Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 29.06.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Iskam savet ot vs i4ki svekarvi  
Автор4i4itata (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 16:45



Az sam na 31.Nalaga se da givej sas svekarva mi,no tj grubo se namesva v ji4nite mi prostranstva.Pravi mi zabelegki ili mi vdiga skandaki za tova kolko se kapj kolko jm,kolko detsa da imame,razbira se kakvo da gotvj.Az goivej na sobstveni raznoski i ne j natovarvam finansovo.Tj e ugasno uporita i ne reagira na nikakvi zabelegki.Kak da obi4am i da givej s takav 4ovek?



Тема Re: Iskam savet ot vs i4ki svekarviнови [re: 4i4itata]  
Автордeдo Aндpo (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 11:05



Мойто момиче, разбирам състоянието ти и ти съчувствам, но съм убеден, че освен това, че запитваш непознати хора тук, във форума, ти трябва да седнеш лично с нея (свекърва ти) и да си поговориш, ама съвсем открито: да й кажеш: "Майко (или както я наричаш там), твоето отношение към мен не ми харесва ето тука, тука и тука. Бъди убедена, че това ме прави нещастна и ме води към неправилни чувства към теб. И т.н., и т.н."
Само с искрен разговор можежш да излезеш от неприятната ситуация, сигурен съм.
Желая ти успех!

П.П. А-а-а, забравих да ти спомена, че трябва да извоюваш и силната поддръжка на съпруга си, който трябва да присъства на този разговор и да бъде нещо като арбитър, но във всичко онова, за което си права, да отстоява силно твоята позиция.

Хайде, дерзай!



Тема Re: Iskam savet ot vs i4ki svekarviнови [re: 4i4itata]  
Авторнa Д. A. любитeлka (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 21:16



Скъпа непозната,
минавам често от тук (въпреки че съм млада, ха-ха - на 44 съм) но ми харесва много дедо Андрю и ми кеф че ти е отговорил, щото ти забелязах съобщението преди ден-два и се бях разочаровала че тия тука, мъдри/ зрели хора не ти отговарят! Кои друг да питаш ако не тях?!
Да, слушай дедо А. - вземи че се разговори със свекървата. Аз също си мисля като него че твоя мъж трябва да те подкрепи. Също исках да ти кажа че ама ХИЧ не е редовно тя да ти се бърка в хранителните навици и това колко деца да имаш. Бъди силна с нея, заеми позиция на своето - но без да се караш, без агрсеивност, просто си се дръж на мястото. А, и не си мисли че 'ТРЯБВА' да я обичаш - само се застъпи на какво е справедливо - другото ако доиде, доиде....

Хаиде, с поздрав и подкрепа




Тема Re: Iskam savet ot vs i4ki svekarviнови [re: нa Д. A. любитeлka]  
Автор4i4ita (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 20:14



Blagodarj vi mnogo za podkrepata!Vse o6te ne sam gotova da razgovarjm s nej.Mnogo jd sam i sabrala.Sramuvam se ot otritsatelnite si 4uvstva kam nej, i tova 4e mn. pati me e dokarvala do isterii.Sega giveem razdeleni sas sapruga mi i ne mi se nalga da j vigdam.Magat mi me podkrepj,no ne me opravdava za tova 4e ponjkoga izbuhvam,razbira se sled dalgo tarpenie.Thanks!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.