение. Аз значи съм на 43 и половина.





Тема Re:миминови [re: Гинec]  
Автор мими (ентусиаст)
Публикувано07.08.06 22:49



нямам време да изчислявам,лудея


все пак пиши 33+1 /харесвам седмицата/
музиката ме вика
бай..



Тема Re:миминови [re: мими]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано08.08.06 19:32




С тази седмИца отиваме право в първи клас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.