Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 18.06.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Тука някой..нови [re: нoвakoв]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.05.02 19:01



Е, ако ти пиша, що пишеш, ако не - що не пишеш.
Ами интересно явление са това ушите ти. Най-малкото досега са свършили добра работа на брат ти, който е имал за какво да се хване, за да се заяжда с теб.
За да не си ри личи, обеси на по-малкото пет-шест обици и то ще почне постепенно да поувисва, поувисва докато накрая съвсем ще заприлича на другото. Или пък си пусни много дълга коса, тогава ушната асиметрия ще се забелязва само когато застанеш срещу силен вятър. Но пък тогава наблюдаващитне ще бъдат очаровани от гледката на твоята развята коса и няма да им е до гледане на ушите ти.
Мисля, че с това изчерпах всичко, което бих добавила към темата ти.
Адиос!



Тема Re: Тука някой..нови [re: нoвakoв]  
АвторPlamen Shefa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 20:02



Abe da ti imam az problema na tebeTo na brat ti nema ko da mu se vruzvash. Na mene deto nosa mi i sedalishteto sa mi golemi i ko?Da se besq li a ?Are s[polai ti za sega i umnata ei!!



Тема Re: Тука някой..нови [re: нoвakoв]  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 08:57



И аз имам подобен проблем с асиметрията. Едната ми цица е по-голяма от другата. Избягвам да си имам работа с шлосери, щото те имат много набито око и само кът ме погледнат ми фиксират дефекта и го отчитат с точност до микрон.




Тема Re: Тука някой..нови [re: Жaнa]  
АвторPlamen Shefa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 15:56



Abe az ne sum bil shloser i vupreki tova sum rabotil mikronometur, ne za drugo ama sum bil Ekstruderist ta za tova.Ama az nema sedna da ti merq razlikata v kubaturata na cicite Ta da si doida na dumata de. To i na mene sredniq mi krak e po-dulug ot drugite dva ama ne se oplakvam nali No moga da se opitam da ti pomogna, da izravnim obema na cicite ti



Тема Re: Тука някой..нови [re: Plamen Shefa]  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 09:45



ааааааа,тоя номер със скачените съдове съм го пробвала. ефекта е временен.



Тема Re: Тука някой..нови [re: Жaнa]  
АвторPlamen Shefa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 17:47



Abe ne e nomer.Az diplom sum zashtitil na taq temaNqma rima ama si e vqrno.A i az kato se ska4a s tebe nqma da e samo vremeno a za Forever kakto se vika na ciganski :)P Ako isksh i majitba mi predloji az nqma ti otkaja :)



Тема Re: Тука някой..нови [re: Жaнa]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано23.05.02 18:56



ко тана мааа Джаниееее де отиде към трахоспота

Со керез в нашта храста бря


Тема Re: Тука някой..нови [re: KMETA HA HETA]  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 10:35



аз на теб за какво съм ти.......виж оня горе е откачен и търси де да са закачи,ама тииии.........



Тема Re: Тука някой..нови [re: Plamen Shefa]  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 10:37



ммммммммного си закачлив и церемониален даже.чудя се дали да се дам или да не........



Тема Re: Тука някой..нови [re: Жaнa]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано07.06.02 16:23



Ааааа Жанааа Каде се загуби девойко мори хубава Е та засхто да не ми се дадеш и аз поназнайвам туй онуй от асиметрията и мога да симетрирам вси4ко което искаш

Со керез в нашта храста бря



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.