Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 18.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема FIAT TEMPRA 1,6 ????нови  
АвторKlMl (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 16:41



ZDRAVEJTE FENOVE NA FIAT

KARAH DVE GODINI FIAT PANDA 1000 KOIATO KUPIH ZA ZENA SI, NO V POSLEDSTVIE TAKA SI I OSTANA NA MOE KARANE, I SE UBEDIH CHE PRIKAZKITE ZA
NISKOTO KACHESTVO NA ITALIANSKITE KOLI SA POVECEHE LEGENDA OTKOLKOTO FAKT - VAPREKI CHE BESHE 88 GODINA, I NA NE ZNAM KOLKO HILADI KILOMETRA I NAVARTIAH PO NASHITE "PATISHTA" 20 000 KM BEZ NIKAKVI SERIOZNI PROBLEMI.

NASKORO SE VOZIH V TEMPRA 1,9 TD NA EDIN PRIATEL I OSTANAH VTRESHTEN OT
KOMFORTA NA KUPETO I HODOVITE VAZMOZNOSTI, DO STEPEN CHE ISKAM DA SI KUPIA TAKAVA.
NE SAM LUBITEL NA DIZELITE, ZATOVA RAZGLEDAH SAJTA NA FIAT I KATO CHE LI OT VSICHKI VERSII NA DVIGATELA 1,6 BENZIN NAJ MI DOPADA.
HODIH DO EDINSTVENIA DOBAR SERVIZ NA FIAT OKOLO VARNA, NA KOJTO SAM DVUGODISHEN KLIENT I TAM CHUH SAMO SUPERLATIVI ZA MARKATA.

MNOGO MI SE ISKA DA RAZBERA OT PARVA RAKA NESHTO POVECE ZA TEMPRA I ZA EKSPLOTACIATA I U NAS .




Тема Re: FIAT TEMPRA 1,6 ????нови [re: KlMl]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано20.08.02 22:32



Кои сервиз ? Кичево ?? Инъче суперлативите не са лъжа . Аз обаче като че ли бих препоръчал 2.0 бензин , щото Темпрата е по тежичка от Типо , е не че 1.6 е лош де .....



Тема Re: FIAT TEMPRA 1,6 ????нови [re: KlMl]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано20.08.02 23:06



Наистина има някои легенди които се носят около Фиатите. Чел съм за Пандата, че едва ли не е най-скапания автомобил произвеждан в Европа, но не ечак така - има си много минуси колата, но пък двигателя не е лош и като цяло не чак толкова скапана. Има далеч по-глупави коли от Пандата. В по-нови варианти се монтира след това и в УНО-то.



Тема Re: FIAT TEMPRA 1,6 ????нови [re: KlMl]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 23:28



Карам Типо с двигател 1.6.Доволен съм, но си вземи обезателно двувалка!



Тема Re: FIAT TEMPRA 1,6 ????нови [re: lCE]  
Авторkimi (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 11:41



BASH KICHEVO - POZNA OT RAZ.
PONE VAV VARNA NE ZNAM DRUGI KOITO DA RAZBIRAT OT FIAT, NE CHE NE SAM PROBVAL.




Тема Re: FIAT TEMPRA 1,6 ????нови [re: DAMON]  
АвторKlMl (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 11:49



EDINSTVENIAT SERIOZEN NEDOSTATAK NA PANDATA E CHE E MALKA KOLA.
INACHE KOGATO E S DVIGATEL 1.0 SI E MALAK ZVIAR. VIZDAL SAM DOSTA OPULENI POGLEDI NA MAGISTRALA, A PO ZAVOITE NA OBZOR - SLANCH BRAG BESHE PROSTO PESEN. V KOPETO IMA MIASTO ZA KOETO DRUGI MALKI KOLI MOGAT SAMO DA MECHTIAT I AKO ULUCHISH DOBRE PODARZANA KOLA OSTAVA SAMO SMIANA NA MASLO I FILTRI I NIAKOJ SHARNIR, NO TO E OT PATIA.



Тема Re: FIAT TEMPRA 1,6 ????нови [re: kimi]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано21.08.02 23:26



Аз знам още едно място където много добре разбират от Фиат макар че работят в тясно сътрудничество с Кичево - кат си вземеш Темпрата ще ти кажа де да ходиш



Тема Re: FIAT TEMPRA 1,6 ????нови [re: пoтъpпeвш]  
Автор Bombe (тъпо парче)
Публикувано15.09.02 17:48



ако ще си зимаш темпра, то или 1.6 или 2.0 ... просто 1.8 не става - ходовата част е като на 1.4 и 1.6 и е "леко" крехка за този двигател. аз съм с 1.6/77кс .. кво да кажа .. смених си предницата (носачи барабар със шарнири, амортисьори и няколко тампончета) и оттогава съм пипал само някакви козметики .. водната ми помпа от 5000 км насам чегърта и напомня за смяна, ама освен че испуска 1/2 кило вода на 1000 км други кахъри няма ;)
кефи ме колата .. ако някой преди 1 година ми беше казал, че ще карам фиат с кеф щях да му се изсмея в лицето .. ама сега съм на малко по-различно мнение ;)



Тема Re: FIAT TEMPRA 1,6 ????нови [re: KlMl]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано26.09.02 09:04



da i az karax edna takava FIAT TEMPRA 1.6 na gazova uredba nad 300km minax
s neia vodix edni priateli na kiustendil na kruchma.
Otna4alo kato sednax vse edno si v kosmi4eski korab vsi4ko digitalno i cd-chanfer
s 10cd-a be6e perfekten.Naistina mnogo komforten avtomobil,no italiancite pak
ne sa se pogrijili za zdravinata na oka4vaneto vse pak moia 4ovek e minal s neia
100000km po bulgarskite putushta i nishto ne be6e pipal i kormilni shtangi i tamponi i amortisiori vsi4ko be6e razbito na po ostur zavoi napravo si se obrushtash,no ve4e e opravena

Ina4e s toia 1.6 dvigatel u4udvashto za men vurveshe mnogo
skorostnata kutia e is4islena perfektno i na 5-ta predavka suvsem spokoino
si douskariavashe.Mnogo predimstvo e podlakutnika napravo be6e mnogo dobre.
Avtomobila si e super ama si i har4i gaz dosta

Wenn wir Cruisen!!



Тема Re: FIAT TEMPRA 1,6 ???? [re: KlMl]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 15:50



imam tempra 1.6 karburator 90g. karam ia 4 godini.zabelevki po systoqnieto na kupeto niamam/systoto kato pri zakupuvaneto/.remontira se lesno.slaba to`ka e prednoto oka`wane./remont pone wydnyv w godinata/.ne sa skypi `astite,no trisbvada se podbirat.tova e nai bezproblemnia motor.iska selenia maslo i redovnata mu smiana.smenil sym predni amortisori,spir marku`i diskowe,nakladki i `elusti,syedinitel,woden radiator,garnitira glawa,segmenti i predni nosa`i za 45 00km/imashe zabelevki po motora i oka`vaneto pri zakupuwaneto/.sega se prodawa/zamenih ia za marea 1.8.oste informacia na victory_1_1973@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.