Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 21.09.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Менинови  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано19.06.03 11:28



определено не ме искат при наборите от 30-40, пък да се застоявам само у 40-50 не е убаво, щото ... абе трая да си разширя хоризонтя. Пък и нали детото гостува у нази с приказката "и вие ши додите на моя....ъъъъ...клуб" та рекох да се попредставя и тука, та да ме научити на мъдрост (щот' тез у 40-50 само на глупости мъ учат, а в 30-40 все на рев ги избива - мноо нещастен набор са ши знайти).
Та значи - аз съм Smile (партизанско име СМАЙЛОВА)- ниска, дебела, очилата, леко фъфля (след 5-тата ракия), имам брадавица на носа (виждам я след 10-тата бира), понакуцвам с единия крак когато ми се пишка и съм ужасно мълчалива. Ей на - питайте ги онези - даже като съм там ми викат "Кажи някоя дума ма, Смайлоооо, стига си се вряла у ъгъла".
А да - имам съпруг (по документи - щото все аварии има) и две деца (по желание).
Добър дееееен!



Тема Олеленови [re: Smile]  
Автор Molly ()
Публикувано19.06.03 11:44



ще ти дам аз едни глупости :)))
я да се извиняваш тутакси :)))

здрасти и тук де :))

и що не земеш да поканиш хората ей



:)))



Тема Re: Менинови [re: Smile]  
АвторЛИЛИ (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 11:51



Мила Смайли,
Хубаво си решила да пообиколиш насам -натам но хич и не си мисли ,че тук някой штъ научи на мъдрост ,и ний сме перковци ,еле софиянци ..Глей ги кви купоне правят /мъ що и аз не съм там ,бее/..
Ся ,да те лъжем за туй колко сме убави - нема ,щот'сичко е на показ - тук има пръснати разни картинки - можеш да ги разгледаш ,ама да не съ уплашиш.
Аз пък съм ЛИЛИ ,не са казвам така ,де ,туй ми е псевдонимъ - в личната карта тъй пише..Ква съм - казахме за вънкашност няма да си говорим ,а извътре - ужас! Различно - как съм на кеф !
Ха ,добре дошла !
Другите кой знай кога шъ съ обадат - ний тук сме тъй - не като оттатък -тук сме по-яваш яваш...



Тема Re: Олеленови [re: Molly]  
АвторЛИЛИ (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 11:59



Ха ,мари Моли,вий почнахте да се засичате ...
Къде се губиш и ти ?Виж ,аз като не чета по другите клубове и не съм те срещала от вчера...




Тема Re: Олеленови [re: ЛИЛИ]  
Автор Molly ()
Публикувано19.06.03 12:06



тук съм си Лиле, ама и поработвам отвреме на време ...

пък за засичането, не само че се засичаме, ми и купони си правим, ама тук на място , до моренцето :)))

пък сега даже се стъкмява нова сбирка на 28.06, на онова място дето в горния постинг го показах , и гости ще има от разни други градове , все хубави хора :))

така че и тук го вижте, и заповядайте, ако можете :))



Тема Въх! "Глупости" ли написах? [re: Molly]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано19.06.03 12:08



Мче верно е!



Тема Добре заварила, аманови [re: ЛИЛИ]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано19.06.03 12:12



ме разочароваш още с първите си думи.
Как пък не се намери някъде, където да седнем тихо и кротко на ракийка със салатка и аз да попивам ли попивам мъдри думи. И после като отида на купона на 40-50 да кажат "въййй, нашто Смайли глей колко мъдри работи научило".




Тема Re: Добре заварила, аманови [re: Smile]  
АвторЛИЛИ (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 12:43



Бреее...Аз тъ направих на по- смела...мъ ти много бързо съ разочароваш...
що тъй?..
за гукане - мож да си гукаме до утре,ама ей тъй само - кво ше научиш - не знам..
ма стига ,бе, ше учиш ..я си глей кефа!...
ааа ,и ний си имаме едно морско момиче ,Анина се казва , много е скромна обаче.
и ти ли си по морето като Моли?



Тема Re: Олеленови [re: Molly]  
АвторЛИЛИ (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 12:48



Благодаря ти за поканата , Моли , може и да се възползувам ,ако успея.
Ние си имаме членка ,която е там ,може би ще прочете това.



Тема Re: Олеленови [re: ЛИЛИ]  
Автор Molly ()
Публикувано19.06.03 12:54



дано се обади :))
драго ще ми е да се запознаем с Анина :)) не разбрах обаче от кой край по морето е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.