Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 26.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Тема Брава/Браво или Пежо 306  
АвторHF (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 23:24



Бихте ли дали мнение за това коя от двете коли има повече плюсове.По принцип много харесвам 306,а и като френска кола би трябвало да е с по-добро окачване,но на последък на няколко пъти ми прави впечатление,че чувам едно и също,едно особено такова,дразнещо скрибуцане,някъде идващо от задното окачване на пежа,минаващи по улиците.А за Фиат по принцип говорят колко са некачествени.Но все пак истината е някъде по средата предполагам.Вие какво мислите?
P.S.тази тема съм я пуснал и във форума за Пежо,понеже не знам къде би имало хора.



Тема Re: Брава/Браво или Пежо 306нови [re: HF]  
АвторДAHKATAP (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 14:25



И ДВЕТЕ СА БАНГИИ, ДЕМЕК ЕБАВКА С АВТОИНЖЕНЕРСТВОТО



Тема Re: Брава/Браво или Пежо 306нови [re: ДAHKATAP]  
АвторБpaвo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 17:22



Браво/Брава е по добре определено...



Тема Re: Брава/Браво или Пежо 306нови [re: Бpaвo]  
Авторflashgett (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 21:49



Брава



Тема Re: Брава/Браво или Пежо 306нови [re: HF]  
АвторShofer (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 13:57



Според мен Brava е с добър дизайн и добър интериор - италианците са ненадминати в това отношение, но като качество е пълна "чикия", както се изразява едни приятел спец по колите.
Пежо 306 е удачен модел, за разлика от 307 който е пълна сапунерка.
Твърдо 306 - по-здраво (несравнимо по- здраво) окачване, по-добър двигател. FiatBrava го остави за мацките дет искат да фешън :)



Тема Re: Брава/Браво или Пежо 306нови [re: Shofer]  
Авторниkoй (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 20:26



толкова е здраво пежото,че като тръгнеш да сменяш части по окачването ти става лошо от цени!!!Фиат имат доста по-евтина поддръжка,а не мисля че ще те карат по-малко километри от пежото!



Тема Re: Брава/Браво или Пежо 306нови [re: ниkoй]  
Авторbrava (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 10:37



brava



Тема Re: Брава/Браво или Пежо 306нови [re: ниkoй]  
АвторDenislav (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 11:03



chovek ne se zanimavai s gluposti,i vzemai bravoto.Az imam bravo,1.9TD 101hp i nqmam nikakvi problemi

minaliq den se gonih s golf-4 TDI,i pejo 306 TDI,i gi napraih smeshni.A pak bravata ne e losha,obache ne e taka stabilna kato BRAVOTO.Spred men vzemai Bravoto



Тема Re: Брава/Браво или Пежо 306нови [re: HF]  
АвторCлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 16:44



Имам Браво 1.4 12В, модел 97. Постоянно изникват разни неща за смяна и за сега основно по двигателя. И все са над сто лева. Изключение прави термостата, който беше 50. На мен поддръжката ми се вижда скъпа. А казват, че 1,4 двигателя бил по-лек за поддръжка...
Служебно карам Пежо 206, дизелово и просто нямам забележки. Преди карах 205, доста старо, но безпроблемно. За мен, лично, Пежото има само един недостатък - откакто го карам, Фиата вече не ме кефи.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.