Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 28.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Fiat Brava - потене на стъклатанови  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 21:48



Купих си Фиат Брава 1,6 16V с климатик.
Много ми се потят стъклата, вир вода стават.
Някой имал ли е подобен проблем, незнам кво да правя. Мажа ги със един спрей, но пак се потят.
При другите коли защо не се потят стъклата.

Ако може дякой да даде малко акъл как да реша тоя проблем.



Тема проблема ти е следния....нови [re: Mитko]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано02.01.06 02:25



пич не ти работи моторчето което отваря и затваря клапата за притока на въздух отвън. Няма оправия моторчето. Откачи буксата на самото моторче и я залости да е постоянно отворена за да може да влиза въздух отвън. Смени си поленовия филтър и провери да не се мокри отнякъде. И моите стъкла се потяха ама така си оправиха


Редактирано от The Secret Lover на 02.01.06 02:27.



Тема може ли да питам нещонови [re: The Secret Lover]  
Авторvales (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 11:22



здрасти приятел !Аз мисля да си купувам Фиат Брава но 1.4 пълна инжекция!Но какво мислиш за мотора добър ли е!?
Мерси все пак !Чао!



Тема Re: може ли да питам нещонови [re: vales]  
Автор Sev ()
Публикувано17.01.06 12:17



да не е 1,2 пълна?
1,4 е моно



Тема Re: проблема ти е следния....нови [re: The Secret Lover]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 17:26



Абе да ви кажа пишман станах с тоя фиат брава:
- потят ми се стъклата
- имам запушен маркуч на спирачките
- перката на радиатора взе че ми изгоря
- сменявах датчици и термостат
- амортисьорите и те са сдали багажа
- климатика още не знам дали ми работи защото си я купих в студа, чакам да се стопли времето и психически се настройвам за ремонт
- накладки сменявах
- адренажен ремък и тем подобни също-профилактично

Тотал = + 1000 лева

Повече фиат няма да си купя никога.



Тема Re: проблема ти е следния....нови [re: Mитko]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано03.02.06 19:05



ами като го купува къде гледа? не ти ли видя тия неща. аз пък само карам, проблеми нямам



Тема Re: проблема ти е следния....нови [re: Mитko]  
АвторCъpдитko-Mитko (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 19:54



Направо ме изумяваш!Перката на радиатора как успя да изгориш? С каква спирачна течност караш, та чак спирачен маркуч да се запуши,така като те чета,това с потенето на стъклата (дето вир вода стават ) ти е най-малкият пролем.



Тема Re: проблема ти е следния....нови [re: Cъpдитko-Mитko]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 12:41



Относно потенето на стъклата,
в сервиза ми казаха че е възможно радиаторчето което е под таблото да сълзи, и парите да ми вкарват изпарения от антифриз в купето. Поради тази причина потта по стъклата е мазна и трудно се избърсва.

Възможно ли е де е такъв проблема?
Казаха ми че ще струва доста пари оправията.



Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: Mитko]  
Автор Pitko Popitkov (uchesht se)
Публикувано15.02.06 10:32



За да не ти се изпотяват стъклата, както по-горе бе писано трябва да смениш поленовия филтър, както и въздуха да влиза отвън. Това с мазните петна е неприятно... наизтна означава, че радиатора капе. Има добавки за спиране на теча от радиатора, опитай с тях. Аз също имах теч, но май по-малък и с една добавка се запуши, като, че ли... Иначе смяната на радиаторчето е голяма играчка, разглабя се цялото табло!

А що се отнася до Фиат-а... определено не си случил на кола макар, че, каквато и кола втора употреба да вземеш (с малки изключения) в началото има доста неща за оправяне. Аз, какво да кажа, като на моята един месец след покупката ми се скапа тотално турбото...



Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: Mитko]  
Автор JRR (непознат )
Публикувано19.02.06 16:46



Информация от извора!
Карам Фиат Брава от около 2 г.
Проблема, който имаш със стъклата го имах и аз. Оказа се, че проблема е в две гумички, които се намират в радиатора на парното, който между другото се сваля лесно и служат за уплътнение на влизащите в него тръби. Цялата барота заедно с труда ми излезе около 15 лв.
Иначе съм много доволен от фиата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.