Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 01.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Чудя се за нова кола с дизелов двигателнови  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 14:11



и се колебая между:
FIAT PANDA 1.3 16V Multijet JTD DYNAMIC,
Opel Corsa 1.3 CDTI ECOTEC®55 кВт /75 к .с и
Ford fiesta 1.4 Duratorq TDCi 68 кс.

Най-изгодна е цената на фиата, излиза 21 500 лв. с климатик. Опела е най-скъп към 23 500 без климатик, форда е по-средата... За мен цената и екстрите не са без значение. Нямам наблюдения за фиата, нито за форда. Някога - през 80-те години, родителите ми имаха опел-кадет и редовно се разваляше. Моля, споделете вашето мнение.



Тема Re: Чудя се за нова кола с дизелов двигателнови [re: me]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 11:50



Corsa e една идея по-голяма от другите 2 автомобила. На практика моторите на Punto и Corsa са еднакви и са производство на FIAT. И трите автомобила са здрави и надеждни. Fiesta е с двигател 1.4 HDI от Peugeot. Аз харесвам и 3-те автомобила и не мога да кажа кой е най-добрият. Разгледай ги и който те грабне ще бъде твой.



Тема Re: Чудя се за нова кола с дизелов двигателнови [re: me]  
Автор плaзмa (непознат )
Публикувано06.11.07 09:34



Първо да кажа,че съм Фиатаджия , но мнението ми е следното:
- Пандата е с доста по малко междуосие , т.е. по малък клас на возенето.
- Форда е с добър двигател и возия , но качеството на интериора е лошо
- Опела е най-доброто решение за качество ,возия,двигател от фиат,интериор,но без клима

Останалото е въпрос на пари.Аз бих предпочел фиат гранде пунто дизел- 23500 лв. с клима.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от плaзмa на 06.11.07 12:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от плaзмa на 06.11.07 12:09.



Тема Re: Чудя се за нова кола с дизелов двигателнови [re: плaзмa]  
Автор steffy (познат)
Публикувано08.11.07 21:08



Да, но Опелът не е икономичен колкото Фиата за съжаление...





Тема Re: Чудя се за нова кола с дизелов двигателнови [re: steffy]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 11:33



ФИАТ-а и ОПЕЛ-а са с еднакви ФИАТ двигатели. При ФИАТ мощността е софтуерно ограничена заради по-ниския клас автомобил. Еквивалента на корсата е гранде пунто и там дори и конете са еднакви.



Тема Re: Чудя се за нова кола с дизелов двигателнови [re: Mitko]  
Авторm-31 (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 14:45



Оште ме е яд,че се разделих с Фиестата си!Сега карам Фият и се чудя аз ли да скоча от някаде или на него да му пусна рачната!





Тема Re: Чудя се за нова кола с дизелов двигател [re: m-31]  
АвторM61 (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 19:10



Какво караш, какво пускаш и до кога ще те е яд...., един дявол знае. Поне знаеш, на кого и за какво да те е яд!





Тема Re: а резервните части...нови [re: me]  
Автор steffy (познат)
Публикувано15.11.07 20:34



А можете ли да ми кажете нещо повече за цените на резервните части на фиата. Също така ме интересува като стане примерно на 25 хиляди километра трябва ли задължително да сменя определени части и ако е така, какви са те и каква е цената на оригиналните части. Благодаря предварително.




*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.