Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 27.09.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Interesna tema- molia procheteteнови  
Авторvliubena jena (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 07:29



Ok, shte si kaja vsichko, kakto si e....Az sam na 28 , vliubena sam do poluda v 55 godishen muj....Izjiviala sam si jivota otkam strasti i liubovi s mladi muje, i znam, che niama da nameria liubovta v muj pod 40 godini, prosto mozukut mi raboti napred, nishto protiv niamam mladite i silni muje, no ne mi dostigat, ne sa mi dostatuchni...Namerih liubovta v muj na 55 godini, koito ne izglejda po- mlad za vuzrastta si, no !!!me razbira prekrasno, znae kak da me tretira , taka che da se chuvstvam kato prinzesa, pita me za moeto mnenie po vsichki vajni za nego vaprosi bez da se pritesniava , che sam 27 godini po -mlada ot nego, prosto umstveno nai- nakraia sreshtnah muja na mechtite si...Az porastnah prejdevremenno, vapreki , che ne sam bila oshtetiavana ot sudbata- imam prekrasni roditeli, vsichkoto mi e nared- prosto v mladostta ne sluchih na svestni muje i poneje sam mnogo chuvstvitelna, sama i rano osaznah kakvo iskam ...Problemaut mi e, che toi e po - star ot sobstvenite mi roditeli s niakolko godini , problemut mi e , che az sam hubaviza i po nachalo ne bi triabvalo da se zamisliam za uhajorite,koito imam v izobilie, porblemut mi e, che iskam dete ot tozi muj, a si imislia , che kogato az sam na 40 , toi shte e na 67 ...Problemut mi e, che vinagi sam iskala dobar tatko za moite deza, kakuvto toi shte e, no niama da e sposoben da si igrae s tiah i da ticha s tiah po polianata...Razbirate li me, mudri hora tuk, v tozi forum?....Molia ,nauchete me, ako triabva me razubejdavaiate, no iskam niakoi da mi pomogne- nikoi ne znae, che hoida s 55 godishen muj, koito obojavam...Za informazia- ne sa nameseni pari, oblagi i vsiakakvi prostitutski nomera, nito mu znam parite, znam che ima i che ne e problem, nito e vapros na niakakva perverzia ot roda na mlado hubavo momiche s "star durtak", kakto mnozina biha reagirali- prosto sam uverena ,che vie , v kluba na 50te , shte mi dadete mudur savet :) Merci:)



Тема Re: Interesna tema- molia procheteteнови [re: vliubena jena]  
Автор мими (член)
Публикувано17.05.03 09:43



здравей мила ,радвам ,че писа ..
радвам се за теб,че сега си намерила
това,което търсиш,че си щастлива.
аз няма да те разубеждавам..
моето мнение е ..изживей любовта
такава,каквато е .
когато тя дойде ,не избира.
така мисля аз.
затова-бъди щастлива !




Тема Re: Interesna tema- molia procheteteнови [re: vliubena jena]  
Автор Gringo ()
Публикувано17.05.03 11:03



Трудно се дават съвети,по такива въпроси,още повече че съм "страничен" човек и нямам право,но поне мога да си кажа мнението,да поразсъждавам.Иначе всичко си зависи от теб,от твоята преценка,от твоите чувства!
По принцип всеки мъж си мечтае за жена,красива и по млада от него.Повечето мъже около 50г са вече улегнали,опитни и знаят ,как да се отнасят с жената.Така ,че нищо чудно в твоя случай...Когато двама души се влюбят и заживеят заедно,с годините тази любов се трансформира в взаимно уважение,разбиране,приятелство..затова обикновено се търси партньор в живота на сходна възраст-за да остаряват едновременно и еднакво.Ти сама усещаш,какви "нюанси" ще се получат в отглеждането на едно дете....Или когато си на 40 (все още млада) ,а той на 67,случайно срещнеш мъж на твоята възраст ,който да те разбира по същият начин,да се отнася с теб както ти желаеш...тогава?.....Човек вижда нещата по различен начин на 28...на 40....на 55г....Май доста прагматични са ми разсъжденията,но това не значи,че не подкрепям мнението на мими Напротив-любовта побеждава всичко!

Дай бира,дай!!.и сите българи заедно!


Тема Re: Interesna tema- molia procheteteнови [re: Gringo]  
Автор мими (член)
Публикувано17.05.03 12:14




====
трудно се дават съвети гринго...
но все пак мисля ,че на любовта не трябва
да се пречи .
тя е най хубавото нещо в тоя скапан живот.
нека я изживее..така мисля аз



Тема Re: Interesna tema- molia procheteteнови [re: мими]  
Автор мими (член)
Публикувано17.05.03 12:17



ууна и чаплин са имали голяма разлика
и пак са били много щастливи.
човек никога не знае рецептата
на любовта
...
я си представи ,че bone ме заобича
ми ..възможно е



Тема Re: Interesna tema- molia procheteteнови [re: мими]  
Автор Gringo ()
Публикувано17.05.03 12:52



Ми да,така е...боне нали е по-млад, веднага му даде шанс....

...а аз ...с памперса.....аут..

..рецептата на любовта я знам....винаги има вляние на "странични" фактори......
...не на мен......щото не ми се спори сега

Дай бира,дай!!.и сите българи заедно!


Тема Re: Interesna tema- molia procheteteнови [re: vliubena jena]  
АвторЛИЛИ (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 13:35



Мило дете,ти си щестлива че обичаш и си обичана.Това ,че любовта няма граници ,както във възрастта,така и в разстоянието,не е клише ,а изпитана от живота сентенция.Всичко друго остава без значение.Когато нещо се прави с любов,независимо какво е то,резултата е чудесен.Да остаряваш заедно с някого не значи само във времето да остарявате заедно,може би неговата старост ще е по-лека с твоята младост.Познавам много сполучливи семейства с подобна разлика във възрастта ,но и доста провалени ,въпреки липсата на тази разлика.Изживявай щастието си пълноценно и ако можеш да направиш този миг от живота си по- дълъг ,направи го!



Тема Re: Interesna tema- molia procheteteнови [re: Gringo]  
Автор мими (член)
Публикувано17.05.03 14:09




====
шанс всекиму
надежда никому
смени си памперса СЕГА!




Тема Re: Interesna tema- molia procheteteнови [re: ЛИЛИ]  
Автор мими (член)
Публикувано17.05.03 14:11



безкрайно си права лили



Тема Re: Interesna tema- molia procheteteнови [re: мими]  
АвторЛИЛИ (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 14:24



Мими,благодаря ти за посвещението - от ученическите ми години не съм била муза някому.По темата ,в която сме сега :много често по ТВ гледам за малтретирани жени - винаги се връщат при съпрузите си /е ,не винаги ,но - често/Всичко друго разбирам ,но това не мога - някой да ти причинява страдание и пак да го обичаш.А може да се връщат и заради дълга си към децата ,но що за атмосфера за възпитание ще да е това?Може би всеки си има някаква причина да се връща ,но каквато и дае тя ,не оправдава обезличаването пред задълженията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.