Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 20.09.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Fiat Marea  
Авторkalin (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 14:19



Здравейте! Купих си Fiat Marea - 1.6, произведена (или първа регистрация - не знам) Февруари 1998 - седан. Надявам се някой да ми помогне с няколко глупави въпроса: Не ми свети километража - трябва да го гледам под специален ъгъл за да видя колко километри е изминала колата (не че им вярвам) - има ли вариант да се оправи. Освен това на оригиналния панел пише, че е със CD changer , ама виждам само оригиналното радио/касетофон - панела си е цял, на дисплея също изписва че е CD, но такова няма...или не го виждам

. Доколкото съм чувал, някои ги слагат в багажника или под седалката, но и там аз нищо не видях. Може ли да ме насочите къде може да са изходите. Разбрах също, че може да имам нужда от някакъв червен ключ за рестартиране на компютъра, ама от автокъщата казаха че нямат такъв, но не било проблем щом имам двата ключа с чипове... - така и не разбрах - трябва ли ми или - не...ако -да, откъде мога да поръчам?

Благодаря предварително!



Тема Re: Fiat Mareaнови [re: kalin]  
АвторShine (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 14:16



Priateliu ti kato si ia vzimal taia kola v kutia li si ia vzel? takiva ne6ta se uto4niavat predi pokupkata! Poznaniata mi za fiat marea sa samo ot tova 4e sum se vozil na takava, no mi se struva 4e se zablujdava6 za cd changera. nadpisa ozna4ava 4e kasetofona poddurja vuzmojnosta za cd changer control... vsi4ki kasetofoni ot 10ina godini nasam go praviat. no tovadale4 ne zna4i 4e ima changer ;) moia golf vurve6e s changer koito e v bagajnika.

po ostanalite vuprosi na moga da sum ti polezen... struva mi se 4e ti triabva serviz...



Тема Re: Fiat Mareaнови [re: Shine]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 01:04



Червеният ключ се използва основно за програмиране на другите ключове,защото в ключа имаш вграден чип,който ти е за имобилайзера.Относно светлините на таблото,то или са прекъснати умишлено,защото има намеси по таблото(смяна на километрите) или просто са ти изгорели лампите.За да се оправи се налага сваляне на таблото.Повече инфо има в www.fiat-bg.org





Тема Re: Fiat Mareaнови [re: kalin]  
Авторzagara (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 17:48



Здравей колега,таблото ти не свети защото имаш изгоряла лампичка.Не е проблем да се смени.На мен ми струваше 12лв.Дано съм ти помогнал



Тема Fiat Mareaнови [re: kalin]  
Авторmecho (Нерегистриран)
Публикувано01.06.08 14:30



Ти вклиучвал ли си е на компютар? Ние имаме рено меган сценик захме го зимата и не ни светеше крушки дето разбираш кога са ти вклиучени фаровете и други ........................ и като е качихме на компютар разбрах ме проблема.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.